לימודי מסחר אלקטרוני: קורס e-Bay

183 שעות

למועד הקרוב
היקף שעות

183 שעות לימוד אקדמאיות (ש"ל) במתכונת הבאה:
48 ש"ל פרונטליות
135 ש"ל תרגול ועבודה עצמית.

תנאי קבלה

ידע תפעולי וניסיון בעבודה עם מחשב
ידע בסיסי בשפה האנגלית
ראיון אישי עם יועצי הלימודים שלנו
התחייבות עקרונית לשעתיים עבודה עצמית בכל יום למשך הקורס וחצי שנה לאחריו.
מבחן פנימי של מכללת iNT

קהל יעד
  • הקורס מיועד לחסרי רקע בתחום - בני נוער, חיילים, חיילים משוחררים, סטודנטים, יזמים, בעלי קריירה, מחוסרי עבודה וכל מי שמעוניין בהכנסה מכובדת בנוסף להכנסה הקיימת או כהכנסה עיקרית באמצעות ניהול עסק אינטרנטי בהשקעה יומית של עד 3 שעות.
  • הקורס גם מתאים גם לבעלי חנויות, בעלי עסקים ומשווקים המעוניינים לעבור לשלב הבא ולהרחיב את העסק הקיים שלהם לעולם המסחר האינטרנטי.

על הקורס

תכנית לימודים

בשנים האחרונות צובר עולם המסחר האלקטרוני תאוצה והתחזיות מצביעות על צמיחה משמעותית בעשור הקרוב. בתוך עולם זה הפכה eBay לפלטפורמת המכירות התוססת ביותר עם מאות מיליוני לקוחות, מציאות נהדרות ומבחר ייחודי.

נכון להיום מאות אלפי אנשים בעולם עוסקים ומתפרנסים באמצעות המסחר האלקטרוני והמספרים גדלים בקצב מסחרר.

מכללת iNT בשיתוף עם  בית הספר למסחר אלקטרוני בע״מ בנתה עבורכם את קורס E-Bay Master במסגרתו נלמדת אסטרטגיית המסחר הייחודית ה- drop-shipping, פרי פיתוחו של אורי קסוקר, המבוססת על תיווך ללא התעסקות במלאי או בשילוח.

במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים כיצד להקים עסק אינטרנטי פעיל ובעל מכירות וכיצד לתרגם את הכשרתם לכסף כבר במהלך השיעורים הראשונים. בנוסף ירכשו המשתתפים ידע באסטרטגיות להתפתחות העסק, בהתנהלות נכונה כסוחרים וכיצד להתרחב לפלטפורמות נוספות במסחר האלקטרוני והכל תוך הכרות וגישה עם לכלים ותוכנות ייחודיות ומשמעותיות להצלחה שפותחו במיוחד לקורס זה.

ההכשרה אינה מצריכה הון עצמי, אינה מצריכה נשיאה בעלויות פתיחת ותחזוקת עסק וכל שכן אין בה כל סיכון כלכלי – מה שהופך את הקורס למשתלם והמקצועי ביותר בישראל בתחום. בנוסף יזכו המשתתפים תמיכה וליווי פרקטי כל אורך הקורס וגם לאחריו.

את תכנית הלימוד למסחר ב- eBay מרכז אורי קסוקר,  סוחר מוביל בישראל, זוכה תעודת ההוקרה היוקרתית של eBay העולמית ומחזיק למעלה מ-13 חנויות שמוכרות כ-200,000  מוצרים בכל חודש. במסגרת קמפוס eBay של בית הספר למסחר אלקטרוני בע״מ בניהולו, פיתח אורי במהלך העשור האחרון שיטה ייחודית שבזכותה כבר מאות תלמידים סוחרים בהצלחה כיום בeBay.

הצגת המסחר האלקטרוני והכנת תשתיות

יסודות המסחר ב- eBay – העלאת מוצר ראשון ידני והסבת החשבון לחשבון מוכר

העלאת מוצר ראשון לחנות והפיכת החשבון למוכר

צרכנות והשתלבות בשוק האמריקאי

נפלאות המוניטור

איתור מוצרים מנצחים ומינופם

התנהלות עסקית פיננסית

מציאת נישות חמות, מט״ח, ניהול מספר חנויות

ייעול ומינוף – העסקת עובדים, תנועה חיצונית, מלאי סיטונאי

סחר בינלאומי מתקדם

אפיליאציה

תמונת מצב חנויות, פיתוח עסקי ואפיקי התקדמות

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים