מה כולל קורס בניית אתרים?הבלוג של iNT

פורסם ב10/06/2014

קורס בניית אתרים – אין ארגון / חברה ללא אתר מקצועי!

בניית אתרים היא קריירה יצירתית, מאתגרת ומספקת – קורס בניית אתרים- אין ארגון / חברה ללא אתר מקצועי

תפקידו של אתר אינטרנט הוא להציג את בעלי העסקים והארגונים בצורה מכובדת, כמו גם לוודא כי עצם קיומם מחלחל לתודעת הציבור. על מנת ששני תנאים אלה יתקיימו יש צורך בבוגרי קורס בניית אתרים מטעם מכללת היי טק כמו מכללת iNT, שידעו כיצד להתאים לכל לקוח את האתר הנכון לו, את האתר המציג אותו בצורה בה הוא מעוניין ופונה לקהל היעד שלו. אם תחום בניית אתרים מושך אתכם, אם אתם מעוניינים בקריירה מגוונת, יצירתית ומאתגרת- הקורס הזה הוא במיוחד בשבילכם.

מה כולל קורס בניית אתרים?

תכנית הקורס חולשת על כל הנושאים והתחומים להם תזדקקו לצורך השתלבות מיידית עם תום הקורס: בניית מגוון של אתרי תוכן, במגוון סגנונות, לרבות קידוד, כאשר תכנית הלימודים משלבת הרצאות פרונטאליות עם תרגולים מעשיים. המבנה של הקורס מיועד לאלו מכם הבאים מתחום העיצוב הגרפי ומעוניינים להתמקצע, ולאלו מכם המעוניינים בהסבה מקצועית לתחום מרתק זה. קורס בניית אתרים מכשיר אתכם לבנות מגון רחב של אתרים, כולל כאלה המשלבים סרטונים, אנימציה, גלריות, טפסים ועוד. המטרה הסופית של מכללת iNT היא לאפשר לבוגרי הקורס לבנות כל אתר מכל סוג, ובכך להיות מסוגלים לתת מענה למגוון עשיר של לקוחות.

אם התחום הגרפי מושך אתכם ואתם רוצים להעמיק בו את ידיעותיכם, בין אם רכשתם בעבר ידע בגרפיקה ובין אם לאו- עכשיו זה הזמן שלכם להפוך את נטיות ליבכם לקריירה מבוקשת.

אתרי האינטרנט הם כרטיס הביקור של בעליהם. הם אלו שמציגים אותם בצורה מכובדת ועסקית, הם אלו שמאפשרים לבעליהם להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם, ואתם אלו שתעצבו אותם עבורם. לאחר שסיימתם לבנות ללקוח את האתר, חשוב גם לקדם אותו במנועי החיפוש וברשתות החברתיות, כך שהלקוח שלכם יוכל להשיג בעצמו לקוחות רבים, ואת זאת ניתן לעשות רק על ידי קידום האתר. קורס שיווק באינטרנט בא לענות על צורך זה, והוא ילמד אתכם כיצד להיות מקדמי אתרים תותחים. הירשמו כבר עכשיו.