קורס קידום אתרים SEO

138 שעות

למועד הקרוב
היקף שעות

138 שעות אקדמיות המשלבות תרגול ולימוד.

תנאי קבלה

ידע תפעולי וניסיון בעבודה עם מחשב.
ידע בסיסי בשפה האנגלית (קריאה).
ראיון אישי עם יועצי הלימודים שלנו.
מבחן פנימי של מכללת iNT.
תיבת דואר Gmail ופרופיל Facebook.

קהל יעד
  • אנשי שיווק, אנשי פרסום, אנשי תוכן, מנהלי אתרים, מנהלי מערכות מידע, אנשים המתעסקים בתחום הדיגיטל, בעלי אתרים ובוני ומעצבי אתרים.
  • חסרי הרקע המעוניינים להפוך את קידום האתרים למקצועם.

על הקורס

תכנית לימודים

בימינו, שיווק באינטרנט במנועי חיפוש וכל הסוגים השונים של קידום אתרים בתוצאות החיפוש של גוגל נחשב לאחד מערוצי השיווק המובילים ביותר, וזאת בגלל היתרון העצום של פלטפורמה זו אשר מאפשרת לפנות לקהלים מסויימים, אשר ביוזמתם מחפשים את המוצר או את השירות בגוגל. עולם האפשרויות בתחום השיווק באינטרנט הוא בלתי מוגבל והוא מסוגל לייצר החזר של ההשקעה בכל תחום. רוב הארגונים והעסקים כבר הבינו כי נוכחות בולטת במנוע החיפוש Google וגם במנועי החיפוש האחרים היא הכרחית ובלתי נמנעת.

קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט מעניק לסטודנטים מגוון חידושים ותחומי העשרה ייחודיים כגון בניית אתרים, wordpress, קידום בתחומי הרשת החברתית Facebook, ניהול מוניטין, קידום אתרים בעזרת וידאו וכו'.

קורס קידום אתרים מיועד לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום בין אם כשכיר או עצמאי. הלימודים במסגרת קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט מעניקים לסטודנטים את כל הכלים הנחוצים שיובילו אותם להצלחה, כך שבסיום הקורס הם יוכלו לקדם אתרים ולשווקם באופן הטוב ביותר.

קידום אתרים הוא אחד מהחלקים העיקריים ביותר של קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ובו תלמדו איך בדיוק ניתן לקדם את האתר בגוגל ולהביא אותו למיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש.

כשמדברים על קידום אתרים בגוגל, קודם כל צריכים ללמוד מספר דברים על מנוע החיפוש גוגל כגון מהו וכיצד הוא עובד וכמובן איך בכלל ניתן להתאים את האתר אותו אנחנו רוצים לקדם לגוגל, כך שהוא אכן יתקדם במנוע חיפוש זה מבחינת המיקומים.

עוד במסגרת קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט נלמד כיצד לעשות חקר מילות מפתח איכותי ומקצועי, כך שבסיומו תוכלו לבחור את הביטויים המתאימים ביותר לקידום האתר שאותו אתם צריכים לקדם. אחד הדברים החשובים באתר זה האופטימיזצייה שבו. בקורס תלמדו כיצד לעשות אופטימיזציית מבנה נכונה לאתר. אופטימיזציית מבנה טובה תגרום לגוגל לסרוק את האתר אותו אתם מקדמים בצורה טובה יותר, וכך הוא יעלה בדירוג.

הדבר הכי חשוב מבחינת גוגל הוא חוויית הגולש. במידה ובאתר אין סדר והיררכייה, הגולש לא ישהה בו זמן רב, וכך בהתאם גם גוגל יוריד את הדירוג שלו. בקורס נלמד כיצד ליצור חוויית משתמש טובה באתר כך שהגולשים יבינו בדיוק לאיזה אתר הם הגיעו, וכך יצליחו לנווט בו בקלות.

מנהל התחום והמרצה הראשי של הקורס הוא לאון דייטש, העוסק בתחום האינטרנט משנת 1996 ובעליה של סוכנות שיווק ופרסום באינטרנט BestSEO.

קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט

 

  • מודול 1 – מבוא לבניית אתרים ו- WordPress
  • מודול 2 – קידום אתרים SEO
  • מודול 3 – Google Analytics 
  • מודול 4 – Google AdWords
  • מודול 5 – רשתות חברתיות 
לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

וואטסאפ