ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קורס תכנות למתחילים

INT College
קורס תכנות למתחילים

האפשרות ללמוד תכנות כמה חודשים ולהיכנס עמוק לעולם ההייטק קורצת לרבים, הרי דובר לא מעט על המשכורות הגבוהות, המשרדים המפוארים והתנאים המעולים להם זוכים עובדי הייטק. אז אם גם אתם מחפשים קורס תכנות למתחילים, הגעתם למקום הנכון. מנינו כאן את כל אפשרויות הלימוד שיכניסו אתכם עמוק לתחום ההייטק.

תחום תכנות או פיתוח תוכנה מונה בתוכו מגוון רחב של שפות קוד שפותחו במהלך השנים כדוגמת שפת C, C#, דוט נט, SQL, php, פייתון ועוד. ישנם קורסים המיועדים לאנשים בתחילת דרכם המתחילים ללמוד תכנות מאפס וישנם קורסים של תכנות המיועדים למתקדמים, כלומר למי שעוסק בשפת קוד מסוימת ורוצה להתקדם לשפת תכנות קצת יותר מורכבות.

לימודים קצרים מבלי הצורך ללמוד לתואר

היתרון הבולט בקורס תכנות הוא שאין כל צורך בלימודי תואר ארוכים באוניברסיטאות, אלא נדרש ללמוד קורס תכנות למתחילים של מספר חודשים, לצבור ידע וניסיון ולהשתלב  בחברות הייטק תוך זמן קצר מאוד. כיום חברות הייטק וסטארטאפים מגייסים מתכנתים למגוון משרות, גם מתכנתים שהם ג׳וניורים.

מה כדאי למתחילים בתחום ללמוד?

ישנם שני קורסים שמומלצים מאוד למתחילים, כיוון שהם קלים יחסית ללמידה והבנה ומבוקשים מאוד בשוק: קורס פייתון וקורס full stack. שוב, ישנן שפות קוד נוספות, אך משום מה השפות שציינו נחשבות לשכיחות מאוד ללימוד בקרב מפתחים מתחילים שרוצים להיכנס לתחום ולהתמקצע בו. כמובן שבהמשך ניתן יהיה ללמוד שפות קוד נוספות, על מנת להתמקצע בתחומים נוספים ולהגדיל את הסיכוי לקבל משרה חלומית בתחום ההייטק.

קורס פייתון

שפת Python נחשבת לשפה עילית המבוססת על קוד פתוח ונחשבת לקלה מאוד ללימוד, ולכן היא תתאים לחסרי ניסיון ולמי שרוצה להיכנס לעולם ההייטק במהירות. השפה עברה מספר גלגולים ושינויים במהלך השנים והיא נחשבת למבוקשת מאוד בתעשייה, ואפילו גוגל משתמשת בה למגוון פיתוחים. שפת Python קלה מאוד לעבודה מכיוון בנויה בצורה כזו שמקלה על המתכנת ועושה בשבילו חלק נכבד מהעבודה והכל עם ביצועים מהירים. למידע על קורס פייתון לחצו כאן

קורס full stack

גם קורס Full Stack  מתאים מאוד למתחילים, מכיוון שהוא קל יחסית ללמידה ומבוקש מאוד בתעשייה. כדי להיכנס לתחום אין צורך בניסיון או בידע קודם, כיוון שמקבלים את כל ההכשרה הדרושה בעת הלימוד. בקורס לומדים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לפיתוח אפליקציות וממשקים אינטרנטיים שונים ובעיקר כיצד עובד תהליך הפיתוח של היישומים השונים בצד לקוח ובצד השרת. למידע על קורס full stack לחצו כאן

קורס JAVA

שפה נוספת ששווה לציין היא JAVA הנחשבת גם היא לשפה קלה שמתאימה למתחילים. ג׳אווה מבוססת על השפה הוותיקה C++, והיא למי שרוצה להתמקצע בפיתוח ממשקים מורכבים, אתרי אינטרנט ואפליקציות.

לאחר לימוד קורס תכנות למתחילים תוכלו להשתלב במגוון תפקידים נחשקים בעולם ההייטק בתעשייה כמו בחברות סטארט-אפ, בתי תוכנה, חברות הייטק, חברות לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט, מוסדות ציבוריים ופרטיים הזקוקים למתכנתים אין האוס ועוד.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן