ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

מבחן פילת – כל שאתם צריכים לדעת

מערכת INT

כתנאי קבלה הכרחי לקורס סייבר של מכללת int, יש לעבור מבחן פילת. על מנת שתוכלו לעבור אותו בהצלחה ובכלל לדעת בפני מה אתם ניצבים, הבאנו את כל המידע הנדרש.

נעים להכיר, מבחן פילת


אתם בטח שואלים מה זה מבחן פילת? אנחנו כאן כדי לענות. אז מבחן פילת הוא ממוחשב (אפשר לנשום) ותפקידו לבחון את הכישורים השונים של הנבחנים כמו את הנטיות התעסוקתיות, הלימודיות והאישיות שלהם. בשורה תחתונה, הוא נועד לסייע לכם לקבל החלטות לגבי הכיוון הלימודי שלכם והאם הנכם מתאימים ללימוד ספציפי, במקרה שלנו – לימודי סייבר.

אגב, נציין שמבחן פילת גם נפוץ בתחום התעסוקה ומשמש ככלי לבחינת הכישורים של המועמדים לתפקידים השונים, כך המעסיקים יוכלו לדעת מראש האם כישורי המועמד מתאימים למשרה.

מי עומד מאחורי מבחן פילת?

את המבחן מוציא מכון פילת המתמחה באבחון ובמיון מועמדים לעבודה וללימודים ספציפיים, וכיום משרת ארגונים גדולים ברחבי הארץ. המבחן מבוסס על מילוי שאלונים שהם גם אישיים וגם קבוצתיים הבוחנים את היכולות הקוגניטיביות של המועמדים, הזריזות שלהם, הדיוק, הבנת הנקרא, לוגיקה, שליטה באנגלית ועוד.

האם המבחן דורש הכנה מראש?

מבחן פילת אינו דורש הכנה מראש, כך שאין מה ללמוד עבורו בניגוד למבחנים אחרים. אלא מה, אנחנו ממליצים לעבור על מבחני פילת לדוגמה, על מנת שתכירו את מבנה השאלון וסגנון השאלות.

כמה שאלות המבחן מונה והאם ישנה הגבלת זמן?

המבחן כולל 10 שאלות, אותן יש לפתור תוך 60 דקות. השאלון הוא אמריקאי ומובנה משאלות ידע כלליות, שאלות של לוגיקה (לדוגמה כמה משולשים מסתתרים באיור), שאלות הדורשות מחשבה ויצירתיות ושאלות הבודקות את רמת הידע באנגלית.

באיזו שפה המבחן?

המבחן הוא בעברית, אך כפי שאמרנו ישנן שאלות באנגלית הבוחנות את רמת הידע והבנת השפה.

ממה מורכב מבחן פילת?

מדובר על מבחני חשיבה הבודקים את רמת האינטליגנציה של הנבחן, מבחנים פסיכולוגיים שכוונתם לבדוק את אופן החשיבה של הנבחן באמצעות איורים, צורות, השלמת משפטים וכו׳. ובחינה באנגלית.

לסיום, מבחן פילת הוא אומנם אחד מתנאי הקבלה ללימודי סייבר, אך יאפשר לכם לדעת מראש את התאמתכם לתחום ולהיכנס ברגל ימין לתחום המבוקש ביותר בעולם ההייטק.

 

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן