ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורס BI יכול להפוך את הכישורים הטבעיים שלכם לקריירה

ירדן חיון
BI

העידן המודרני עמוס ומשופע במידע שהולך ומצטבר, ונאגר במערכות מידע שונות. מידע זה מסוגל לשרת ארגונים, לאפשר לו לנתח ממצאים, להסיק מסקנות, להתייעל ולמנף את עצמו על פי יעדים ותחזיות צפויות. על מנת להפיק מהמידע הנאגר את המקסימים יש צורך באנשי מערכות מידע מקצועיים.

קורס BI (קיצור של Business Intelligence) מאפשר לכם להשתלב בעולם היי טק המרתק ולקחת חלק פעיל ומשמועתי בהתנהלותו. כל ארגון שמעוניין לשרוד בעולם חרותי זה, שלא לומר לשגשג בו, זקוק לאנשי BI מקצועיים ואיכותיים, המסוגלים להבין ולנתח נכון את המידע לטובת הארגון והגשמת יעדיו.

קורס BI מכשיר אתכם לאפשר לארגון שלכם להפיק את מקסימום הרווחים במינימום משאבים. קרי, ניצול מושכל של המשאבים העומדים לרשותו של הארגון ולהתמודד נכונה עם בעיות וכשלים (שלא ומר להימנע מהם בעוד מועד). במילים אחרות, אם אתם מעוניינים בתפקיד משמעותי, בעל השפעה ובעל יכולת הטבעת חותם אישי- קורס BI מאפשר לכם להיות החוליה המקשרת בין מידע לבין תובנה, בין מידע לבין מסקנה, בין יכולת לקרוא נכון את מפה לבין יכולת לערוך צפי עתידי וכן בחיבור בין העולם הטכנולוגי לעולם העסקי.

למה דווקא ללמוד במכללת iNT?

מכללת iNT היא מכללת היי טק מהמובילות בארץ, שותף זהב של מיקרוסופט ועל סגל המרצים שלה נמנים טובי המרצים בישראל. לימודי קורס BI משלבים הרצאות פרונטאליות עם תרגול מעשי, טיפים הקניית שיטות עבודה פרקטיות שיאפשרו לכם להיות אנשי מקצוע איכותיים ומצטיינים. לנו חשוב כי בוגרי הקורס יעמדו בהצלחה בבחינות ההסמכה מטעם מיקרוסופט- מה שמאפשר לבוגרי קורס BI מטעם המכללה אפשרות להשתלב בשוק העבודה מיד עם תום הקורס, לפתח קריירה משמעותית בעל הטבעת חותם אישי וייחודי שלכם! אם אתה יודע לקרוא נכון את המפה, לנתח מצבים, ויש לך אוריינטציה כוללנית, הגיע הזמן שתתפרנס. טכנולוגיה לומדים ממכללת היי טק מקצועית, והמכללה שלנו פותחת לך דלתות לעבודה בהייטק. התעודות וההסמכות של מכללת iNT מעידות על המקצועיות של המועמד ולכן מבוקשות על ידי המעסיקים. המכללה מהווה את נקודת הזינוק לבוגרים בכניסה לעולם התעסוקה. במכללה מרכז השמה המסייע לכל הבוגרים במציאת עבודה ובחשיפה למשרות לבוגרים.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם