קורס גרפיקה הכולל הכשרה מקיפה לעיצוב לדיגיטל ולאינטרנטהבלוג של iNT

פורסם ב26/05/2014

קורס גרפיקה הכולל הכשרה מקיפה לעיצוב לדיגיטל ולאינטרנט

מכללת iNT היא מכללת הייטק מובילה בתחומה, מציעה מגוון של קורסים בתחום גרפיקה ממוחשבת לאלו מכם המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולאלו מכם המעוניינים בהסבה מקצועי: רכישת מקצוע שישלב עניין, סיפוק ואתגר עם פרקטיות, ביקוד ודרישה בשוק העבודה.

מה כולל מסלול גרפיקה ממוחשבת?

לימודי גרפיקה ממוחשבת חולשים על מגוון של אספקטים הקשורים , בסיכומו של דבר, זה בזה: פיתוח אתרים, עיצוב אתרים, עיצוב גרפי, מדיה אינטראקטיבית לצורך בניית באנרים, אפליקציות אינטרנט ועוד. קורס גרפיקה כולל גם לימודי פוטושופ ברמה המאפשרת בנית אתרים ברמה גבוהה ועיצוב גרפי איכותי ומקצועי.

קורס גרפיקה כולל לימודים פרקטיים

חשוב לציין ולהדגיש כי המכללה מקפידה להכשיר את בוגרי הקורס להשתלבות בשוק העבודה מיד בתום הקורס. הבוגרים של קורס גרפיקה מצוידים בכל הידע והפרקטיקה הנדרשים על מנת להשתלב בהצלחה במשרדי פרסום, חברות הפקה, מערכות עיתונים, חברות הוצאה לאור, סטודיו לגרפיקה, ועוד. אנשי גרפיקה ממוחשבת מיומנים הם נכס למשרדי פרסום , בתי דפוס וכל חברה המעוניינת לקדם את עצמה ולמשוך אליה לקוחות- בסופו של דבר, למראה עיניים משקל חשוב מאוד בקבלת ההחלטות שלנו. עכשיו הזמן שלכם להטביע את החותם האישי והיצירתי שלכם.

כאמור, הלימודים במסגרת קורס גרפיקה יעניקו לכם כלים רבים שבעזרתם תוכלו לעצב אתרים, לוגואים, באנרים ועוד. עם סיום הלימודים יעמדו בפניכם שתי אפשרויות, או להיות עצמאיים (ולעבוד כפרילנסרים), או להצטרף לאחת החברות ולעבוד שם כשכירים. כל בוגר יבחר לעצמו את האפשרות המתאימה ביותר עבורו.

טכנולוגיה לומדים אצל המקצועיים ביותר. את הקורסים במכללה שלנו, כולל קורס גרפיקה מעבירים המרצים הטובים ביותר בתחום. בוגרי הקורסים השונים שלנו פותחים לעצמם דלתות בעולם העבודה. התעודות וההסמכות של המכללה מעידות על המקצועיות של המועמד ולכן מבוקשות על ידי המעסיקים. מכללת iNT מהווה קרש קפיצה לבוגרים בכניסה לעולם התעסוקה. כמו כן, במכללה קיים גם מרכז השמה המסייע לכל הבוגרים במציאת עבודה ובחשיפה למשרות לבוגרים.

הלימודים במכללת iNT יהפכו אתכם למקצועיים במיוחד. אם גם אתם רוצים להפוך לתותחים בתחום הגרפיקה, צרו עמנו קשר עוד היום, והרשמו לקורס גרפיקה מקצועי.