הכנה לבחינות הסמכה ® PMP של ה- PMIהבלוג של iNT

פורסם ב07/07/2015

הכנה לבחינות הסמכה ® PMP של ה- PMI

המאה ה-21 מביאה לכדי צורך מתמיד בשיפור ובהתייעלות הכלים שעומדים בפני מנהלי פרויקטים על מנת להשיג מקסימום תוצאות במינימום משאבים. קורס PMP הוא פועל יוצא של צורך זה ומכשיר מנהלים איכותיים יותר, יעילים יותר ופרודוקטיביים יותר הודות למתודולוגיית ניהול הפרויקטים המובילות בעולם. ארגון PMI  הוא הארגון המקצועי המוביל בעולם. הסמכת ה-®  PMPנחשבת לאחת מעשר ההסמכות המבוקשות ביותר בארה"ב. קורס PMP מוכר לצרכי ניקוד לרישום לבחינת ה-®  PMP. הכנה לבחינות הסמכה ® PMP של ה- PMI מעניקה למשתתפים ידע יסודי ומעמיק, ידע יישומי, פרקטי ומעשי הרלוונטי לעולם ניהול הפרויקטים. הידע שתרכשו במהלך הקורס ישרת אתכם במהלך העבודה השוטפת ויסייע לכם לשפר את התנהלות הפרויקט, הביצועים והתוצאות. ידע זה הוא בעל ערך רב בהגיעכם למבחני ההסכמה!

מי מעביר את הקורס?

הכנה לבחינות הסמכה ® PMP של ה- PMI מועברת ע"י סגל מרצים איכותי ומקצועי המונה מומחי ®PMP מחברת PME-TEFEN (שותף מוסמך של PMI).

מהם התכנים הנלמדים בקורס?

קורס PMP מצייד את המשתתפים בספר PMBOK® ובחומרי עזר נוספים. קורס PMP כולל מבוא לניהול פרויקטים, אינטגרציה, ניהול עלויות, ניהול זמן, ניהול משאבי אנוש, ניהול סיכונים, ניהול איכות, ניהול תקשורת, ניהול רכש, אחריות מקצועית, תהליכי פרויקט ועוד. בוגרי קורס PMP שעומדים בדרישות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם PME-TEFEN.