לימודי שיווק דיגיטלי: קורס קידום אתרים

שעות

תל-אביב

החל מ-10.12.2018

ב+ד

היקף שעות

שיווק במדיה כללי - 60 שעות פרונטאליות
התמחות בקידום אתרים בגוגל - 95 שעות אקדמיות
התמחות בניהול קמפיינים ממומנים ברשתות חברותיות - 45 שעות אקדמיות
התמחות בניהול קמפיינים ממומנים בגוגל - 40 שעות אקדמיות
**ניתן ללמוד את כל ההתמחויות או לבחור איזה התמחות שתרצו.

תנאי קבלה

שליטה בשפה האנגלית
התחייבות לשעות עבודה ותרגול עצמי
מבחן פנימי של מכללת INT

על הקורס

תכנית לימודים

עולם הדיגיטל תופס חלק נכבד מאוד בחיינו. רוב החברות מגדילות את תקציב פרסום הדיגיטל שלהם מה שמקשה על חברות חדשות להגיע ללקוחות חדשים בתקציבים נמוכים. על מנת לתפוס נתח שוק יכולים השחקנים החדשים בשוק להגדיל את כמות הכסף שמוקצת לפרסום או לפתח חשיבה חדשנית ייחודית שתעזור לייצר את הגידול המדובר.

בקורס ילמדו הסטודנטים כיצד לפתח חשיבה ייחודית, חדשנית, מובנית, פרקטית ומעשית על מנת לייצר אסטרטגיית דיגיטל מוצלחת שתתגבור על המתחרים. נעשה שימוש במודלים מוכחים תוך כדי ניתוח גומרי ההצלחה של המותגים הגדולים בשוק

מטרת הקורס

לבסס חשיבה שיווקית בעולם הדיגיטלי תוך כדי שימוש במושגים מיקצועיים מעולם התוכן השיווקי, שימוש בכלים ותפיסות של המסחר האלקטרוני, שימוש בכלי מחקר דיגיטלים, שימוש בטקטיקות חדשניות, פרסום ובניית אסטרטגיה שיווקית נכונה. הקורס מעצב את הסטודנט כמומחה בתחום הדיגיטל בכל יכולות מעל הממוצע בתחום

הסטודנטים ילמדו כיצד עובד שוק הדיגיטל, מהם הכוחות את השוק וכיצד יוצרים בידול אמיתי בין השחקנים הרבים בשוק הצצים כפטריות אחרי הגשם.

הקורס מחייב עבודה אינטנסיבית ומתאים לאלה המסוגלים להתמיד, להגיע לשיעורים וליישם את הנלמד מידי שבוע על מנת להגיע לתוצאות מעולות.

הורד את תכנית הקורס המלאה >>

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים