הסבה מקצועית: מסחר אלקטרוני, התמחות ב-eCommerce

200 שעות

למועד הקרוב
היקף שעות

ניתן גם לקחת קורס של מערכת אחת בלבד: Amazon, eBay

תנאי קבלה

ידע תפעולי וניסיון בעבודה עם מחשב
ידע בסיסי בשפה האנגלית
ראיון אישי עם יועצי הלימודים שלנו
התחייבות עקרונית לשעתיים עבודה עצמית בכל יום למשך הקורס וחצי שנה לאחריו.
מבחן פנימי של מכללת iNT

קהל יעד
  • הקורס מיועד לחסרי רקע בתחום - בני נוער, חיילים, חיילים משוחררים, סטודנטים, יזמים, בעלי קריירה, מחוסרי עבודה וכל מי שמעוניין בהכנסה מכובדת בנוסף להכנסה הקיימת או כהכנסה עיקרית באמצעות ניהול עסק אינטרנטי בהשקעה יומית של עד 3 שעות.
  • הקורס גם מתאים גם לבעלי חנויות, בעלי עסקים ומשווקים המעוניינים לעבור לשלב הבא ולהרחיב את העסק הקיים שלהם לעולם המסחר האינטרנטי.

על הקורס

תכנית לימודים

עולם המסחר האלקטרוני צובר תאוצה בשנים האחרונות ותחזיות המומחים מצביעות על צמיחה משמעותית בעשור הקרוב. שוק המסחר הגלובלי הוא עצום והמספרים מסחררים. אלפי ישראלים ומאות אלפים בעולם כבר עוסקים ומתפרנסים מהתחום.

מכללת iNT בשיתוף עם בית הספר למסחר אלקטרוני בע״מ בנתה עבורכם את המסלול המשתלם והמקצועי ביותר בישראל ללימודי המסחר האלקטרוני. קורס eCommerce מכשיר את משתתפיו בשלושת פלטפורמות המסחר האלקטרוני המובילות בעולם: eBay, Amazon, Shopify. המשתתפים ילמדו – כבר במהלך השיעורים הראשונים של קורס eCommerce – לתרגם את הכשרתם לכסף (!) וזאת ללא צורך בהון עצמי, ללא סיכון כלכלי וללא נשיאה בעלויות פתיחת העסק או אחזקתו. במהלך קורס eCommerce זה וגם לאחריו (!) תינתן למשתתפים תמיכה וליווי פרקטי לצורך יישום אופטימלי של החומר הנלמד.

המסלול מורכב משלושה מודולים בהתאם לשלושת הפלטפורמות וניתן ללמוד אותו כמסלול מקיף (מומלץ!) או להשתתף בכל מודול בנפרד כהכשרה בפני עצמה:

eBay היא פלטפורמת המכירות התוססת ביותר בעולם עם מאות מיליוני לקוחות, בה אפשר למצוא מציאות נהדרות ומבחר ייחודי. הפלטפורמה מחברת בין מיליוני קונים ומוכרים מכל רחבי העולם. אסטרטגיית המסחר הנלמדת במסגרת מודול זה הינה ייחודית, פרי פיתוחו של אורי קסוקר.  שיטת המסחר מבוססת על drop-shipping – תיווך מוצרים ללא צורך בהתעסקות במלאי או בשילוח. במסגרת מודול זה ילמדו הסטודנטים כיצד להקים  נכס אינטרנטי פעיל ובעל מכירות, שיטת התנהלות נכונה כסוחר ב- eBay, אסטרטגיות להתפתחות העסק. המשתתפים ירכשו ידע נרחב להתרחבות בפלטפורמות נוספות במסחר האלקטרוני. בנוסף תינתן למשתתפים גישה לכלים ותוכנות ייחודיות ומשמעותיות להצלחה שפותחו במיוחד במסגרת קורס זה,

Amazon הינה פלטפורמת המסחר המתקדמת ביותר בעולם כיום. במסגרת מודול זה ילמדו הסטודנטים להקים תשתית למסחר,  לאתר הזדמנויות ולחקור שוק,  לאתר ולנהל מו״מ מול ספקים,  לבדל ולמתג מוצרים,  להעריך פוטנציאל ולחשב רווחיות,  לבנות אסטרטגיות שיווק וקידום מתקדמות, ליצור מיקור חוץ,  לנהל עסק אינטרנטי ולהתנהל בצורה פיננסית נכונה  ולהיכנס לשוק המסחר העולמי בעוצמה !

 Shopify היא פלטפורמה לבניית אתרי חנות שהוקמה בשנת 2004 ופרצה לאחר כעשור לתודעת המשווקים הגדולים. הפלטפורמה מתאימה במיוחד לאנשים עם ראש שיווקי ומאופיינת בפשטות יחסית ובעלויות נמוכות המאפשרות לבנות חנות עצמאית תוך מקסום רווחים. במסגרת מודול זה ירכשו הסטודנטים הבנה עמוקה בשיווק מוצרים פיזיים, בניית עמודי מכירה, כתיבת מודעות, תמחור נכון, בניית מודלים עסקיים, ניתוח קהל, פרסום ועוד.

קורס eCommerce

 

לקבלת הסילבוס המלא השאירו פרטים

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים