תחומי הלימוד המבוקשים ביותר בעולם ההייטקהבלוג של iNT

פורסם ב11/06/2019

הכירו את תחומי הלימוד המבוקשים ביותר בעולם ההייטק 

זה לא סוד ששוק העבודה הישראלי מושפע ממגמות וחידושים טכנולוגיים המכתיבים לנו במה להתמקצע ומה כדאי ללמוד. ככל שהזמן עובר, נוצר באופן טבעי ביקוש לעובדים בתחומים טכנולוגיים שונים, ולכן אנו רואים מפעם לפעם קורסים ממוקדים המציעים הכשרות ספציפיות בתחומים המבוקשים בתעשייה.

הבאנו בפניכם את התחומים המבוקשים ביותר בעולם הטכנולוגי המשתנה. אצלנו במכללה לחדשנות וטכנולוגיה iNT, מבינים את המחר ומתכוננים אליו, מתוך מחשבה שהעתיד כבר כאן! זוהי הסיבה שאנחנו מסמנים, מזהים ומלמדים רבים מהם כבר עכשיו, ואת אלו שעדיין לא זיהינו… נעשה הכל עבורכם כדי לזהות, לסמן, ללמוד וללמד.

 

שנתחיל?

קורס QA

פרפקציוניסטים מטבעכם? אוהבים לבדוק 10 פעמים אם בצעתם משהו מסוים בצורה מדויקת? עולם QA  מרתק ממתין רק לכם. בקורס QA תכירו עולם העוסק בבדיקות תוכנה ומבטיח כי כלל הטכנולוגיות והממשקים בארגונים ישמרו על יציבות ויעבדו בצורה תקינה ובהתאם לתכנן המקורי והדרישות. כחלק מתפקידכם תחשפו לעולם התוכנה המרתק ותאפשרו לארגונים לשמור על תקינות המערכות.

קורס full stack

פירקתם או חשבתם לפרק את הרדיו שהייתם קטנים כדי לגלות מה מסתתר בתוכו? יכול להיות שאתם ממש אוהבים לדעת מה עומד מאחורי התוכנות החדשניות. קורס Full Stack  מאפשר להכיר שפות תכנות מבוקשות ולדעת כיצד עובד תהליך הפיתוח של יישומים שונים בצד לקוח ובצד השרת. לדוגמה, בצד הלקוח תלמדו על דפדפנים ופיתוח תוכנות מובייל, ובצד השרת על הפעולות המבוצעות על ידי השרת כמו עיבוד, אחסון נתונים ותכנות.

קורס פייתון (Python)

מעוניינים ללמוד את שפת התכנות המבוקשת ביותר בארגונים גדולים? קורס פייתון יעזור לכם בכניסה לעולם הייטק. שפת Python נחשבת לשפה עילית בקוד פתוח שעברה גלגולים ושינויים רבים וכיום היא חזרה לשוק ונעשתה מבוקשת מאוד. שפת Python בנויה בצורה כזו שמקלה על המתכנת, כלומר עושה בשבילו חלק נכבד מהעבודה, ולכן היא בעלת ביצועי עבודה מהירים ביחס לתוכנות אחרות. רק נציין שחברות ענק מרבות להשתמש בשפת Python, ובהן חברת גוגל העולמית שמרבית ממוצריה מבוססים על Python.

קורס ניתוח מערכות מידע

אוהבים טבלאות אקסל וניתוחי דוחות אבל ראיית חשבון משעממת אתכם? קורס ניתוח מערכות מידע יקנה להם ידע רב וכלים מתקדמים מעולם האינטרנט והתכנות. בקורס תקבלו את כל הידע הנדרש כדי להכיר את מערכות המידע של הארגון לעומקן, ולתרגם את צרכיו העסקיים של הלקוח לתוצרים מגוונים.

קורס BI

תהיתם כיצד ניתן להגיע ללקוח המדויק ולהציע לו את המוצר שהוא בדיוק חיפש? מסתבר שתחום הבינה העסקית ירתק אתכם. בינה עסקית היא אחד התחומים המבוקשים והמרתקים בעולם ההייטק. למעשה, מדובר על תחום בטכנולוגיית המידע העוסק בבניית מערכות העוזרות לארגון להפיק מידע משמעותי מבחינה עסקית. תהליך איתור הנתונים נעשה תוך שימוש נרחב בכלל הנתונים הנאספים על ידי מערכות הארגון השונות.

קורס פיתוח אפליקציות

חולמים על אפליקציה אישית משלכם שכולם יורידו אותה לנייד? אז בואו נתחיל עם אפליקציה אחת משלכם, ובהמשך תוכלו לפתח גם לאחרים. תחום פיתוח אפליקציות צובר תאוצה, כל חברה או ארגון זקוקים לפיתוח אפליקציות כדי לשפר את השירות ללקוח ולהישאר עמו בקשר תמידי. עם הביקוש והשימוש באפליקציות, כך גם הביקוש למפתחי אפליקציות עלה, וזה הזמן המתאים ביותר ללמוד את התחום ולהשתלב במקומות עבודה מבוקשים.

לימודי סייבר

הגנה מפני פורצי סייבר והאקרים מעניין אתכם? בואו להיכנס לתחום המבוקש והמעניין ביותר בעולם ההייטק. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גם הביקוש לאנשי סייבר ומערכות מידע עולה.  רק נציין כי לאור הגידול המהיר בגודל שוק הסייבר, נוצר מחסור הולך וגדל באנשי סייבר מקצועיים בשוק העבודה. זוהי הזדמנות נהדרת להיכנס לתחום מאתגר עם אפשרויות קידום ומשכורות גבוהות.

מתלבטים לגבי קורסים בתחום ההייטק? היועצים שלנו כאן בשבילכם כדי לכוון אתכם לתחום המתאים לאופייכם. השאירו פרטים, ונדבר על תכנית הלימוד שלכם >>>