קורס BI מיועד להסבה המקצועית שלכם!הבלוג של iNT

פורסם ב10/06/2014

קורס BI מיועד להסבה המקצועית שלכם

יש לכם כושר ארגון טוב? יכולת גבוהה של פתרון בעיות? קורס BI מיועד להסבה המקצועית שלכם

מה יותר מאפיין את העידן המודרני אם לא כמויות הידע הנאגרות ומצטברות במערכות מידע שונות? האינפורמציה הזו מסוגלת לארגון לנתח מצבים, ממצאים, להסיק מסקנות לצורך ייעול ושיפור ולהציב לעצמו יעדים על מנת להתפתח ולשגשג עוד יותר. כדי שתהליך זה יתבצע בצורה פרודוקטיבית, קיים צורך עצום בבוגרי קורס BI איכותיים, ואם כבר דיברנו על איכות, הלימודים במכללת iNT יהפכו אתכם לכאלו. בעבר הארגונים לא השכילו להבין את החשיבות של BI, אך כיום המצב שונה לחלוטין.

בוגרי קורס BI – אתם אנשי העתיד!

מכללת iNT מזמינה אתכם לחלק חלק בתעשיית ההייטק המתפתחת. קורס BI (קיצור של Business Intelligence) מאפשר לכם לפתח קריירה מאתגרת, מספקת, המאפשרת לכם להטביע חותם אישי בעולם ההיי טק – כי איך אפשר לשרוד, שלא לומר לשגשג, ללא אנשי BI המסוגלים להבין ולנתח כהלכה את המידע עבור הארגון. הכישורים וההבנה המקצועית שלכם הם שמאפשרים, בסיכומו של דבר, לכל ארגון למקסם רווחים ולמזער עלויות. התפקיד שלכם הוא לקשר בין המידע הקיים לבי התובנה, בין הידע לבין המסקנה המתבקשת, בין היכולת להבין נכון את המציאות בשטח לבין הצבת יעדים ברי השגה. מכללת iNT היא שותף זהב של מיקרוסופט ומקפידה להעביר את קורס BI במתכונת המשלבת הרצאות פרונטאליות עם תרגול מעשי. תכנית הלימודים מכשירה אתכם להשתלבות מיידים בסיום הקורס, כאשר אתם מצוידים בכל הידע הרלוונטי לו אתם נדרשים, לרבות טיפים ושיטות עבודה מעשיות לעבודה עצמאית ואיכותית. מכללת iNT פותחת בפניכם מגוון של דלתות המאפשרות לכם לקחת חלק פעיל בתעשיית ההיי טק.

במכללה שלנו מלמדים קורסים שונים, שיכולים לפתוח לכם דלתות בעולם ההייטק. חולמים לפתח קריירה בהייטק? תפסיקו לחלום והירשמו ללימודים במכללת iNT. הקורסים מועברים על ידי מיטב המרצים הבכירים ביותר בתעשיית ההייטק. הם ישתפו אתכם בידע העצום שלהם כדי שאתם תוכלו להיות מקצועיים במיוחד.

העתיד שלכם כבר כאן, אל תבזבזו יותר מדי זמן והירשמו עוד היום ללימודי BI במכללת iNT.