קורס CCNA מזמין אתכם להשתלב בעולם ההיי טק במקצוע נחוץ ומבוקשהבלוג של iNT

פורסם ב26/05/2014

קורס CCNA – מזמין אתכם להשתלב בעולם ההיי טק המרתק במקצוע נחוץ ומבוקש

מכללת iNT נחשבת לשותף זהב של Microsoft ומרכז השמה מורשה ומרכז לימודים מורשה של CISCO. תכנית הלימודים של קורס CCNA מותאמת לתכנית העדכנית והרשמית של CISCO לשנת 2014 ומיועד לאלו מכם המעוניינים בידע מקצועי ופרקטי בתחום ניהול רשתות תקשורת ומחשבים.

למי מיועד קורס CCNA ?

לימודי CCNA מיועד לאלו מכם המעוניינים להשתלב בעולם היי טק המרתק על אף שהם חסרי ידע מקדים במחשבים. על מנת שתוכלו להשתלב ולשגשג, לימודי CCNA של המכללה כוללים מכינה במבוא להכרת המחשב האישי וסדנת רשתות. מכינה זו מיועדת לספק בידיכם את הידע המקדים הרלוונטי שאתם חסרים על מנת שתוכלו להמשיך בסילבוס הלימודים בבטחה וללא חששות.

מה לומדים בקורס?

תכני קורס CCNA חולשים על כל האספקטים הרלוונטיים: ניהול, תחזוקה ותפעול של רשתות תקשורת- בשימת דגש על כל השלבים: החל משלב התכנון ועד לשלב יישום הפתרונות בשטח. המכללה מקפידה כי בוגרי הקורס יהיו בקיאים בניהול רשתות תקשורת, שמבוססות על הטכנולוגיה השולטת והמתקדמת בשוק השרתים ובתחנות העבודה.

מה היתרון של לימודי CCNA אצלנו?

הקורס בנוי באופן כזה המשלב הרצאות פרונטאליות, תרגול, הפעלות און-ליין ובחינות מקוונות. בדרך זו מיושם ומוטמע הידע התיאורטי ונרכשים המיומנויות הפרקטיות. הבוגרים שלנו מיומנים בהקמת מערכות המבוססות על מוצרי טכנולוגיה עדכניים ביותר, מיומנים בתחזוקתם, ומיומנים בפתרון בעיות מורכבות בסביבה ארגונית מורכבת. ראוי לציין כי השתתפות בקורס CCNA אצלנו מציידת אתכם בשלוש הסמכות מבוקשות.המרצים שלנו יכינו אתכם היטב לקראת בחינת ההסמכה במרכז הבחינות הבינלאומי PROMETRIC הנמצא במכללה.

אלו הסמכות CCNA מוענקות בתום הקורס?

בוגרי קורס CCNA מקבלים שלוש הסמכות : MCSA 2008 & MCSA 2012 & CCNA. תעודות הסכמה אלו מהוות אסמכתא מקצועית לידע הנרכש: שליטה מלאה בהתקנה, הגדרה, תפעול ואיתור תקלות תקשורת מקומיות ומרחביות, יכולת יישום ובדיקת הפעלה של חיבורי WAN (חיבורים לאתרים מרוחקים) שלוש הסמכות אלו מעניקות לבוגרי קורס CCNA יתרון משמעותי בשוק העבודה. התעודות וההסמכות של מכללת iNT מעידות על המקצועיות של המועמד ולכן מבוקשות על ידי המעסיקים. המכללה מהווה את נקודת הזינוק לבוגרים בכניסה לעולם התעסוקה. אצלנו תמצאו מרכז השמה המסייע לכל הבוגרים במציאת עבודה ובחשיפה למשרות לבוגרים.