ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

תעשיית מערכות המידע

ירדן חיון
מערכות מידע

כיום פיתוחי תוכנה תופסים מקום ותפקיד קריטי בהצלחת הארגון. מערכות מידע מתפתחות באופן הדרגתי ומשנות את פני התעשייה יחד עם שינויים בטכנולוגיות התוכנה. תעשיית מערכות המידע הינה הפכפכה ודורשת מקצוענים ברמה ובאיכות גבוהה ובעיקר מקצוענים אשר מוסמכים ע"י חברות ענק כגון Microsoft האימוץ והשימוש בטכנולוגיות חדשות ע"י התעשייה הוביל לשינוי מתמשך ומתמיד בדרישה לכח אדם מיומן.

כתוצאה מכך, איש המקצוע חייב להיות מעודכן על בסיס קבוע וזאת על מנת לשמור ולשמר את מיומנויותיו הטכנולוגיות המיוחסות לתעשייה.כיום, ארגונים בגודל בינוני ומעלה עושים שימוש תכוף במערכות מידע. בעזרת מערכות המידע ניתן לנהל את הארגון בצורה טובה הרבה יותר. כלל המידע של של הארגון נמצא במערכות המידע הללו, וניתן בכל רגע נתון לדעת מה קורה במסגרת הארגון, וגם לעדכן את כל המידע בקלות ובמהירות.

על מנת להיות בקו אחד עם השינויים הטכנולוגיים בעולם התוכנה, על איש התוכנה לא רק להיות מודע לכך שעליו לדעת על מוצר חדש אלא גם להגיע לתובנה שעליו להיות מוסמך ע"י מובילי התעשייה ומוצריהם.


לימודי תוכנית ה-MCP (קיצור של Microsoft Certified Professional) מתייחסת בכללותה לתוכנית תעודות ההכשרה של חברת Microsoft וכוללת בחינות הסמכה. כיום, תכנית זו מציעה מגוון תעודות המתבססות על התמקצעות בנושאים טכנולוגיים ספציפיים.

מסלולי קורס MCPD

ישנם 3 מסלולים עיקריים עבור קורס MCPD:

  • המסלול הראשון MCPD: Windows Developer 4
  • המסלול השני MCPD: ASP.NET Developer 4
  • המסלול השלישי MCPD: Enterprise Applications Developer 4

המטרות העיקריות של קורס MCPD הינן מתן כלים למפתחים וזאת על מנת שיבינו טוב יותר את הדרישות של מערכות התוכנה העיקריות יחד עם שיפור היכולות האינדיווידואליות מהצד הטכני תוך שימוש בטכניקות וטכנולוגיות של הנדסת תוכנה ושפות תכנות מתקדמות. הקורס כולל חשיפה לטכנולוגיות כגון NET Framework 4, C# 4, Windows Form, MSSQL 2008, ADO.NET, ASP.NET 4, AJAXבמהלך קורס MCPD אנו נחשוף נושאים שהנם קריטיים הן מבחינת פיתוח והן מבחינת תחזוקת מערכות תוכנה גדולות ומבוזרות.במכללת iNT תוכלו ללמוד מגוון קורסים טכנולוגיים, ובין היתר גם קורס ניתוח מערכות מידע, שמועבר על ידי המרצים הטובים ביותר בתחום בארץ.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם