קורס QA המיועד לבעלי יכולת טובה של פתרון בעיותהבלוג של iNT

פורסם ב26/05/2014

קורס QA המיועד לבעלי יכולת טובה של פתרון בעיות

כל חברות היי טק שואפות להתפתח, לגדול ולמנף את עצמן, להשיג מקסימום רווחים במינימום כשלים. התנהלות זו היא שהביאה להאצה עצומה בתהליכי פיתוח של מערכות מידע. הקצב התזזיתי ומהיר של עלם הייטק דורש אנשי מקצוע איכותיים, בעלי יכולת אלתור גבוהה, תושיה ויכולת העלאה לאוויר של מערכות מידע אלו בזמן קצר ביותר, ולכן דרושים לחברות המובילות אנשי QA שסיימו בהצלחה קורס QA מקצועי.

למי מיועד קורס QA?

קורס QA מיועד לאלו מכם שהם פרפקציוניסטים בנפשם ובהתנהלותם, בעלי יכולת בקרה גבוהה, פיקוח ויכולת גבוהה של פתרון בעיות. אנשי QA הם אלו, שבסיכומו של דבר, עושים את העבודה החשובה ביותר מאחורי הקלעים ומאפשרים לארגון או לחברה להמשיך ולשרוד בעולם הפכפך זה. מקצועיותם, היא שמונעת או ממזערת כשלים ותקלות שוטפות. העדרם מערער את כל שיווי השקל של המערכת.

קורס QA – מה לומדים בו?

מכללת iNT היא מכללת הייטק מהמובילות בישראל, המכשירות אנשי מקצוע רציניים ואיכותיים בענפי ההיי טק השונים. קורס QA מקנה למשתתפיו את הידע הדרוש לו בנושא עוסק באבטחת איכות, מחזוריות תהליכי הבדיקה וסקירת כלי הבדיקה. תכנית הקורס משלבת התנסות ותפעול כלי הבדיקה העומדים כיום לרשותנו בעולם היי טק. אצלנו במכללה מקפידים לשלב בין הרצאות פרונטאליות לבין התנסות בשטח על מנת שבוגרי קורס QA יסיימו את הקורס כאשר הם מצוידים בידע ובניסיון הדרוש להם לצורך השתלבות מקדמת בשוק העבודה. על אנשי qa להיות בקיאים ומיומנים בשימוש בכלי בדיקה אוטומטיים לצורך ביצוע בקרת איכות מקצועית ואיכותית. מכללת iNT מקפידה לשלב בסילבוס הלימודים תרגילי סימולציה והתמודדות עם מצבים מהשטח, על מנת שבוגרי הקורס יוכלו לתת מענה יסודי ומעמיק בזמן אמת.

טכנולוגיה לומדים במכללת הייטק, ומכללת iNT פותחת לך דלתות לעבודה בהייטק. התעודות וההסמכות של המכללה מעידות על המקצועיות של המועמד ולכן מבוקשות על ידי המעסיקים. המכללה מהווה את נקודת הזינוק לבוגרים בכניסה לעולם התעסוקה. אצלנו תמצאו מרכז השמה המסייע לכל הבוגרים במציאת עבודה ובחשיפה למשרות לבוגרים.

הירשמו עוד היום לקורס QA במכללת iNT, והחלו לסלול לעצמכם את הדרך לקריירה בעולם ההייטק.