קורס ניהול מחשבים רשתות ותקשורתהבלוג של iNT

פורסם ב04/07/2018

קורס ניהול מחשבים רשתות ותקשורת. למי זה מתאים?

 

מכללת INT, המכללה לטכנולוגיה וחדשנות, מציעה לציבור הסטודנטים קורס מקיף בן 455 שעות לימוד, המעניק הכשרה מלאה וכוללת לתפקידי מנהלי רשתות ברחבי העולם. בוגרי הקורס ניגשים לבחינות הסמכה של מיקרוסופט וסיסקו, ולמסיימים את הבחינות בהצלחה מוענקות תעודות הסמכה מטעם מיקרוסופט וסיסקו, המוכרות בכל רחבי הגלובוס. מי הם המועמדים המתאימים ללימודי CCNA  ו MCSA של מכללת INT? הישארו עמנו ותגלו.

 

 קורס ניהול מחשבים רשתות ותקשורת

 

מקצוע לעתיד

קורס של מכללת INT מתאים למי שמעוניין לרכוש מקצוע שיהיה רלוונטי גם בעוד עשר ועשרים שנה. בעידן בו הטכנולוגיה משתכללת כל העת, מקצועות מסורתיים נדחקים ונעלמים, ומקצועות חדשים מתפתחים. ניהול רשתות מחשבים ומידע הוא מקצוע שבעתיד רק ילך ויתפתח, ולכן, מי שמעוניין להבטיח לעצמו קריירה ארוכת טווח הוא מועמד מתאים ללימודי קורס ניהול מחשבים רשתות ותקשורת מיקרוסופט וסיסקו, להסמכות בינלאומיות 2016 MCSA ו CCNA.

ידע נדרש, ניסיון והשכלה

בכדי להתקבל לקורס הזה עליך להיות בעל ניסיון וידע בעבודה עם מחשב, שכן אין מדובר בקורס בסיסי. מי שאין לו ניסיון בתחום, עדיף שיתחיל בקורס הכנה, בכדי שירכוש את הידע הבסיסי הנדרש. לא מדובר בידע מעמיק, אך היכרות בסיסית עם המחשב היא בהחלט נחוצה. בנוסף, עליכם לשלוט היטב בשפה האנגלית, שכן חלק ניכר מן החומר מועבר באנגלית, וכן בחינות ההסמכה, הנערכות מטעם מיקרוסופט וסיסקו.

 

קורס ניהול מחשבים רשתות ותקשורת - מכללת INT

 

רכישת מקצוע והסבה מקצועית

קורס מנהלי תקשורת ומערכות מחשבים מתאים הן לצעירים המבקשים לרכוש מקצוע לחיים, והן לבעלי מקצוע שיש להם ידע וניסיון בעבודה עם מחשב, ומעוניינים לשדרג את הקריירה שלהם, ולעבור הסבה מקצועית. עבור צעירים זוהי התחלה של מסלול מקצועי מבטיח, ועבור המבוגרים יותר, זו הזדמנות לשדרג את תנאי עבודתם, ולהמשיך להתפתח ולהתקדם מבחינה מקצועית.

קורסים בפריסה ארצית

למכללת INT ארבעה סניפים בפריסה ארצית, הממוקמים בבאר שבע, ירושלים, תל אביב ורחובות, כך שתוכלו ללמוד בסניף הקרוב למקום מגוריכם.

לפרטים נוספים ולהרשמה הינכם מוזמנים להתקשר לטלפון: