קורסים מקצועיים במכללה לחדשנות וטכנולוגיה iNT

המכללה לחדשנות וטכנולוגיה iNT מזמין אותך לחשוב על העתיד ולהירשם למגוון קורסים מקצועיים למקצועות ההייטק!

 

אם תמיד חלמת לבנות לעצמך קריירה מצליחה, רווחית ויציבה בשוק העבודה של ימינו באפשרותך להירשם עוד היום למגוון קורסים מקצועיים בקמפוסים של מכללת iNT וליהנות מחוויית לימודים ברמה הגבוהה ביותר.

במכללת iNT ניתן למצוא מגוון קורסים מקצועיים והשתלמויות בתחומי הטכנולוגיה, הניהול והתקשורת המאופיינים בסטנדרטים בלתי מתפשרים. בכל הנוגע לקורסים מקצועיים, מכללת iNT שמה דגש על איכות, מקצועיות וחדשנות ועל סביבה טכנולוגית מתקדמת לרווחתם של הסטודנטים השונים. למכללה נבחרת מנצחת של 80 מרצים המעבירים הכשרות וקורסים מקצועיים בקמפוסים בפריסה ארצית תוך ששמים דגש על יחס אישי ועל ליווי צמוד של כל סטודנט וסטודנט לכל אורך הדרך.

עולם שלם של קורסים בתחומים שונים

מכללת iNT הנה מובילה בתחומה ונחשבת לחוד החנית בתחומי ההכשרה למקצועות ההייטק בישראל. המכללה מציעה מגוון קורסים מקצועיים בפריסה ארצית נרחבת תוך שמתמקדת בתחומי העיסוק המבוקשים ביותר בשוק ודואגת להישאר מעודכנת בכל החידושים והמגמות בתחום. המכללה מקיימת שותפויות אסטרטגיות עם גופים גדולים בעלי שם עולמי כדוגמת IBM ,Microsoft ו- SAP ולה ניסיון עשיר בהכשרה והסמכה טכנולוגית. כמו כן המכללה נמצאת בקשר מתמיד עם יחידות הגיוס של החברות השונות ומפעילה מרכז השמה בעזרתו מסייעת לבוגריה להשתלב בהצלחה בשוק העבודה.

מדוע קורס מקצועי עדיף על לימודי תואר?

לימודים באוניברסיטה נחשבים למאוד מקיפים, לעיתים הינם אף מקיפים יתר על המידה. הלימודים אורכים שנים רבות עד לקבלת התואר הנכסף ובינתיים, עולם התעסוקה מתקדם, טכנולוגיות מתפתחות והזדמנויות שעד עתה היו רלוונטיות חולפות. לכן, לא פעם קיימת עדיפות לקורסים מקצועיים על פני לימודי תואר ולו רק בגלל שהם מאפשרים לך לחסוך בזמן יקר. עולם העסקים הוא עולם תחרותי בו מומלץ להשתלב כבר בגיל צעיר כדי להצליח. קורס מקצועי מאפשר לך ללמוד מקצוע באופן ממוקד וענייני, מבלי ללכת סחור סחור, להשיג את ההכשרה הרצויה ולהשתלב בעבודה ישירות בתום הקורס. זאת עוד לפני ההתייחסות אל סוגיית המחיר: ביחס ללימודי תואר קורס מקצועי מאפשר לרכוש מקצוע במחירים משתלמים.

אנו מאמינים כי אין חכם כבעל ניסיון ולכן דואגים להעסיק מרצים מובילים ובעלי ניסיון מעשי בתחומם ולהם כל הידע הנדרש על מנת להעביר קורסים מקצועיים, איכותיים וממוקדים. בעזרת נבחרת המרצים שלנו יתאפשר לך להעשיר את הידע שלך במגוון תחומים, כאשר בין הקורסים שלנו ניתן למצוא:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללמוד מן הטובים ביותר בתחום

  • קורסי SAP
  • קורסי בדיקות תכנה
  • קורסי פיתוח
  • קורסי תשתיות תקשורת ומערכות הפעלה
  • קורסי מייקרוסופט
  • קורסי ניהול בסיסי נתונים
  • קורסי אבטחת מידע
  • קורסים טכנולוגיים
  • קורסי ג'אווה
  • קורסי גרפיקה ומולטימדיה

הכנה להשתלבות מהירה בעולם התעסוקה

מכללת iNT מעמידה לרשותך מגוון קורסים מקצועיים בתחומים שונים תוך שמציעה ליווי אישי ומקצועי לכל אורך תהליך בניית הקריירה. החל ברגע הפניה הראשוני, דרך הלימודים עצמם ועד לסיוע בהשתלבותם של הבוגרים בשוק העבודה. המכללה משתפת פעולה עם גורמים רבים בתעשייה מה שמאפשר לה להתעדכן באופן שוטף במגמות השוק ולהתאים את הקורסים וההכשרות למגמות אלו. יתרה מכך, למכללה מרכז השמת בוגרים אשר בעזרתו אף אחד לא יישאר לבד במערכה: כל הבוגרים שלנו זוכים לסיוע אישי במציאת עבודה ולחשיפה למעסיקים פוטנציאלים. אנו מזמינים אותך לממש על הצד הטוב ביותר את הפוטנציאל הגלום בך. למידע נוסף או להרשמה לכל אחד מן הקורסים שאנו מציעים כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר או להשאיר פרטים ולעשות את הצעד הראשון בדרך להצלחה!