פרטים נוספים
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורסים מתקדמים, סדנאות וחשכ"ל

בין ההדרכות השונות תוכלו למצוא קורסים מגוונים ומקיפים מתחום ההייטק כגון קורסי תכנות בנושאי Python JAVA, Linux ועוד. בין אם אתם מעוניינים לפתח את כישורי ניהול המוצר שלכם או מעדיפים ללמוד תכנון ועיצוב חווית משתמש, תוכלו למצוא קורסים מותאמים אליכם במכללת INT.
כל הקורסים מתקיימים בכיתות הדרכה מתקדמות וממוחשבות של סניפי INT עם מרצים מובילים בתחום, ועכשיו כל הקורסים זמינים גם במתכונת LIVE ובמערכות לימודים מקוונות מהמתקדמות והחדשניות ביותר.
בסיום כל קורס, משתתפים אשר יעמדו בתנאים הרלוונטים, יוכלו לקבל תעודת סיום קורס מטעם מכללת INT.

מחשוב ענן נכנס כמעט לכל ארגון, לענן יש יתרונות גדולים, אבל הוא גם מביא אתו סיכוני אבטחה חדשים. כאשר ארגונים עוברים לשימוש בענן, הם זקוקים לאנשי מקצוע בתחום אבטחת מידע שמתמצאים בענן.
מטרת קורס זה היא להקנות הבנה מעמיקה של בעיות אבטחה הקשורות לענן וללמוד כיצד לאבטח נתונים בענן. הסמכת Certificate of Cloud Security Knowledge CCSK – מוכרת באופן נרחב כסטנדרט המומחיות לאבטחת ענן.


 תאריך הקורס: 31/05/2021
 קורס בוקר

 תאריך הקורס: 14/07/2021
 קורס ערב

השפה האנגלית היא שפה גלובלית ונדרשת בכל תחומי החיים, בייחוד בעבודה בתעשיית ההייטק. ורס זה נועד להקנות כלים פרקטים לשימוש מקצועי ועסקי בשפה האנגלית, לשפר את רמת הדיבור, הכתיבה ומיומנות הפרזנטציה.


 תאריך הקורס: 09/05/2021
 קורס ערב

קונפליקט הוא חוסר הלימה בין הרצונות, הערכים והיעדים של אנשים שונים, קונפליקטים יכולים לקרות במערכות יחסים אישיות ומערכות יחסים במקום העבודה. בקורס זה נלמד את המיומנויות לניהול קונפליקטים מזוויות שונות ומגוונות.


 תאריך הקורס: 02/05/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 11/05/2021
 קורס ערב

בעידן בו ה"ענן" הפך לפרטי עולה וגובר הצורך בתצורת ניהול מרכזית שתאפשר אוטומציה ושליטה במשאבי המחשוב. סביבת העבודה PowerShell מאפשרת למנהלי מערכות ההפעלה של מייקרוסופט לשפר את יכולות הניהול ולהפוך משימות מיותרות לאוטומטיות באמצעות כתיבה של שורות פקודה וסקריפטים.


 תאריך הקורס: 15/06/2021
 קורס ערב

WordPress היא תוכנה לבניית אתרי אינטרנט, בה ניתן להשתמש במגוון שפות תכנות לצורך תהליך הפיתוח. השפה הנפוצה והפופלארית ביותר בוורדפרס היא שפת ה-PHP. לשפת ה-PHP יש יכולות ליצור סביבת עבודה מלאה מול אתרים. וליצור אינטרקציה מול הגולשים, שליחת מייל, השארת פרטים, חיבור למסד נתונים ועוד.


 תאריך הקורס: 15/11/2021
 קורס ערב

Node.JS הינה הפלטפורמה המתקדמת והפופולארית ביותר היום המאפשרת הרצה של JavaScript בצד השרת. Node.js נמצא בשימוש על ידי חברות ענק כמו eBay, LinkedIn ועוד…


 תאריך הקורס: 16/06/2021
 קורס ערב

שפת התכנות Java מציעה פתרונות למגוון רחב של דרישות ובפלטפורמות שונות ומגוונות. גמישות השפה מאפשרת שימוש בה כמעט לכל מטרה , החל מאפליקציות מבוססות צד לקוח, אפליקציות ארגוניות מבוססות צד שרת ויישומים מבוססי Web.


 תאריך הקורס: 13/06/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 11/10/2021
 קורס בוקר

Bash הינה השפה בה כותבים סקריפטים על מערכות לינוקס. סקריפטים של Bash מאפשרים לכם להפוך כמעט כל משימה לאוטומטית במערכות UNIX.קורס זה ילמד אותך כיצד לכתוב סקריפטים בסביבת SHELL של UNIX כדי לפתור מגוון רחב של בעיות.


 תאריך הקורס: 23/06/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 13/12/2021
 קורס ערב

Angular היא למעשה ספריית Javascript שנוצרה על ידי חברת גוגל ומאפשרת פיתוח אפליקציות WEB בקלות. דרך ה-Angular תוכלו לפתח אפליקציות מבוססות עמוד בודד, אפליקציות ווב מורכבות ואף אפליקציות מובייל נייטיב.


 תאריך הקורס: 12/05/2021
 קורס בוקר

סביבות מחשוב מבוססות מיקרוסופט הן השכיחות ביותר בעולם הארגוני וסביבת הפיתוח .NET היא המובילה כיום בארגונים. מתכנתים בעלי שליטה גבוהה בפיתוח בסביבות אלה מחזיקים ביכולת לפתח מגוון רחב של מערכות, החל מיישומי קצה פשוטים ועד למערכות עשירות ביותר באינטרנט, ברשת הארגונית או בענן. עם הגידול בביקוש ליישומים מבוססי אינטרנט גדל הביקוש למפתחי NET.


 תאריך הקורס: 02/05/2021
 קורס ערב

Linux, מערכת הפעלה בקוד פתוח, הפכה להיות מערכת ההפעלה החשובה ביותר וארגונים רבים מקימים את התשתיות שלהם על בסיס מערכת זו. הדרישה בחברות גדולות בעולם לשימוש בקוד פתוח הולך וגדל וכמו כן גם הביקוש לכוח אדם מיומן. לכן, אנשים בעלי ידע ב- Linux מבוקשים בתחומים מגוונים בתעשייה.


 תאריך הקורס: 20/05/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 27/12/2021
 קורס בוקר

 תאריך הקורס: 23/05/2021
 קורס ערב

Jenkins הינו שרת אוטומציה המבוסס על קוד פתוח, המשמש לאוטומציה של כלל התהליכים בבניה, בדיקה או ייצוא של תוכנות מחשב. היום תעשיית הייטק עובד בשיטת ב-Continuous Integration לשחרור גרסאות של מוצרי תוכנה. כלי הניהול הפופולרי ביותר לניהול תהליך ה-CI/CD הוא ה-Jenkins. 


 תאריך הקורס: 24/05/2021
 קורס ערב

בשנים האחרונות יש גידול משמעותי בכמות הנתונים ובהתאם לכך עלייה במגוון היישומים מבוססי הנתונים בתחומים השונים. לאור זאת, מומחה הנתונים הפך לאחד המקצועות המבוקשים ביותר, המאתגרים ביותר והמתגמלים ביותר בחברות, ונחשב למקצוע העתיד. מומחה הנתונים נדרש לתת פתרונות מדעיים לאתגרים הכרוכים בעבודה עם כמויות גדולות ומגוונות של נתונים, ביצוע מחקרים להפקת תובנות עסקיות מנתונים עבור הארגון (Business Intelligence), טיוב וסידור המידע המשמש למחקרים, והפעלת אלגוריתמים ומודלים שונים של כריית נתונים ו- Machine Learning על המידע שנאסף.


 תאריך הקורס: 28/06/2021
 קורס ערב

בעידן שאנו חיים בו יש צורך להתמודד עם כמויות מידע שהולכות וגדלות. צורך זה הוליד בשנים האחרונות תפקידים רבים והתמחויות שונות כגון ה-Data Analyst, ה-Business Intelligence וה-Big Data. עם זאת, היכולת לשלב בין כל אלו ולהוסיף עליהם נדבך ייחודי של חיזוי, נותרה נחלתם של מעטים, ובשנים האחרונות ביסס עצמו ה-Data Scientist – מדען נתונים כמקצוע הנחשק ביותר. 


 תאריך הקורס: 18/04/2021
 קורס ערב

ארגונים השוקלים לעבור לעולם ה-Big-Data זקוקים לידע נרחב החולש על מספר פלטפורמות, ספקי שירותים, עננים וטכנולוגיות. פערי הידע אינם מתנקזים לכדי נושא אחד אלא מתפרשים על פני כמה תחומים שכל אחד מהם מהווה עולם בפני עצמו. לשם כך נדרשת פונקציה אשר תדע ותכיר את הנמצא בעולם ה-Data וגם תוכל לאפיין אילו רכיבים מתוך הפיתוח הקיים או העתידי שייכים לעולם ה- Big-Data Architect.


 תאריך הקורס: 21/07/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 28/11/2021
 קורס בוקר

צוותים אדומים, הידועים גם בשם Red Teams הם קבוצת מומחים בתחום הסייבר שתפקידם לדמות תקיפות אויבים והאקרים במטרה לסייע לארגונים לתרגל תהליכי התמודדות עם תקיפות אלה. לצוות התקפי זה תפקיד חשוב במבדקי חדירות (Pen Testing) למגוון מערכות ומוצרים כגון תשתיות, שירותי מובייל או מערכות מידע ארגוניות.


 תאריך הקורס: 16/06/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 22/12/2021
 קורס ערב

קורס הכשרת  Blue Team Defender מכין אתכם להתמודד בהצלחה עם האיומים העדכניים ביותר שיש למערכות המידע הארגוניות כיום. הידע הנלמד בקורס יסייע לכם לנטר ולנתח תקשורת נתונים חשודה, לחקור נזקי פוגענים ועוד.


 תאריך הקורס: 20/05/2021
 קורס ערב

הטכנולגיה משתנה בקצב מסחרר וכך גם צוותי פיתוח תוכנה וצוותי בדיקות תוכנה צריכים להתמודד עם השינויים התמידיים והדרישות. המצב בעבר בו אנשי תוכנה היו מקבלים אפיון סגור, עובדים עליו מספר שנים ואז משחררים את התוכנה, השתנה. היום, דרישות תהוכנה משתנות מידי כמה ימים/שבועות. לכן נוצר צורך במתודולוגיית פיתוח אשר תתמודד נכון עם השינויים המהירים.


 תאריך הקורס: 21/04/2021
 קורס ערב

בעולם של היום, אנחנו מוקפים באפליקציות ותוכנות שמנסות לתהחרות על תשומת ליבנו. הצלחת המוצרים והאפליקציות תלויה באופן חד משמעי בחווית המשתמש שהם מספקים.


 תאריך הקורס: 22/06/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 27/10/2021
 קורס ערב

אופי העבודה בתעשיית ההייטק מעלה את הצורך בשיפור תהליך ניהול הפרויקטים, על מנת ליצור יתרון תחרותי. לכן מנהל הפרויקט נדרש לבצע את תהליך ניהול הפרויקט ע"י מתודולוגיה אחידה וכלים מתאימים.


 תאריך הקורס: 11/05/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 24/05/2021
 קורס בוקר

 תאריך הקורס: 09/11/2021
 קורס ערב

קורס אקסל מתקדם הוא קורס אקסל שנבנה במיוחד עבור אנליסטים, אנשי כספים, אנשי IT ומשתמשי אקסל בעסקים, מוסדות וארגונים בכל ענפי המשק. 


 תאריך הקורס: 12/05/2021
 קורס ערב

עולם פריצות ומתקפות הסייבר הולך וצובר תאוצה וכך עולה גם הצורך של ארגונים לבנות לעצמם אסטרטגיה של ניהול סיכוני הסייבר, במטרה למנוע מבעוד מועד את הסיכונים האפשריים.


 תאריך הקורס: 30/06/2021
 קורס ערב

הטכנולגיה משתנה בקצב מסחרר וכך גם צוותי פיתוח תוכנה וצוותי בדיקות תוכנה צריכים להתמודד עם השינויים התמידיים והדרישות. המצב בעבר בו אנשי תוכנה היו מקבלים אפיון סגור, עובדים עליו מספר שנים ואז משחררים את התוכנה, השתנה. היום, דרישות תהוכנה משתנות מידי כמה ימים/שבועות. לכן נוצר צורך במתודולוגיית פיתוח אשר תתמודד נכון עם השינויים המהירים.


 תאריך הקורס: 29/07/2021
 קורס ערב

Selenium זו מערכת פופולרית אשר בנויה בקוד פתוח ומשמשת לפיתוח וביצוע בדיקות ואוטומציה ל- WEB \ Mobile.


 תאריך הקורס: 29/06/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 29/08/2021
 קורס ערב

בסיסי נתונים, Database, משמשים היום כמאגר המידע העיקרי והחשוב ביותר בכל ארגון. מדובר במערכת אשר כוללת את כל המידע שהארגון זקוק לו, בין אם זה מידע על הלקוחות, על הספקים ועל העובדים, נתוני מלאי, מכירות ועוד – כל מידע הקשור לפעילות הארגון נמצא בתוך אותם בסיסי נתונים.


 תאריך הקורס: 09/05/2021
 קורס ערב

Python היא שפה עילית מהפופלאריות היום בעולם שפותחה בקוד פתוח בתחילת שנות התשעים. מאז עברה השפה שינויים רבים ועד היום היא עדיין עוברת שיפורים ושדרוגים שונים.


 תאריך הקורס: 28/06/2021
 קורס ערב

Power BI הינה חבילת תוכנה ייחודית וסופר פופולרית מבית מיקרוסופט המשמשת ככלי ניתוח עסקי (BI Frontend) מרהיב למשתמשים עסקיים ואנליסטים ברחבי הארגון. התוכנה מאפשרת להתחבר למאות מקורות נתונים שונים , מפשטת את הכנת הנתונים ומקדמת ניתוח אד הוק בארגון. ניתן להפיק בעזרתה דוחות יפהפיים, ולאחר מכן לפרסם אותם עבור הארגון לצריכה דרך ה WEB ובכל המכשירים הניידים. כל אחד יכול ליצור בפשטות לוחות מחוונים מותאמים אישית ( Dashboards) עם תצוגה ייחודית של 360 מעלות של העסק. ולהפיץ בקלות בין המשתמשים ברחבי הארגון עם data security מובנה.


 תאריך הקורס:
 

 תאריך הקורס:
 

תוכנית הלימודים להסמכת מנהלי רשתות תקשורת, הינה תכנית יוקרתית בשיתוף Cisco Network Academy. בעידן של היום, במרכזו של כל ארגון גדול נמצאת רשת מחשבים מורכבת, שהיא לב לבו של הארגון ותפקידו של מנהל הרשתות לדאוג לכך שהרשת תתפקד בצורה יעילה, אמינה ובטוחה. הביקוש למנהלי רשתות ממשיך לעלות מידי שנה ובאמצעות קורס זה תוכלו להתחיל בבניית קריירה בתחום התשתיות.


 תאריך הקורס: 02/09/2021
 קורס ערב

React היא ספריית JavaScript ליצירת ממשקי משתמש שנועדה לסייע למפתחים לבנות יישומים גדולים עם נתונים המשתנים עם הזמן. בקורס זה נלמד כיצד להשתמש ב- ReactJS ובספריית Redux כדי ליצור יישומי אינטרנט. הקורס מכסה את כל ההיבטים המעשיים של פיתוח עם React וניהול נתונים ותקשורת עם שרת Redux. מטרת הקורס לאפשר ל-Full Stack Developers להיכנס לפרויקטים המפותחים עם React או להתחיל פרויקט חדש.


 תאריך הקורס: 08/03/2021
 קורס ערב

פלטפורמת הענן של Amazon, ה-AWS, נחשבת למובילה ביותר בעולם שירותי הענן ומציעה מגוון רחב של פתרונות בתחומי התשתיות, האחסון, בסיסי נתונים, קונפיגורציות, ניהול משאבים, תהליכי אוטומציה ועוד. הקורס מתאים במיוחד לעובדי תשתיות ואנשי IT, מפתחים, אנשי בדיקות תוכנה וכמובן אנשי DevOps, ומציע התמחות מלאה בכלים של ה-AWS.


 תאריך הקורס: 16/06/2021
 קורס ערב

תחום ההאקינג וההגנה על מכשירים ניידים נמצא בעלייה מתמדת לאור מספר התקיפות והפריצות בתחום. הקורס מתמקד בעולמות ההאקינג במכשירי מובייל, אפליקציות ועוד, ושם דגש על Skills שונים בעולם ההגנה על מכשירי מובייל: איתור פגיעות במכשירי מובייל ואפליקציות וחדירה אליהם (מבחני חדירה), ארכיטקטורת מובייל,פיתוח אפליקציות, מתודולוגיות פריצה, רגולציה, אתיקה בתחום ההאקינג ועוד.


 תאריך הקורס: 25/05/2021
 קורס ערב

 תאריך הקורס: 22/07/2021
 קורס בוקר

 תאריך הקורס: 20/12/2021
 קורס ערב

הרשמה לקורס