קורס Full Stack – עם Full Stack Development

540 שעות

באר שבע

החל מ-08.03.2018

ב+ה

תל-אביב

החל מ-23.03.2018

ג + ו

היקף שעות

540 שעות אקדמאיות במתכונת הבאה:
160 שעות אקדמיות עבור הכשרה בסיסית + 80 שעות תרגול בעבודה עצמית.
300 שעות אקדמיות עבור הכשרה מתקדמת.

תנאי קבלה

ידע תפעולי וניסיון בעבודה עם מחשב
שליטה בשפה האנגלית
מבחן פנימי של מכללת iNT

קהל יעד
  • הקורס מיועד לחסרי רקע

על הקורס

תכנית לימודים

בשנים האחרונות טכנולוגיות ותקני Web הופכים לסטנדרט עיקרי בפיתוחי תצוגה, שירותים ושרתים, גם בטריטוריות מחשוב ארגוני שמסורתית השתייכו לחברות תוכנה קניניות. לצד הדרישה הגוברת למקצועני Full Stack Development שעברו בהצלחה קורס Full Stack, המסוגלים לתכנן ולפתח פתרונות שלמים מקצה לקצה, התמחות בנושאים מלהיבים ומאתגרים הופכים לצורך מרכזי ונדרש, בעיקר בקרב חברות הזנק ויוזמות טכנולוגיות.

צמד המילים Full Stack מתארות את מצב התוכנה בשלמותה מכל הצדדים, הן בצד השרת והן בצד הלקוח. על המתכנת לוודא כי התוכנה שהוא יוצר אכן נותנת את המענה הכולל. במסגרת קורס Full Stack תקבלו כלים רבים להתמודדות עם פיתוח התוכנה כך שבעצם תהיו מקצועיים מאוד, ותהיו מסוגלים לספק את הפתרונות המתאימים. פיתוח בשפה יאפשר לכם למשל לבנות אתר אינטרנט במגוון פלטפורמות (כגון HTML, JAVA, CSS ועוד). בכדי לספק את הפתרון הכולל, לרוב לא מספיק לבנות בשפת תוכנה אחת, ויש צורך לבנות זאת בשילוב של כמה שפות, ופה בעצם הפול סטאק נכנס לפעולה.

היתרון העצום של מפתח Full Stack בשונה ממפתחים אחרים הוא שבעצם הוא מכיר ויודע לעשות שימוש במגוון רחב של כלים ושפות פיתוח מה שמאפשר לו לפתוח תוכנות המקשרות בין השרת ללקוח (ולהפך) ללא שום בעיה.

מסלול Full Stack Development – קורס Full Stack מורכב ממספר פרקים, המציגים בצורה אינטגרטיבית ומעשית, את המגמות והטכנולוגיות הנדרשות ביותר בתעשייה, לצד העמקה מסודרת של גישות הנדסיות בעולם התוכנה ופתרון סוגיות בתחום מערכות מידע, נושאים המהווים את התשתית למקצוענות מבוססת, ארוכת שנים, שאינה תלוית טכנולוגיה כזו או אחרת. במכללת iNT תקבלו את כל הכלים הדרושים בקורס Full Stack Development. בסיום קורס Full Stack במכללה שלנו, אתם תהפכו למפתחים מקצועיים ומבוקשים על ידי החברות הגדולות. תחשבו על כך שהידע שתרכשו בקורס יאפשר לכם להעניק מגוון ענק של פתרונות פיתוח למעסיקים העתידיים שלכם. החלום שלכם הוא לעבוד בהייטק ולבנות קריירה מבטיחה? כידוע בעולם ההיי טק יש המון אפשרויות זמינות, אבל פול סטאק ישים אתכם במקום אחר לגמרי מבחינת הידע והמקצועיות, ומשם הדרך אל החברות המובילות תהיה קצרה.

 

קורס Full Stack Full Stack Development

 Web Development -Basic Program

Section 1: Getting Started

Section 2: HTML 5

Section 3: CSS 3

Section 4: JavaScript

Section 5: jQuery

Section 6: Bootstrap 4

Section 7: WordPress

Section 8: PHP

tion 9: MySQL

Web Development -Advanced Program

 

Section 1: Dynamic Views & Integration with JavaScript

Section 2: Server Side JavaScript Node.js Development

Section 3: AngularJS

Section 4: NoSQL with MongoDB

Section 5: Google & Facebook APIs

Section 6: Extending WordPress

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

המוסד לטכנולוגיה וחדשנות iNT (לשעבר מכללת NESS)

קרית עתידים בנין 10

טל':03-3723473

info@int-college.co.il

המוסד לטכנולוגיה וחדשנות iNT (לשעבר מכללת NESS) מזמינה אתכם ללמוד את מקצועות העתיד. במציאות בה מקצועות מסורתיים נעלמים ברגע, כולנו נדרשים "להמציא את עצמינו מחדש". בשביל זה אנחנו כאן - עם מגוון מסלולי לימוד חדשניים, ב - 4 קמפוסים ברחבי הארץ, 16 שנות ניסיון ואלפי בוגרים המובילים היום את תעשיית הטכנולוגיה.