לימודי סייבר ואבטחת מידע

450 שעות

תל-אביב

החל מ-07.07.2020

באר שבע

החל מ-07.07.2020

היקף שעות

460 שעות (360 שעות אקדמאיות פרונטאליות, 100 שעות עבודה עצמית).

תנאי קבלה

קורס סייבר חדשני ומקיף זה, מיועד למחפשים את תפקידם הראשון בעולם הסייבר בתעשייה. דרישות הסף של הקורס כוללות אנגלית ברמה טובה ומעבר מבחן התאמה לקורס.
מועמדים בעלי שנת ניסיון בניהול רשתות/ תקשורת או לחילופין בוגרי קורס "MCSA ניהול רשתות" של מכללת iNT זכאים לפטור ממכינת הסייבר הייעודית של הקורס.

קהל יעד
  • בוגרי קורס MCSA ו/או CCNA
  • בעלי ניסיון וידע בתחום תשתיות / רשתות / מערכות הפעלה ללא הסמכה מסודרת כגון טכנאי מחשבים / מנהלי רשתות
  • חיילים משוחררים יוצאי תפקידי מפעילי מחשב / מנמ"ר
  • חסרי רקע אשר ידרשו ללימודי המכינה כתנאי להמשך הלימודים בקורס

על הקורס

תכנית לימודים

תחום הסייבר ואבטחת מידע החל להתפתח באופן מהיר מאוד וכתוצאה מכך כיום, תחום הסייבר מהווה תחום מרכזי כמעט בכל מוסד, ארגון או חברה בעולם. לאור הגידול המהיר בגודל שוק הסייבר, נוצר מחסור הולך וגדל באנשי סייבר ואבטחת מידע מקצועיים בשוק העבודה. השילוב בין תחום מרכזי, שוק אשר גדל במהירות ומחסור גדל בעובדים מוסמכים יוצר הזדמנות משמעותית ביותר עבורכם, סטודנטים המבקשים להתמחות בלימודי סייבר – ומאפשר להיכנס לתחום המבוקש ביותר כיום בשוק ההייטק העולמי, להתפתח אישית ומקצועית ולקבל שכר מהטובים במשק.

מכללת INT מציעה לכם קורס סייבר ואבטחת מידע חדשני, ממוקד ואפקטיבי, אשר יכין אתכם בצורה מושלמת לתפקידכם הראשון בתחום הסייבר בתעשייה.

מכינה בתחום לימודי הסייבר – לחסרי רקע בסיסי

מבוא ללימודי סייבר ואבטחת מידע

יסודות וטכנולוגיה – במודל זה נלמד את כל נושאי הבסיס בתחום לימודי הסייבר: טכנולוגיות רלוונטיות, מערכות הפעלה, כלים, שפות תכנות נבחרות, ועוד.

לימודי סייבר למתקדמים – במודל זה נלמד לעומק נושאים מרכזיים בתחום הסייבר ההגנתי וההתקפי, מתקפות סייבר והגנות מפניהן, הצפנה, פריצת סיסמאות, תוכנה זדונית ועוד.

האקתון – במודל זה נתחלק לצוות אדום (תוקפים) וצוות כחול (מגנים), שני הצוותים יתרגלו בפועל תקיפה והגנת סייבר ע"י שחזור של מתקפות אמתיות אשר קרו בתעשייה.

הכנה לתעשייה – במודל זה נבצע את כל ההכנות לקראת התפקיד הראשון שלנו בתעשיית הסייבר: כתיבת קורות חיים, פרופיל LinkedIn הכנה למבחני ההסמכה, ראיונות עבודה ועוד.

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים

וואטסאפ