קורס גרפיקה ממוחשבת ולימודי עיצוב גרפי לדיגיטלהבלוג של iNT

פורסם ב10/07/2016

קורס גרפיקה ממוחשבת ולימודי עיצוב גרפי לדיגיטל

 

קורס גרפיקה הכולל הכשרה מקיפה לעיצוב לדיגיטל ולאינטרנט

מכללת iNT היא מכללת היי טק המובילה בתחומה, מציעה לכם מגוון של קורסים בעיצוב, כמו למשל קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי לאינטרנט. קורסים אלו מיועדים לאלו מכם המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בתחום זה, ולאלו מכם המעוניינים בהסבה מקצועית לצורך בניית קריירה פרקטית, מבוקשת ונדרשת בשוק העבודה.

מה תלמדו במסלול גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי לאינטרנט ?

הלימודים חולשים על מגוון רחב של אספקטים הקשורים זה בזה: פיתוח אתרים, עיצוב אתרים, עיצוב גרפי, מדיה אינטראקטיבית לצורך בניית באנרים, אפליקציות אינטרנט ועוד. קורס גרפיקה ממוחשבת מעניק לכם גם בקיאות ומיומנות בפוטושופ ברמה כזו המאפשרת לכם לבנות אתרים ברמה מקצועית גבוהה ובעיצוב גרפי איכותי!

לימודים פרקטיים

מכללת iNT מקפידה להכשיר אתכם להשתלבות בשוק העבודה עם תום הלימודים, כאשר אתם מצוידים בכל הידע והניסיון לו אתם נדרשים על מנת לספק עבודה איכותית ומקצועית ללקוחותיכם. קורס גרפיקה ממוחשבת מאפשר לכם להשתלב במשרדי פרסום, חברות הפקה, חברות הוצאה לאור, מערכות עיתונים, סטודיו לגרפיקה, בתי דפוס ועוד. כולנו יודעים כי העיניים שלנו מקבלות עבורנו את עיקר ההחלטות- ואתם אלה שתעצבו את המראות הללו! לא הייתם רוצים לקחת חלק פעיל בעיצוב דעת קהל? לא הייתם רצים לקחת חלק פעיל בהרחבת מעגל הלקוחות של הלקוחות שלכם?

אתם תביאו את העניין ואת היצירתיות ולימודי גרפיקה ועיצוב יהפכו אותם לפרודוקטיביים ופרקטיים! גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי לאינטרנט – חלק בלתי נפרד מהעברת מידע וערוצי פרסום במאה ה- 21, ואתם יכולים להטביע בו את חותמכם האישי! הירשמו עכשיו!