ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורס מקצועי – חשוב ללמוד למרות התואר

ירדן חיון
קוטרס מקצועי

החברה המודרנית מתקדמת כל העת והדרישות לשירותים איכותיים מתגברת. מקומות העבודה השונים, הפרטיים, הציבוריים, המוסדיים והאחרים מבקשים לקבל לשירותיהם עובדים אשר למדו  את המקצועות בצורה מסודרת ובמוסדות מוכרים ואיכותיים. הרף לקבלת מקום עבודה עולה כל העת ובמקומות נחשבים רבים מבקשים לקבל מועמדים בעלי יכולת וידע מתאימים. כך, שהמאבק על משרות נחשבות רב, ולבוגר קורס מקצועי יש יתרון על מתחרהו שלמד רק לימודי תואר.

משרה מכובדת

משרה נחשבת במקום עבודה מכובד משפיעה ישירות על מהלך החיים. היא מאפשרת שכר טוב, קידום במקום העבודה, איכות חיים וסיפוק בעבודה. נכון הוא, שנדרש מאמץ בתקופת הלימודים אבל בסופו של דבר, ההשקעה משתלמת. לימוד תואר, ובמיוחד, לימוד קורס מקצועי, יסייעו מאוד להשתלבות במקום העבודה. ידע מקצועי מוערך מאוד על ידי מנהלים, ועובד שניחן בו יוערך מאוד על ידיהם ועל ידי חבריהם לעבודה. בנוסף, הביטחון העצמי יכול להוביל את העובד לבחירת מקום עבודה אחר, נחשק יותר, ובכך להתקדם.

לימודים מקיפים

כלל ידוע הוא שבוגרי מוסדות לימוד להשכלה גבוהה לומדים את החומר העיוני והבסיסי הנדרש להם, ואת ההשתלמות האמיתית עושים בעבודה. הכלים שהם רוכשים במסגרת הלימודים, מקיפים וכוללים טווח רחב של נושאים שיש להם נגיעה ישירה ועקיפה למקצוע עצמו. הדבר נכון לכל תחום, ובוודאי לתחום ההייטק. כל תלמיד יבקש ללמוד תחום הקרוב לליבו ואשר ירצה לעסוק בו לעתיד. במכללה איכותית יש קורסים מקצועיים בתחומים של לימודי תוכנה כולל פיתוח, ניהול רשתות תקשורת, ניהול מערכות מידע, אבטחת מידע וסייבר, פיתוח אפליקציות, ועוד שורה של נושאים שמהווים את הליבה של הפעילות העסקית המתקדמת.

השתלבות בעבודה

לימוד במסגרת קורס מקצועי לא רק שיתרום להעמקת הידע ולהבנת התחום אלא גם נעשה במסגרת שיכולה לסייע לבוגריה להשתלב בשוק העבודה. חברות אשר מתמחות בתחומי השמה בהייטק יעדיפו בוגרים אשר למדו במסגרת איכותית ומקצועית, אשר בין המורים והמרצים שלהם יש רבים אשר עובדים או עבדו בתעשייה, ועתה הם מעבירים את הידע שלהם לדורות הבאים. לימוד אצל מומחים מהשורה הראשונה אשר מכירים את העולם התעשייתי ואת העולם האקדמאי ישרת בוגרים רבים בהמשך דרכם, וכאמור, יסלול דרכם למקום עבודה נבחר.

תשתית מתאימה

במכללה מקצועית או מכללת הייטק אשר מלמדת קורס מקצועי יש תשתית מתאימה ואת כל התנאים הנדרשים והמיועדים ללימוד אינטנסיבי, יסודי ומקצועי. יש מערכת מנהלתית מסודרת ותכנית לימודים מקיפה שנועדה להעניק לכל בוגר את הכלים שיסייעו לו בהמשך דרכו המקצועית. מכללה אשר רבים מבוגריה עובדים בתעשייה הינה בעלת מוניטין. הבוגרים יאיישו משרות בכירות והם אלו אשר יבחרו בעתיד את המועמדים לעבודה. במקרים רבים, הם יעדיפו לקבל מועמדים אשר עשו את אותו מסלול לימודי כמוהם. תכנית הלימודים כוללת הרצאות, בחינות, התנסויות מעשיות, ליווי אישי וכל מה שנדרש לצורך הקניית ידע מקיף בתחום הנלמד.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם