ניתוח מערכות

40 שעות

למועד הקרוב
קהל יעד
  • הקורס מתאים למועמדים חסרי רקע אשר מעוניינים בהכרת המושגים הבסיסיים בתחום ניתוח המערכות. אין צורך בידע קודם, אבל רצוי ניסיון במעורבות בפרויקט פיתוח תוכנה.

על הקורס

תכנית לימודים

מנתח מערכות הוא עמוד התווך בפרויקטי פיתוח מערכות מידע. תוצריו משמשים כבסיס לכל עבודת הפיתוח בפרויקט. מנתח המערכות משמש כאדריכל המערכת ותפקידו לתרגם הצרכים העסקיים של הלקוח לתוצרים 'אפיוניים' שיכתבו בשפות המתאימות למעורבים השונים בפרויקט: ללקוח, לאנשי הפיתוח, לצוותי הבדיקות, לאנשי ה – IT ועוד.

מקצוע הניתוח דורש מיומנויות לא רק בהיבטי מערכות מידע, אלא מצריך גם הבנת התחום העסקי, יכולת למפות ביעילות תהליכים ארגוניים, הכרת שיטות עבודה מתקדמות, אימוץ כלים נכונים ושימוש בהם, יכולת להעביר את המידע והמסקנות לגורמים העסקיים בארגון, ויכולת להשתלב בפרויקט הפיתוח ולשמש גורם מרכזי בהצלחתו. מורכבותן של פעילויות והתפתחויות בתחום המידע מחייבת כל ארגון לערוך שינויים או להוסיף מערכות מידע כמעט באופן שוטף. שלב ניתוח מערכות מידע הוא מהשלבים הקריטיים בתהליכי פיתוח הארגון. וכמובן שלא ניתן לעשותו ללא עבודה מקצועית של מנתחי מערכות המידע. קורס המבוא מספק ידע כללי בנוגע למגוון רחב של התמחויות הנדרשות ממנתח המערכות. הקורס מקנה הבנה ראשונית בשפות ובתקנים בינלאומיים בתחום הניתוח, תוך עבודה עם כלים מתקדמים ושיטות עבודה מעשיות לניתוח המערכת.

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים