קורס מיומנויות בניהול, משא ומתן וקבלת החלטות

30 שעות

למועד הקרוב
קהל יעד
  • עובדי היי טק ומנהלים העובדים בצוותים ו/או לכל אדם המעוניין לשפר את כישורי האנוש שלו, את מיומנויות קבלת ההחלטות, ולהכיר את רזי המשא ומתן.

על הקורס

תכנית לימודים

בעידן התחרותי בו פועלים ארגוני היי טק כיום, ידע טכני איננו מספיק.

מנהלים ועובדים בארגוני היי טק זקוקים לשלוט ברזי הידע הניהולי, ולהפעיל מיומנויות ניהוליות שונות כדי להגיע להישגים ארגוניים ואישיים.

מטרת הקורס היא לחבר בין התיאוריות הניהוליות, לחיי המעשה היומיומיים.

תוך כך להקנות למשתתפים מיומנויות  של ניהול וקבלת החלטות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך כך.

הקורס גם מקנה למשתתפים כלים המאפשרים להם להכיר את עצמם כמנהלים, להתנסות במצבים שונים של  ניהול  כמו: משא ומתן, הערכה ומתן משוב, ניהול קונפליקטים, הנעת עובדים\כפיפים ניהול משא ומתן ועוד.

מטרת הקורס

מטרת הקורס היא להקנות למשתתפים מיומנויות ניהוליות הנדרשות כיום לכל מנהל ועובד בכל ארגון, בכלל זה: מיומנויות של קבלת החלטות אישיות וקבוצתיות, מנהיגות, תקשורת אפקטיבית,  מיומנויות במתן משוב והערכת עובדים ועד מיומנויות ניהול קונפליקטים, ניהול משא ומתן ניהול דיונים והצגת בעיה לעובדים.

מה ייחודי בקורס זה ?

קורס זה משלב מגוון מיומנויות שנדרשות לכל אדם במקום עבודתו, בין אם הוא מנהל ובין אם לא.  השתתפות בקורס זה יכולה לסייע למנהלים ולעובדיהם לסגל לעצמם שפה בין אישית חדשה אשר תשפר את התקשורת בארגון ומחוצה לו.

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

המוסד לטכנולוגיה וחדשנות iNT (לשעבר מכללת NESS)

קרית עתידים בנין 10

טל':03-3723473

info@int-college.co.il

המוסד לטכנולוגיה וחדשנות iNT (לשעבר מכללת NESS) מזמינה אתכם ללמוד את מקצועות העתיד. במציאות בה מקצועות מסורתיים נעלמים ברגע, כולנו נדרשים "להמציא את עצמינו מחדש". בשביל זה אנחנו כאן - עם מגוון מסלולי לימוד חדשניים, ב - 4 קמפוסים ברחבי הארץ, 16 שנות ניסיון ואלפי בוגרים המובילים היום את תעשיית הטכנולוגיה.