ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

מכללת INT

# המשימה שלנו

INT מציעה לכם להתברג בתעשיית ההייטק העולמית – ללא רקע טכנולוגי, אלא עם שאיפות גבוהות. במציאות שבה מקצועות מסורתיים נעלמים מהעולם, כל אחד מאיתנו חייב להמציא את עצמו מחדש, ולכן המשימה שלנו היא אחת – להוביל אתכם קדימה, על מנת שתוכלו למצוא את המקום המתאים שלכם בשוק החדש.

# מי אנחנו?

INT המרכז הבינלאומי להייטק וחדשנות, עוד משנת 2001 מכשיר אלופים ואלופות בתחומי ההייטק השונים, עם אלפי בוגרים המובילים היום את תעשיית ההייטק ומככבים במגוון תפקידי מפתח נחשקים. צוות המרצים שלנו מגיע מהשטח, מלמד מגוון תוכניות המתעדכנות באופן תמידי בהתאם לדרישות המיידיות של התעשייה. מכללת INT מקבוצת GUS, רשת ההשכלה הגדולה ביותר באירופה Global University Systems!

# INT LIVE

INT מאפשרת לכם להגשים קריירה נחשקת מבלי לצאת מהבית. כל מסלולי הלימוד המבוקשים בתעשיית ההייטק ממתינים לכם באתר ב- LIVE, עם אותם מרצים מקצועיים, אותם תכנים רק בלי פקקים ומכל מקום שתרצו. מסלולי הלימוד בלייב תוכננו בצורה חכמה, תוך דגש על חוויית לימוד חדשנית הדומה לכיתת לימוד.

 

 

# הקורסים

הקורסים מועברים בכיתות קטנות, בדגש על יחס אישי ועבודות צוותיות כהכנה לעבודה מעשית. צוות המכללה יודע לזהות את המקצועות הרלוונטיים ביותר לעולם הטכנולוגי הצומח והמשתנה, ובהתאם בונה מסלול שמתאים בול לעידן החדש. במכללה תמצאו קורסים מעולמות הפיתוח והקוד, הדאטה, הסייבר, התשתיות, ה-CLOUD ועוד.

בהייטק מגייסים תמיד, מתאים לכם להצטרף?

INT בקשר תמידי עם חברות ההייטק המובילות בתעשייה ובמיוחד עם יחידת הגיוס, במטרה לשלב אתכם הבוגרים בתעשיית ההייטק במשרות הכי נחשקות לפני כולם.

# GUS – קבוצת ההשכלה הגדולה באירופה

Global University Systems היא רשת בינלאומית של מוסדות להשכלה גבוהה, שהוקמה בתשוקה להנגשת השכלה הרלוונטית לעולם העבודה של ימינו. אנחנו, INT, זרוע ההכשרות של GUS בישראל בכל הנוגע לתחום ההכשרות הטכנולוגיות.

GUS מספקת מגוון רחב של תוכניות, כולל תוכניות לתואר ראשון, תוכניות לתואר שני, הכשרה מקצועית, הדרכה בשפה האנגלית, ותוכניות ללימודי חברה ומנהל.

 

 

הצוות שלנו

ענבל משי, מנכ"לית INT

אורן נמט, מנהל מגזר עסקי

רונית כהן, מנהלת שיווק

נופר שרעבי, מנהלת HR

ענבל משי, מנכ"לית INT

אורן נמט, מנהל מגזר עסקי

רונית כהן, מנהלת שיווק

נופר שרעבי, מנהלת HR

קמפוס תל אביב

נמצא בלב תל אביב, המתחם מציע סביבת לימודים צעירה וחדשנית המתכתבת עם תעשיית ההייטק.

קמפוס תל אביב

נמצא בלב תל אביב, המתחם מציע סביבת לימודים צעירה וחדשנית המתכתבת עם תעשיית ההייטק.

מתאים לכם להצטרף לאתגר חדש?

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן