פיתוח אפליקציות: קורס פייתון למתחילים

80 שעות

תל-אביב

החל מ-28.10.2018

א

תנאי קבלה

> אנגלית ברמת 4 יחידות.
> ידע בסיסי בעבודה מול מחשב.
> מבחן פנימי של מכללת INT.
** לא דרוש ידע קודם בתכנות.

קהל יעד
  • הקורס מיועד לחסרי רקע בפיתוח תוכנה אשר מעוניינים להיכנס לעולם זה.

על הקורס

תכנית לימודים

 

קורס פייתון יהפוך אתכם למומחים בשפה זו. Python היא שפה עילית שפותחה בקוד פתוח בתחילת שנות התשעים. מאז עברה השפה שינויים רבים ועד היום היא עדיין עוברת שיפורים ושדרוגים שונים. אז מה אפשר לפתח בעזרת השפה הזאת ולמה כדאי לכם להירשם אל קורס פייתון במכללת iNT?

Python נבנתה בצורה כזו שמקלה על המתכנת, כלומר עושה בשבילו חלק נכבד מהעבודה, מה שמשפיע על ביצועי המהירות שלה בהשוואה לשפת C לדוגמה. בשפות תכנות רבות המתכנת צריך להשקיע המון זמן יקר בעת עבודת התכנות, אך בשפת פייתון החוקים שונים, ואת זה תלמדו היטב במהלך התרגול במסגרת קורס פייתון.

ב- Python לא מפתחים ב-Real Time, כלומר לא ניתן להגיע איתה לליבה של מערכת ההפעלה, אמנם היא מתאימה לכלים בעלי ביצועים מרובים וזאת בין השאר על ידי שיוך של מודולים משפת C או ++C. השפה מנהלת זיכרון באופן אוטומטי בזמן ריצה (בדומה ל- JAVA), וזה בעצם אחד מהיתרונות העצומים שבה. פינוי הזיכרון בתוכנה מתבצע בצורה אוטומטית, מה שחוסך עבודה רבה למתכנת שבונה את התוכנה.

בתעשיית ההייטק נעשים שימושים רבים בשפה זו. השפה כאמור מאוד נוחה לכתיבה, ומכאן שניתן ליצור בעזרתה תוכנות בפרק זמן קצר. בגלל המהירות שבה ניתן ליצור תוכנה בשפה זו, ניתן אף לפתח בעזרתה תוכנות שידוע מראש כי זמן השימוש בהן יהיה מוגבל יחסית.

לא הרבה יודעים אבל חברת גוגל עושה שימוש רחב במערכת פייתון. הגירסה הראשונית של מנוע החיפוש גוגל נכתבה בשפת פייתון, מערכות הגדולות של גוגל עושות שימוש בפייתון, וגם חלק מהאתרים השונים שפיתחה גוגל לרבות אתר Youtube, מבוסס ברובו על שפת תכנות זו.

אחת השאלות הראשונות ששואלים הסטודנטים של קורס פייתון היא מאיפה לקוח השם של שפת התכנות, והאמת היא שהתשובה די ברורה. מי מאיתנו לא מכיר את החבורה הבריטית מונטי פייתון? שמה של שפת התכנות הזאת ניתן כמחווה לחבורה הקומית השנונה מבריטניה.

קורס פייתון במכללת iNT יקנה לכם את הידע הדרוש לתכנת בשפת תכנות זו. הירשמו ללימודי קורס פייתון, ולאחר שתרכשו את הידע הנדרש בקורס, יפתחו לכם דלתות רבות לקריירה מצליחה ומשגשגת בעולם ההייטק.

3 Environment setup, Python, PyCharm 5 Python Language Overview 2 Program structure  

5

  Variables, assignments Numbers and Computations Strings, printing 5 File processing 2 Functions 5 Decisions 5 Loops 3 Debugging 5 Lists 5 Dictionaries 3 Introduction to OOD 3 Classes and objects  

5 Composition Inheritance Polymorphism  

5 Exceptions Regular Expressions External Libraries 2 Example of an external library: BeatifulSoup 2 Example of an external library: Pandas 3 Project: Web Scraping 2 Introduction Oracle Virtual Machine 2 Installing Linux Ubuntu on OVM 2 Installing Python and PyCharm on Linux 2 Basic Linux commands and interaction  

4

   

Developing, Running and debugging Python on Linux

להורדת סילבוס הקורס המלא בPDF

לייעוץ מקצועי והרשמה השאירו פרטים