מיישם סייבר

260 שעות

תל-אביב

החל מ-25.10.2018

ב+ה

היקף שעות

260 שעות אקדמיות פרונטליות + 100 שעות תרגול עצמי.
מכינת סייבר ייעודית בהיקף 100 שעות אקדמיות.

תנאי קבלה

קורס סייבר חדשני ומקיף זה, מיועד למחפשים את תפקידם הראשון בעולם הסייבר בתעשייה. דרישות הסף של הקורס כוללות שנת ניסיון בניהול רשתות/ תקשורת, אנגלית ברמה טובה, ומעבר מבחן התאמה לקורס או לחילופין סיום קורס "MCSA ניהול רשתות" של מכללת iNT.
מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה לקורס ידרשו להשלים מכינת סייבר ייעודית.

קהל יעד
  • בוגרי קורס MCSA ו/או CCNA
  • בעלי ניסיון וידע בתחום תשתיות / רשתות / מערכות הפעלה ללא הסמכה מסודרת כגון טכנאי מחשבים / מנהלי רשתות
  • חיילים משוחררים יוצאי תפקידי מפעילי מחשב / מנמ"ר
  • חסרי רקע אשר ידרשו ללימודי המכינה כתנאי להמשך הלימודים בקורס

על הקורס

תכנית לימודים

תחום הסייבר החל להתפתח באופן מהיר מאוד. כיום, תחום הסייבר מהווה תחום מרכזי כמעט בכל מוסד, ארגון או חברה בעולם. לאור הגידול המהיר בגודל שוק הסייבר, נוצר מחסור הולך וגדל באנשי סייבר מקצועיים בשוק העבודה. השילוב בין תחום מרכזי, שוק אשר גדל במהירות ומחסור גדל בעובדים מוסמכים יוצר הזדמנות משמעותית ביותר עבורכם, הסטודנטים – ומאפשר להיכנס לתחום המבוקש ביותר כיום בשוק ההי-טק העולמי, להתפתח אישית ומקצועית ולקבל שכר מהטובים במשק.

מכללת INT מציעה לכם את קורס הסייבר החדשני, הממוקד והאפקטיבי ביותר אשר יכין אתכם בצורה מושלמת לתפקידכם הראשון בתחום הסייבר בתעשייה.

מכינה – לחסרי רקע בסיסי

מבוא לסייבר

יסודות וטכנולוגיה – במודל זה נלמד את כל נושאי הבסיס בתחום הסייבר, טכנולוגיות רלוונטיות, מערכות הפעלה, כלים, שפות תכנות נבחרות, ועוד.

סייבר למתקדמים – במודל זה נלמד לעומק נושאים מרכזיים בתחום הסייבר ההגנתי וההתקפי, מתקפות סייבר והגנות מפניהן, הצפנה, פריצת סיסמאות, תוכנה זדונית ועוד.

האקתון – במודל זה נתחלק לצוות אדום (תוקפים) וצוות כחול (מגנים), שני הצוותים יתרגלו בפועל תקיפה והגנת סייבר ע"י שחזור של מתקפות אמתיות אשר קרו בתעשייה.

הכנה לתעשייה – במודל זה נבצע את כל ההכנות לקראת התפקיד הראשון שלנו בתעשיית הסייבר: כתיבת קורות חיים, פרופיל LinkedIn הכנה למבחני ההסמכה, ראיונות עבודה ועוד.

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

המכללה לחדשנות וטכנולוגיה iNT

קרית עתידים בנין 10

טל':03-3723473

info@int-college.co.il

המכללה לחדשנות וטכנולוגיה iNT מזמינה אתכם ללמוד את מקצועות העתיד. במציאות בה מקצועות מסורתיים נעלמים ברגע, כולנו נדרשים "להמציא את עצמינו מחדש". בשביל זה אנחנו כאן - עם מגוון מסלולי לימוד חדשניים, ב - 4 קמפוסים ברחבי הארץ, 16 שנות ניסיון ואלפי בוגרים המובילים היום את תעשיית הטכנולוגיה.