פיתוח אפליקציות למובייל – השמיים הם הגבולהבלוג של iNT

פורסם ב21/08/2014

פיתוח אפליקציות למובייל – השמיים הם הגבול

לימודי פיתוח אפליקציות מאפשרים גם לחסרי ידע מקדים או למי שמעוניין בהסבה מקצועית ואינו מגיע מתוחם ההי טק לרכוש ידע שימושי ורלוונטי לתחום מרתק זה. קורס פיתוח אפליקציות למובייל מאפשרים לבוגרי הקור לפתח קריירה כמפתחים שכירים או עצמאיים בשתי הטכנולוגיות הנפוצות כיום- Android ו iPhone. הקורס מצייד את בוגריו בכל הידע השימושי והרלוונטי לצורך פיתוח אפליקציות למובייל בהתאם לטרנדים מובילים כמו למשל, אפליקציות מבוססות מקום, רשתות חברתיות והעלאת אפליקציות ל AppStore/Market בכפוף לדרישות של ארגונים ועסקים כיום. קורס פיתוח אפליקציות למובייל מועבר ע"י טובי המרצים בארץ ומעשיר את הידע של משתתפיו בתחום העסקי והטכנולוגי. סילבוס הקורס כולל לימוד מודולים בעיצוב ממשק משתמש ועיצוב גרפי למובייל. תכנית הלימודים כולל הכנת שני פרויקטי מסכמים בפלטפורמת iPhone ו Android. חשוב לציין כי עצם הכנת שני פרויקטים אלו, לא רק שמאפשרת למשתתפי הקורס ליישם את החומר שנלמד במהלכו אלא גם מציידת אותם בכרטיס ביקור מצוין עם כניסתם לשוק העבודה בתום הקורס.

האם יש בזה עבודה?

בוודאי. אם תחשבו על התדירות בהם אתם נעזרים באפליקציות בשגרת חייכם תבינו כי פיתוח אפליקציות למובייל הוא מקצוע נדרש בעל ביקוש תמידי. ניתן אף לומר "בבחינת בור ללא תחתית" במובן של אינספור האפשרויות העומדות לרשותכם והצורך הבלתי נדלה לפיתוח אפליקציות נוספות. היות וכך, הרי שהדרישה למפתח אפליקציות מקצועיים מיומנים ובעלי ידע עשיר ועדכני הולכת וגדלה בקרב מעסיקים.

האם יש צורך בידע מקדים?

לא. קורס פיתוח אפליקציות למובייל אינו דורש כל ידע מקדים. עם זאת, אלו שמגיעים ללא כל ידע מתחילים את לימודי הקורס במכינה, כאשר בתום הקורס תהיו בקיאים בפיתוח אפליקציות ל iPhone, iPad, iPod Touch ו Android . הידע שתרכשו במהלך הקורס כולל כלים ליישום הליך פיתוח נכון ומקצועי של אפליקציות תוך הקניית שיטות עבודה יעילות ושימושיות. מדובר בתכנית לימודים מגוונת, עדכנית ומותאמת לדרישות השוק כיום. הקורס בנוי באופן כזה שבוגריו יכולים להשתלב בשוק העבודה מיד עם סיומו. חלק מדרישות הקורס הם הגשת שני פרויקטים אישיים / צוותיים. מעבר לעובדה כי פרויקטים אלה מהווים ניסיון בשטח, ניסיון מעשי וכרטיס ביקור מצוין למעסיקים בעת ראיונות עבודה, הרי שנושאי הפרויקטים יכולים להוות כבסיס מצוין לאפליקציות עתידיות. הקורס מועבר ע"י טובי המרצים בארץ, מלמד את עקרונות הפיתוח ומעניק היכרות מעמיקה ויסודית עם סביבת הפיתוח של Apple ל iOS , שליטה ב Objective-C כשפת פיתוח ייחודית לאפליקציות iOS, שליטה מוחלטת בסביבת עבודה XCODE5 בגרסה העדכנית ביותר כולל iPhone SDK. קורס פיתוח אפליקציות לפלאפון מקנה למשתתפים את העקרונות הפרקטיים והיישומיים מהווים יתרון משמעותי בתהליך פיוח אפליקציות: ניהול זיכרון שמירת מידע והבנת השימוש בחנות של Apple , שליטה בJAVA כבסיס לפיתוח אפליקציות בAndroid, עקרונות הפיתוח בסביבת אנדרואיד, שליטה ב Eclipse ועוד. קורס פיתוח אפליקציות למובייל – אם יש לכם חשיבה יצירתית, מעוף ושפע של רעיונות, עכשיו הזמן לתעל אותם למקומות פרודוקטיביים, שימושיים ולהטביע את החותם האישי שלכם.