פיתוח אפליקציות – ההבדלים בין אפל ואנדרואידהבלוג של iNT

פורסם ב27/06/2016

פיתוח אפליקציות – ההבדלים בין אפל ואנדרואיד

 

העולם מתקדם מבחינה טכנולוגית בקצב מהיר מאוד. לפני מספר שנים לא רב לא היינו יכולים לדמיין את הפלאפונים החכמים. הפלאפונים החכמים של חברת אפל ושל אנדרואיד מאפשרים לנו ליהנות מחידושים רבים ומהמון אפליקציות. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולאפל הוא שונה מאוד. התחום של בניית אפליקציות הוא תחום שיכול להיות רווחי מאוד הן לעסקים והן למתכנתים פרטיים. אם אנחנו רוצים להפוך את העסק שלנו לעסק מודרני יותר כדאי לנו לשקול בחיוב לפתח לו אפליקציה.

על פיתוח אפליקציות לאפל

פיתוח אפליקציות לאפל יכול להיות הדרך שלנו לעשות אקזיט. אם אנחנו רוצים לפתח אפליקציה לפלאפונים החכמים של חברת אפל אנחנו צריכים לכתוב את האפליקציה בשפת תכנות מיוחדת. אפליקציות אלו יכולות לאפשר לנו להגיע למיליוני משתמשים בעולם. אנחנו יכולים למשל לפתח אפליקציות משחקים או אפליקציות שמסייעות בתהליך שמירה על משקל גוף תקין. בניית אפליקציות יכולה לאפשר לנו להתקדם מאוד מבחינה עסקית. כאשר אנחנו רוצים לקדם את הקריירה שלנו הבחירה לבנות אפליקציה מתקדמת יכולה להיות בחירה טובה מאוד. האפליקציות שמיועדות למכשירים של אפל עובדות אך ורק במכשירים של אפל ולא ניתן לגלוש בהן במכשירים שמופעלים על ידי מערכת אנדרואיד.

על פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד יכול לאפשר לנו להגיע למילונים רבים של משתמשים. האפליקציות שמפותחות למכשירי אנדרואיד יכולות להתאים לכל סוגי המכשירים החכמים חוץ מהמכשירים של חברת אפל – שהאפליקציות בהן דורשות תכנות מסוג אחר. את האפליקציות של אנדרואיד ניתן לרכוש בחנות האפליקציות של גוגל. מכשירי פלאפון חכמים אלו והשימוש בהם נפוץ מאוד בכל רחבי העולם. האפליקציות שיש במכשירים שלנו עוזרות לנו לבצע כל פעולה בחיים מקניות בסופר ועד ניווט בכביש. חשוב שנעשה שימוש באפליקציות שמתאימות לנו באופן אישי ושהן יכולות לשפר מאוד את איכות החיים שלנו באופן ניכר. אנחנו יכולים לבחור לעצב אפליקציות באופן שיהיה יצירתי מאוד ויפה ואנחנו יכולים לבחור לשווק את האפליקציות באופנים שונים כך שיותר אנשים ישתמשו בהן. בניית אפליקציות תוכל לאפשר לאנשים רבים ליהנות מנוחות רבה יותר בחיי היומיום שלהם.

בניית אפליקציות – האם כל עסק צריך אפליקציה

בניית אפליקציות היא פעולה שכל עסק צריך להשקיע בה. כאשר לעסק שלנו יש אפליקציה ייחודית למכשירי אנדרואיד או למכשירי אפל אז העסק שלנו יכול להיות עסק שמתאים לאורח החיים המודרני. האפליקציה תאפשר לנו ליצור קשר ישיר יותר עם הלקוחות שלנו ולהיות עסק שכל הלקוחות יכולים לקבל ממנו שירות איכותי. חשוב שנעצב את האפליקציות באופן שיהיה נוח למשתמש וימשוך כמה שיותר משתמשים. אנחנו יכולים לבחור לעצב את האפליקציה בעזרת עיצוב גרפי ייחודי. חשוב לשים לב גם שהאפליקציה פועלת כמו שצריך באופן איכותי מאוד ללא באגים וללא תקלות מיותרות. במכללת iNT תוכלו לקחת חלק במסגרת קורס פיתוח אפליקציות שבו תלמדו כיצד לפתח את האפליקצייה הטובה ביותר לעסק שלכם.