ניתוח תהליכים עסקיים

40 שעות

החל מ-

למועד הקרוב - פנו ליועצים שלנו!

קהל יעד
  • הקורס מתאים לכלל הציבור, מנתחי מערכות מנוסים, מנהלי פרויקטים, אנשים עסקיים, מנהלים, תכניתנים.

על הקורס

תכנית לימודים

ניהול תהליכים עסקיים (Business Process Management – BPM) הוא שילוב של אומנות, מדע ושיטות פיקוח על האופן בו תהליכי עבודה מבוצעים בארגון במטרה להבטיח השגת תוצאות עקביות ולהשיג שיפור בהתאם ליעדי הארגון. שיפור ביעדי הארגון יכול להיות: הפחתת עלויות, הפחתת זמן ביצוע והפחתה בשיעור הטעויות. יוזמה לשיפור יכולה להיות חד פעמית, או יוזמה לשיפור מתמשך. מטרת ניהול התהליכים העסקיים לנהל את כל שרשרת האירועים, הפעילויות וההחלטות שרצף ביצועם מוסיף ערך לארגון וללקוחותיו. השרשרת הזו של "אירועים, פעילויות והחלטות" נקראת תהליך.

תהליכים עסקיים הם הליבה של פעילות ארגונית. בכל ארגון קיימים תהליכים עסקיים. תהליכים עסקיים יכולים להיות תהליכים מורכבים, הם יכולים להתפרש על פני מספר ארגונים, מעורבים שונים וזמנים. דרושה מומחיות על מנת למצוא את התהליכים, להציג אותם באופן פשוט ולנתח אותם על מנת להביא תועלת לארגון.

הקורס יתמקד בהיבטי הניתוח של התהליכים העסקיים. משתתפי הקורס ילמדו לזהות תהליכים, לרשום אותום ולנתח אותם בהיבטי זמן, תועלת, עלות וגמישות.

הקורס יקנה לשמתתפים מיומנויות בסיסיות בניתוח ומידול של תהליכים עסקיים, תוך התנסות מעשית בכלים מתקדמים לניתוח ולבניית מודלים.

Business Goals, Objectives

Business Process Concepts and Fundamentals

Business Process Management Concepts and

Fundamentals

Business Motivation Modeling

Overview of BPMN

Process Identification

Essential Process Modeling

Process Discovery

Qualitative Process Analysis

Quantitative Process Analysis

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים