ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורס QA – לפרפקציוניסטים שבניכם

ירדן חיון
קורס QA

למי מיועד קורס QA ? לפרפקציוניסטים שבכם ולאלו שניחנו ביכולת גבוהה של פתרון בעיות

כולנו יודעים כי חברות היי טק מתמודדות יום- יום בעולם בו התחרות היא אגרסיבית. חברה שקופאת על שמריה יוצאת מהמשחק והופכת ללא רלוונטית. לכן, כולן שואפות להתפתח, להתייעל, להתעדכן ולמנף את עצמן ככל שניתן. בעקבות כך הואצו תהליכי הפיתוח של מערכות המידע ואיתו הדרישה לאנשי מקצוע בעלי כושר אלתור ויכולת להעלות לאוויר מערכות מידע אלו בפרקי זמן קצרים.

למי מיועד קורס QA?

קורס QA מיועד לאלו מכם ששואפים לשלמות, שמקפידים לסגור קצוות ומתנהלים בצורה יסודית ומוקפדת.אם אתם בעלי יכולת בקרה גבוהה, בעלי יכולת פיקוח וניחנתם ביכולת גבוהה של פתרון בעיות- קורס QA יפיק מהכישורים הטבעיים שלכם את המקסימום, וייתן להם ביטוי בקריירה מבוקשת ונדרשת ביותר.

אנשי QA -העבודה החשובה שמתנהלת מאחורי הקלעים

עבודתם ההכרחית של בוגרי קורס QA מתבצעת מאחורי הקלעים והיא זו שמאפשרת לארגון להתפתח ולמנף את עצמו. עבודה מקצועית של בוגרי הקורס מאפשרת לארגון למזער ואף למנוע כשלים. למעשה, העדר של אנשי QA איכותיים מערער את יציבות הארגון. במילים אחרות: אף ארגון אינו יכול לשרוד בתחרות זו של תעשיית ההיי טק ללא אנשי QA.

קורס QA –מהם התכנים הנלמדים?

מכללת iNT מזמינה אתכם להשתתף בקורס QA שמכין אתכם לעבודת השטח מיד עם סיומו. תכני הקורס עוסקים באבטחת איכות, מחזוריות תהליכי הבדיקה וסקירת כלי הבדיקה. תכנית הלימודים משלבת הרצאות פרונטאליות עם התנסות מעשית ותפעול כלי הבדיקה הקיימים כיום בתעשיית היי טק. מכללת iNT מוודאת בתכנית הלימודים שלה שאתם, בוגרי קורס QA תסיימו את הקורס ברמת בקיאות ומיומנות גבוהה לצורך השתלבות מיידית בשוק העבודה. לשם כך, הקורס משלב תרגילי סימולציה של מצבים מהשטח ותרגול התמודדות מקצועית, שיאפשר לכם, בסופו של דבר, לתת מענה איכותי בזמן אמת. מכללת iNT מציידת אתכם בידע, בקיאות ומיומנות בשימוש כלי בדיקה אוטומטיים למטרות ביצוע בקרת איכות מקצועית. הקריירה הבאה שלכם כבר כאן אז אל תבזבזו זמן יקר, הירשמו עכשיו.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם