ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

שיטת הלימוד EXPERIENCE ב – INT

שיטת הלימוד EXPERIENCE  במכללת INT, מכינה אתכם לעולם ההייטק החדש, ומכילה מעטפת שלמה של חוויית לימוד מהנה.

אנחנו במכללת INT מאמינים שדווקא עכשיו מעטפת לימודית קריטית להצלחה, הרי הלימוד נעשה ב- LIVE, ולכן פיתחנו שיטה ייחודית המעניקה למשתתפים חוויית לימוד שונה. לא עוד 5 שעות של לימוד, אלא עבודה בקבוצות, לימוד מבוסס פרויקט, מנטור המלווה את המשתתפים, תרגול ולימוד אישי מרחוק ולימודים היברידיים.

כל אלה יכינו אתכם לתפקיד הבא בעולם ההייטק! 

קצת על שיטת הלימוד EXPERIENCE

#עבודה ולימוד בקבוצה

אתם וודאי יודעים שבתעשיית ההייטק עובדים כולם כצוות, ולכן כבר בקורס לומדים בקבוצות לימוד קטנות ומתמודדים עם משימות, שבאמצעותן לומדים דברים חשובים בקורס. האינטראקציה של הלמידה בקבוצות נעשית דרך פלטפורמה של זום בשיטת – Break out rooms zoom המאפשרת למרצה לחלק את הסטודנטים לקבוצות במטרה לתרגל יחד כצוות.

החלוקה לחדרים דרך זום מאפשרת למספר קטן של סטודנטים לעבוד ולתרגל יחד, לקיים דיון או להשתתף בפעילות כקבוצה. בסיום העבודה הקבוצתית, חוזרים כרגיל לכיתת הלימוד. ב- LIVE, כן?

#לימוד מבוסס פרויקט

הלימודים בקורסים בקבוצה או מרחק ב – LIVE מבוססים תמיד סביב פרויקט. למה זה חשוב? כיוון שבסוף  הקורס מגיעים עם פרויקט שזהו ניסיון ותיק עבודות לכל דבר. אבל לא רק, כיוון שבשיטת הלימוד EXPERIENCE, כבר מהשיעור הראשון מתחילים לעבוד על פרויקט מתמשך' ובסוף הקורס יגיעו מומחים מהתעשייה כדי למשב את הפרויקט.

אין ספק שלימוד מבוסס פרויקט משלב פרקטיקה וידע מעשי – הכי קרוב לסביבת העבודה בהייטק!

#מנטור מלווה

מתאים לכם בוגרים ואנשים מהתעשייה שישמשו עבורכם כמנטורים? קיבלתם. בוגרים מקורסי עבר של INT ומומחים שעובדים בתעשייה, הופכים להיות המנטורים האישיים שלכם לאורך כל שלבי הלימוד. הם יעניקו לכם מלא טיפים ויספרו איך זה עובד באמת, כך שתגיעו הכי מוכנים לשטח!

#תרגול ולימוד אישי מרחוק

לימוד מרחוק הוא לא תמיד קל, ולכן חשוב לנו לפתח את יכולת הלימוד שלכם בעולם הדיגיטלי. רק נזכיר לכם שלימוד עצמי מאוד נפוץ בעולם ההייטק, ואפילו ראשי צוותים בהייטק מקדישים לכך שעות עבודה מרובות, על מנת שהעובדים יוכלו ללמוד באופן עצמאי טכנולוגיות ותחומים חדשים. בקיצור, בקורס גם תדעו כיצד לדעת ללמוד באופן עצמאי, ולא רק לימודים פרקטים.

#לימודים היברידיים

חשוב לנו לייצר חוויית לימוד מהנה ולא רק ב- LIVE, ולכן הלימודים ב- INT משלבים למידה מרחוק, למידה פרונטלית ולמידה מקוונת יחד עם המרצים, על מנת שתיהנו מחוויית לימוד אפקטיבית-מרבית.  

שיטות הלימוד

לקביעת שיחת ייעוץ חינם