ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורסים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון

INT College
קורסים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון

סוף סוף הגיע השחרור המיוחל, ואיתו הזמן לחשוב מה הלאה. אצל חלק מהמשוחררים זה קורה מיד, ואחרים צריכים זמן, טיול או מנוחה לפני כל ההחלטות. מה שלא יהיה, כספי הפיקדון עומדים לרשותכם כדי להתפתח מקצועית, ואין יותר חכם מלהשתמש בהם כדי ללמוד הייטק. לא תואר ארוך ומפרך בעלות גבוהה, אלא קורס מקצועי, ממוקד, בן מספר חודשים. לפניכם קורסים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון אותם תוכלו לעשות כאן אצלנו, במכללת INT.

אילו קורסים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון ניתן ללמוד אצלנו?

קורס סייבר

עולם הסייבר הוא עולם מרתק, והקורס מבית INT הוא המקיף ביותר שיש כדי להפוך אתכם לחלק מקהילת הסייבר. במהלך הקורס תלמדו מידע תיאורי רב ותיישמו אותו באמצעות סימולציות, תרגילים ועבודה במעבדות. בחלקו הראשון של הקורס נלמדים המבואות והיסודות, ובהמשך לומדים לעומק את הטכנולוגיות הרלוונטיות, שפות תכנות נבחרות, הצפנה, פריצת סיסמאות ועוד. המבנה הייחודי של הקורס הופך אותו מתאים גם לאנשים המגיעים ללא רקע או ידע בתחום, ולכן הוא אידיאלי בתור קורס לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון.

כמה שעות לימוד על חשבון הפיקדון?

הקורס מוכר על ידי משרד העבודה (מספר אישור 02445720). מתוך 514 שעות לימוד אקדמיות, אתם זכאים ל-395 שעות לימוד על חשבון הפיקדון. נותר לכם לשלם על 119 שעות לימוד בלבד!

קורס דאטה אנליסט

בעידן הטכנולוגי שאנו מצויים בו, אל העסק זורמים נתונים רבים ממגוון ערוצים ופלטפורמות. דאטה אנליסט הוא תחום ניתוח נתונים והפיכתם לתובנות עסקיות. הקורס מכשיר לבצע ניתוח של נתונים, לתחקר אותם ולהפיק מהם מסקנות אשר יוצגו בשפה טכנולוגית ועסקית. מדובר במקצוע יוקרתי, מאתגר, עם אופק התקדמות ושכר גבוה, מה שהופך אותו לאטרקטיבי בתור קורס על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים.

כמה שעות לימוד על חשבון הפיקדון?

קורס הדאטה אנליסט שלנו מוכר על ידי משרד העבודה (מספר אישור 02445720). הקורס אורך 300 שעות אקדמיות וניתן ללמוד אותו על חשבון כספי הפיקדון.

קורס דאטה סיינס

דאטה סיינס הוא תחום דומה לדאטה אנליסט, במסגרתו מחלצים תובנות עסקיות ממסה גדולה של נתונים גולמיים. ההבדל הוא בטכניקות ובכלי העבודה. מדען נתונים נדרש לדעת מתמטיקה, סטטיסטיקה ומדעי המחשב, והוא מעמיק גם בעולמות הבינה המלאכותית. תהליך ההכשרה הוא מעמיק ומקיף ובמסגרתו תלמדו הכל מהבסיס, כולל למידת מכונה שנחשבת לעתיד של עולם ההייטק.  

כמה שעות לימוד על חשבון הפיקדון?

קורס הדאטה סיינס שלנו מוכר על ידי משרד העבודה (מספר אישור 02445720). הקורס הינו בהיקף של 392 שעות אקדמיות, והוא מוכר כולו על חשבון כספי הפיקדון!

ביזנס אנליסט

תפקידו של ביזנס אנליסט הוא לתרגם את הצרכים העסקיים של הלקוח לתועלות שיבואו לידי ביטוי בשימוש בטכנולוגיה ובמערכת שבונים עבורו בחברה. במילים אחרות, ביזנס אנליסט משמש כאדריכל של המערכת עבור הלקוחות – מקשיב לצרכים ולחלומות הגדולים שלהם ומשרטט על הדף. בקורס ביזנס אנליסט לומדים ניתוח ותכנון מערכות, ניתוח מערכות מידע, שיטות ניתוח עסקיות ועוד. המסלול משלב בין עולמות הטכנולוגיה לעולמות העסקים ולכן אטרקטיבי מאוד, בפרט עבור חיילים משוחררים שרוצים לקבל יותר.

כמה שעות לימוד על חשבון הפיקדון?

קורס ניתוח המערכות שלנו מוכר על ידי משרד העבודה (מספר אישור 02445720). הקורס הינו בהיקף של 246 שעות אקדמיות, והוא מוכר כולו על חשבון כספי הפיקדון!

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן