מבוא לניתוח מערכות

40 שעות

החל מ-

למועד הקרוב - פנו ליועצים שלנו!

קהל יעד
  • הקורס מתאים למי שרוצה לקבל מושגים בסיסיים בתחום ניתוח המערכות.

על הקורס

תכנית לימודים

מנתח מערכות הוא עמוד התווך בפרויקטי פיתוח מערכות מידע. תוצריו משמשים  כבסיס לכל עבודת הפיתוח בפרויקט. מנתח המערכות משמש כאדריכל המערכת תפקידו לתרגם הצרכים העסקיים של הלקוח לתוצרים אפיונים שיכתבו בשפות המתאימות למעורבים השונים בפרויקט: ללקוח, לאנשי הפיתוח, לצוותי הבדיקות, לאנשי ה-IT  וכו.

מקצוע הניתוח דורש מיומנויות לא רק בהיבטי מערכות מידע, אלא מצריך גם הבנת התחום העסקי, יכולת למפות ביעילות תהליכים ארגוניים, הכרת שיטות עבודה מתקדמות, אימוץ כלים נכונים ושימוש בהם, יכולת להעביר את המידע והמסקנות לגורמים העסקיים בארגון, ויכולת להשתלב בפרויקט הפיתוח ולשמש גורם מרכזי בהצלחתו. מורכבותן של פעילויות והתפתחויות בתחום המידע מחייבת כל ארגון לערוך שינויים או להוסיף מערכות מידע כמעט באופן שוטף. שלב ניתוח מערכות מידע הוא מהשלבים הקריטיים בתהליכי פיתוח הארגון. וכמובן שלא ניתן לעשותו ללא עבודה מקצועית של מנתחי מערכות המידע.

הקורס המבוא מספק "טעימות" במגוון רחב של התמחויות הנדרשות ממנתח המערכות. הקורס מקנה הבנה ראשונית בשפות ובתקנים בינלאומיים בתחום הניתוח, תוך עבודה עם כלים מתקדמים ושיטות עבודה מעשיות לניתוח המערכת.

מבוא לניתוח מערכות

מבוא לניתוח תהליכים עסקיים ול-BPMN

Use Case

תכנון UX

טכניקות למידול לוגי של מסד הנתונים

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים