קורס CCNA – רכשו מקצוע נחוץ ומבוקשהבלוג של iNT

פורסם ב07/06/2014

קורס CCNA – רכשו מקצוע נחוץ ומבוקש

מכללת iNT הינה מכללת הייטק מהמובילות בישראל, שותף זהב של Microsoft, מרכז השמה מורשה ומרכז לימודים מורשה של CISCO מזמינה אתכם לתכנית הלימודים של קורס CCNA . תכנית הקורס מותאמת לתכנית העדכנית והרשמית של CISCO. אם אתם מעוניינים לרכוש ידע מקצועי ומעשי בתחום ניהול רשתות תקשורת ומחשבים – קורס זה מיועד לכם.

קורס CCNA – האם ההשתתפות בקורס מותנית בידע מקדים?

לימודי CCNA מיועדים לאלו מכם המעוניינים להשתלב בעולם ההיי טק המרתק, לקחת בו חלק פעיל, גם אם הם חסרי ידע מקדים במחשבים. במובן זה, תכנית הלימודים מתאימה ומיועדת גם לאלו מכם שמעוניינים בהסבה מקצועית. לימודיCCNA כוללים מכינה במבוא להכרת המחשב האישי וסדנת רשתות. מכינה זו מספקת בידיכם את הידע המקדים הרלוונטי שאתם חסרים, על מנת שתוכלו להמשיך בתכנית הקורס בהצלחה וללא חששות.

מה לומדים בקורס?

התכנים של קורס CCNA חולשים על כל הנושאים הרלוונטיים : ניהול, תחזוקה ותפעול של רשתות תקשורת, תוך שימת דגש על כל אחד מהשלבים – החל משלב התכנון ועד לשלב יישום הפתרונות בשטח, הלכה למעשה. צוות המרצים של מכללת iNT מקפיד ומוודא כי בוגרי הקורס יהיו בקיאים בניהול רשתות תקשורת, המבוססות על הטכנולוגיה השולטת והמתקדמת בשוק השרתים ובתחנות העבודה.

כיצד בנוי קורס CCNA ?

הקורס משלב הרצאות פרונטאליות, תרגול, הפעלות און-ליין ובחינות מקוונות. השילוב בין דרכי למידה אלו מאפשר לכם ליישם ולהטמיע את הידע התיאורטי הנדרש לכם ואת המיומנויות הפרקטיות. בוגרי הקורס מצליחים להשתלב בשוק העבודה מיד עם תום הקורס הודות למיומנותם בהקמת מערכות המבוססות על מוצרי טכנולוגיה עדכניים ביותר, מיומנותם בתחזוקת המערכות הללו, והיכולת שלהם לפתור בעיות מורכבות בסביבה ארגונית מורכבת.

MCSA 2008 & MCSA 2012 &CCNA. תעודות הסכמה אלו מבוקשות מאוד ומהוות אסמכתא מקצועית לידע הרחב שרכשתם: שליטה מלאה בהתקנה, הגדרה, תפעול ואיתור תקלות תקשורת מקומיות ומרחביות ויכולת יישום ובדיקת הפעלה של חיבורי WAN .

שלוש ההסמכות הללו מעניקות לכם יתרון משמעותי בשוק העבודה. השתתפות בקורס CCNA מכינה אתכם היטב לקראת בחינת ההסמכה במרכז הבחינות הבינלאומי PROMETRIC הנמצא במכללה. אז אל תבזבזו זמן ישר, הירשמו עוד היום לקורס.