ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

למה להתחיל ללמוד הייטק דווקא עכשיו?

למה להתחיל ללמוד הייטק דווקא עכשיו ב- INT?

אומנם משבר הקורונה הוציא לנו את ה'מוד' לשבת ללמוד, אבל דווקא עכשיו מדובר על הזדמנות מעולה לפתח קריירה בתחום שהמשבר בהחלט פסח עליו. הביקוש לאנשי הייטק עדיין בשיאו, למרות שתחומים אחרים ירדו, ולכן מי שילמד עכשיו ייהנה מקריירה נחשקת ומבוקשת בעתיד.

אז למה כדאי להירשם ללימודי הייטק דווקא עכשיו?

#בגלל הביקוש שעולה

הביקוש לעובדי הייטק נמצא בשיאו, ובעיקר לג'וניורים חסר ניסיון. לפי הרשות לחדשנות, קיים חוסר של 18.5 אלף עובדי הייטק בשנת 2020.

רק נציין כי שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן סיפר לאחרונה למעריב: "ענף ההייטק הוחרג ולא נכלל בהגבלות של נגיף הקורונה על מקומות העבודה ואפעל שכך יהיה גם בהמשך. מדובר בענף מהותי במשק וליצוא בפרט. בכוונתנו לרתום את החדשנות והיצירתיות בישראל לפתרונות להתמודדות עם הנגיף. נשנה את דפוסי העבודה וכבר פרסמנו מספר מסלולים מיידיים". מקור הציטוט כאן >>

#בגלל לימוד ה- LIVE של מכללת INT

מכללת  INTמאפשרת לכם לפתח קריירה נחשקת ב – LIVE! עם אותם מרצים מקצועיים ואהובים, אותם התכנים וכל זה בלי לצאת מהבית! השיעורים מועברים בלייב באופן מקצועי ביותר, ממש כמו בכיתת לימוד רגילה עם אפשרות להשתתף בשיעורים ולקבל ליווי אישי מהמרצים. בתום הלימודים ב- LIVE המשתתפים יקבלו תעודת הסמכה ויבצעו עבודת גמר שתשמש כניסיון מוחשי בקורות החיים.

#בגלל הפיתוחים החדשים בעולם ההייטק

דווקא עכשיו, שוק ההייטק מזנק מעלה עם עשרות ומאות פיתוחים וטכנולוגיות שהותאמו למשבר הקורונה. כך למשל סטארט-אפים המפתחים טכנולוגיות ומוצרים ליציאה מהמשבר, חברות המפתחות מערכות לניהול עובדים מהבית, ממשקים ליצירת שיחות וידאו, הקמת חנויות מסחר לרכישה אונליין, פיתוח מערכות אוטומציה לביצוע פעולות אונליין ועוד. כל אלה מייצרים ביקוש לעובדי הייטק!

#בגלל שכך או כך אנחנו נמצאים יותר בבית

דווקא עכשיו אנחנו ממעטים לצאת מהבית, הרבה אנשים נמצאים בחל"ת, ולכן זה הזמן להפיג את השעמום וללמוד מקצוע נחשק שיפתח לכם דלתות לעולם ההייטק המבוקש. אז נותר לכם להירשם לקורס שמתאים לאופי שלכם, ולרכוש מקצוע חדש לחיים.

#מגוון תחומי לימוד חדשים

מכללת INT שואפת לחדשנות, ופיתחה מסלולי לימוד חדשים המתאימים למגמות והביקוש בתעשיית ההייטק, כך שתוכלו ליהנות ממגוון קורסים חדשים וממוקדים. הקורסים החדשים הם: קורס בודקי ספקים המאפשר להשתלב בתעשיית הסייבר הלוהטת בתפקיד מבוקש מאוד. תפקידו של בודק ספקים להעריך את סיכוני הסייבר על פי הדרישות של מערך הסייבר העולמי. כמו כן, קיימים קורסים נוספים כמו Digital marketing, ניהול רשתות CCNA ועוד.

 

 

 

לקביעת שיחת ייעוץ חינם