קורס QA – קורס המתאים לפרפקציוניסטיםהבלוג של iNT

פורסם ב26/05/2014

קורס QA – קורס המתאים לפרפקציוניסטים

ההתפתחות המואצת בעולם היי טק ופיתוח מערכות מידע דורשים אנשי מקצוע בקיאים ומיומנים שיכולו להעלות אותן לאוויר תוך פרק זמן קצר וללא תקלות. כל חברת היי טק שואפת למנף את עצמה, להתייעל ולמקסם רווחים. לצורך כך הן מפתחות תהליכי עבודה משוכללים יותר, שבין השאר, ממזערים תקלות. חברת היי טק שאינה מתנהלת "עם יד על הדופק" אינה מצליחה לשורד לאורך זמן ו"יוצאת מהמשחק" עם במערכות המידע באגים ותקלות שלא טופלו בשלב הפיתוח. שלנו עולם ההי טק הוא עולם אינטנסיבי ותחרותי. על מנת לשרוד בו, יש דרישה בלתי נדלית לאנשי QA איכותיים שהם תנאי הכרחי ליציבות של חברות ואמינותן לרבות רציפות השירות.

במה עוסק קורס QA ?

קורס QA עוסק באחד מהתחומים החשובים והמבוקשים ביותר בתעשיית ההיי טק, ומעניק לבוגריו מקצוע פרקטי ושימושי. תכני הקורס עוסקים בלימוד תיאוריות אבטחת איכות, יסודות תהליך אבטחת איכות, לרבות מחזוריות תהליך הבדיקה, סקירת כלי הבדיקה וכדומה, התנסות מעשית ותפעול כלי בדיקה אוטומטיים הקיימים בתעשיית ההי טק, לימוד טכניקות תכנון ובדיקות, ניהול תהליכי בדיקות ועוד. בתום קורס QA מסוגלים הבוגרים שלנו לתת מענה מקצועי ואיכותי בכל מה שקשור למערכות מידע חלקיות או לא יציבות, לרבות תפעול שוטף וביצוע בקרות. כל חברת הייטק זקוקה ודורשת אנשי QA שיהיו מסוגלים להטמיע מערכות מידע חדשות במערכת ולשמור על יציבותה ותפקודה התקין.

למה דווקא ללמוד אצלנו?

מכללת iNT היא מכללת הייטק. בוגרי קורס QA שלמדו אצלנו השתלבו באחוזי הצלחה גבוהים בתעשיות היי טק למיניהן לשביעות רצון הממונים. הבוגרים מקבלים מגוון נרחב של כלים ושיטות בבדיקות הנפוצים בכל תעשייה וארגון. עובדה זו הופכת את בוגרי מכללת iNT לבוגרים מבוקשים על ידי מעסיקים ותעודות וההסמכות המכללה מעידות על הידע הרב שצברו הבודקים. במסגרת קורס QA מקבלים התלמידים גם הכנה למבחן הבינלאומי ISTQB המעניק לבוגרים את ההסמכה הבינלאומית לבודקים.

מה בנוגע לרקע מקדים?

קורס QA מיועד גם לאלו מכם שהינם חסרי רקע מקדים בעולם המחשבים ו/או מעוניינים בהסבה מקצועית. תוכן הקורס בנוי באופן כזה המכשיר אנשי QA ומקנה להם את כל הידע הרלוונטי לעבודת בקרת איכות ואבטחת איכות הלכה למעשה, לרבות יכולת התמודדות מקצועית עם בעיות לא צפויות בשטח. טכנולוגיה לומדים מחברת הייטק ומכללת iNT פותחת לך דלתות לעבודה בהייטק. התעודות וההסמכות של המכללה מעידות על המקצועיות של המועמד ולכן מבוקשות על ידי המעסיקים. מכללת iNT מהווה את נקודת הזינוק לבוגרים בכניסה לעולם התעסוקה. במכללה מרכז השמה המסייע לכל הבוגרים במציאת עבודה ובחשיפה למשרות לבוגרים.