מיתוסים נפוצים בפתיחת חנות באמזוןהבלוג של iNT

פורסם ב23/10/2017

פתיחת חנות באמזון – מיתוסים נפוצים

פתיחת חנות באמזון יכולה להיות הצלחה מסחררת או כישלון, כמו כל דבר. ההצלחה של החנות תלויה במידת ההשקעה בחנות, בשיווק והקידום, שירות הלקוחות ועוד הרבה גורמים. קורס שיסביר לכם וילווה אתכם בשלבים הראשונים של פתיחת החנות יכול להיות קביים מאוד טובים. לחסוך מכם את הטעויות ולהגיע ישר עם כל הטיפים והטריקים, במקום לעשות את הדרך הארוכה. מסחר אלקטרוני נהיה מאוד פופולרי היום, אך עדיין יש סביבו מעין חשש – האם זה באמת יכול להצליח? כמה השקעה זה דורש? אני יכול להפסיד מזה כסף? ועוד. בתהליך ההתלבטות ולקראת החלטת פתיחת חנות באמזון, רצינו לתת מספר מיתוסים נפוצים ששמענו הרבה.

נתחיל מהבסיס – למה אמזון

פתיחת חנות באמזון היא רק אחת מבין האופציות בין פלטפורמות המסחר האלקטרוניות.

אמזון היא מלכת הסחר האלקטרוני. נכון שיש עוד הרבה פלטפורמות, לכולן יתרונות וחסרונות ויכול להיות שתגלו שעבורכם ספציפית אמזון היא לא הפלטפורמה המתאימה במדויק. רק מעצם היותה מותג כל כך מוכר היא מקנה לחנות שלכם אמינות, פרסום וחשיפה, תהליך התשלום של הלקוח פשוט (לפעמים גם כבר שמור) ואתם אפילו נותנים הטבות ללקוחות הפריים. מליוני האנשים נכנסים לאמזון במטרה אחת – לעשות קניות, וזה עובד עם כמות ההכנסות של אמזון הנספרת בבליונים.

מבצעים באמזון

המיתוס ושברו

פתיחת חנות באמזון זה קשה ומסובך.

כמובן שישנם אלו שיעדיפו לסחור ישירות בלי המתווך אמזון ונהליו. אך יותר ויותר סוחרים אלקטרוניים מבינים שאמזון למעשה יכולה להקל על העסק. דרך השירות של אמזון שבו הם מאחסנים אצלם את הסחורה, ומבצעים את כל פרוצדורת השילוח (כולל שירות הלקוחות) עבור הלקוחות. השירות הזה כמובן בתשלום, אך הוא אינו תשלום גבוה וניתן לעמוד בו.

באמזון יש יותר מדי חנויות, זה בלתי אפשרי להצליח.

אמזון יכולה להיות פלטפורמה מאיימת מהבחינה הזו שיש בה יותר מ-2 מיליון מוכרים, אך חשוב לקחת בחשבון שלעומת המספר הזה, הרווחים הכוללים של אמזון הם למעלה ממיליארד. אז זה נכון שאמזון עמוסה במוכרים, אך פתיחת חנות באמזון משמעותה להצטרף לנתחי הצלחה מטיבים מאוד, גם בסדר הגודל הזה.

בכל זאת, אני לא יכול להצליח במכירות באמזון כיום.

נכון שלא מדובר בהליכה בפארק, אלא בעבודה לכל דבר – במיוחד בתחילת הדרך. אבל ההצלחה טמונה בהשקעת הזמן הנדרש, שימוש בכלים הנכונים והמוטיבציה שלכם להצליח. במסגרת קורס אמזון אתם לא רק לומדים את הבסיס ומתרגלים 'על יבש', הקורס כולל פתיחת חנות באמזון, ותצאו ממנו כשיש לכם חנות שרצה ומפיקה רווח, בליווי מנטור מנוסה. תנו לנו להוכיח לכם שההצלחה היא אפשרית. גם אם אתם מרגישים שפספסתם מומנטום בתחום המכירות באמזון, השוק עדיין חי ופועם, ובסכומי עתק.

עגלת קניות אונליין באמזון

אוקיי, אז לפתוח חנות באמזון זה קל, אני פשוט אפתח חנות עם מוצרים ואצליח.

נכון שזה אפשרי, אבל זה לא פשוט. חשוב להבין שאפילו שהפלטפורמה מספקת הרבה מהשירותים שיותר מסובך לתת ביום-יום (שילוח, שירות לקוחות בינלאומי, אחסון הסחורה וכו'), אך עדיין כדי להגיע למקום בו פתיחת חנות באמזון משגשגת ומרוויחה, נדרשת בכך השקעה ומחשבה, אך לחלוטין ניתן להגיע לכך. קורס אמזון במכללת iNT יעניק לכם את מיטב הכלים לפתיחת חנות מצליחה שתניב לכם רווחים.