ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

נכנסים לעולם ההייטק: קבלו 4 קורסי הייטק מומלצים

ירדן חיון
אבטחת מידע

בזמן שבו המשק קורס, נראה שדווקא עולם ההייטק בועט קדימה וממשיך לגייס כרגיל, ולכן לא פלא שרבים מעוניינים להיכנס לעולם ההייטק ולהתמקצע בתחומים נחשקים. אם גם אתם מחפשים קורס הייטק מומלץ, הגעתם למקום הנכון! הכנו במיוחד בשבילכם סקירה של 4 קורסים הכי מבוקשים בתעשייה.
שנתחיל?

קורס סייבר, אבטחת מידע

אין זה סוד שמתקפות סייבר הן המלחמה השקטה בעולם העסקי, ולכן התחום מתפתח בקצב מסחרר. כל זליגה של מידע לידיים עויינות, כל מתקפת סייבר ולו הקטנה ביותר עשויים לגרום לנזקים משמעותיים לארגונים, ולכן מדובר בתחום מבוקש מאוד בעולם ההייטק. אהה… ועוד לא דיברנו על האתגר, לוחמי סייבר נהנים מיום עבודה מלא באקשן, ולכן התחום יתאים למי שמחפש אתגרים ולמנוע פרצות אבטחה.

משך הלימודים

460 שעות (360 שעות אקדמאיות פרונטאליות, 100 שעות עבודה עצמית).

למי הקורס מתאים?
קורס סייבר מיועד למחפשים את תפקידם הראשון בעולם הסייבר בתעשייה. דרישות הסף של הקורס כוללות אנגלית ברמה טובה ומעבר מבחן התאמה לקורס.

תנאי קבלה
מועמדים בעלי שנת ניסיון בניהול רשתות/ תקשורת או לחילופין בוגרי קורס "MCSA ניהול רשתות" של מכללת iNT זכאים לפטור ממכינת הסייבר הייעודית של הקורס. חסרי רקע ידרשו ללימודי מכינה כתנאי לקבלה לקורס.

אפשרויות תעסוקה בתום הקורס
לוחם סייבר בחברות הייטק, פיתוח מוצרי סייבר, משרדים ממשלתיים, חברות סטארט-אפ, שב"כ ועוד.

כמה מרוויח מומחה סייבר?
ג'וניור– 10-13 אלף שקלים. סניור – 27-30 אלף שקלים ויותר.

קורס בודק תוכנה – QA

קורס בודק תוכנה יתאים לאנשים פרפקציוניסטיים, כאלה שחייבים לפתור באגים ולבצע בקרת איכות על תוכנות, אפליקציות וממשקים שונים, רגע לפני שהם יוצאים לאוויר. בדיקות QA מהוות מרכיב חשוב בתהליך פיתוח תוכנה, ומבטיחות בקרת איכות במסגרת תהליך האפיון והפיתוח של המערכות השונות. במסגרת תפקידו של בודק QA הוא יחשף לטכנולוגיות ושפות קוד הנמצאות בשיא הטכנולוגיה, כך שאתגר בטוח יש כאן!

משך הלימודים

530 שעות אקדמאיות, שמתוכן 425 שעות פרונטליות ו-105 שעות לתרגול מעשי והכנת פרויקט בעבודה עצמית.

למי הקורס מתאים?
קורס QA מתאים למי שמעוניין להשתלב בעולם ההייטק בתפקיד מאתגר, לפרפקציוניסטיים ולמי שאוהב לשנות דברים ולפתח גרסאות חדשות לתיקון באגים ותוכנות.

תנאי קבלה
• ידע תפעולי וניסיון בעבודה עם מחשב
• שליטה בשפה האנגלית
• ראיון אישי עם יועץ לימודים של המוסד לטכנולוגיה וחדשנות iNT
• מבחן פנימי של המוסד לטכנולוגיה וחדשנות iNT

אפשרויות תעסוקה בתום הקורס
ניתן לעבוד במגוון תפקידים חברות הייטק, בתי תוכנה, חברות סטארט-אפ, גופים פרטיים וממשלתיים המתחזקים מערכות, חברות ביטוח, גופים פיננסיים ועוד.

כמה מרוויח מומחה QA?
ג'וניור– 7-10 אלף שקלים. סניור – 25-28 אלף שקלים.

DevOps

תחום DevOps הוא אחד המבוקשים בעולם ההייטק ונראה שחברות מחזרות באופן עקבי אחרי מועמדים. DevOps היא גישה המורכבת ממספר רב של מתודולוגיות עבודה, לצד ידע במספר רב של תוכנות ושפות קוד המאפשרות לשפר תהליכי פיתוח וניהול גרסאות. תחום DevOps מאתגר מאוד וכולל בין היתר בנייה של כלים התומכים במערכות שונות בארגונים, ולכן הוא יתאים למי שרוצה להכיר מקרוב מנעד רחב של שפות קוד ובנוי ללמידה אינסופית של כלים ושפות קוד.

משך הלימודים
מס' שעות: 410 שעות – שלב 1: 140 שעות, שלב 2: 70 שעות, שלב 3: 200 שעות.

למי הקורס מתאים?
קורס DevOps מתאים למי שמעוניין להשתלב בתפקיד מאתגר הדורש הכרה מלאה של מגוון שפות קוד וממשקים, וכאלה שרוצים להשתלב בתחום הכי חם בתעשייה.

תנאי קבלה
• שליטה בשפה האנגלית ברמה גבוהה
• ראיון אישי עם יועץ לימודים של מכללת INT
• מבחן פנימי של מכללת INT

אפשרויות תעסוקה בתום הקורס
ניתן לעבוד במגוון חברות כמו חברות תוכנה, חברות סייבר, חברות סטארט-אפ, חברות העוסקות בביג דאטה, חברות שנותנות שירותי ענן ואחסון ואפילו בגוגל, אמזון, מייקרוסופט ועוד.

כמה מרוויח מומחה DevOps?
ג'וניור 22-27 אלף שקלים בחודש וסניור 35-37 אלף שקלים. מובן שניתן להתקדם למשרות ניהוליות ולהרוויח יותר.

קורס Python

Python הוא שפת הקוד הפופולרית בעולם הפיתוח, ונחשבת לאלגנטית, מתקדמת ומבוקשת מאוד בהייטק. מפתחי Python משתלבים בעבודות פיתוח מאתגרות מאוד, ונהנים משפה שהיא יחסית קלה ליישום, נוחה לעבודה ומאופיינת בקודים ברורים מאוד. כיום הפלטפורמות המוכרות ביותר מבוססות על שפת Python, כדוגמת מנוע החיפוש של גוגל, מה שמסביר את הביקוש העצום למפתחי Python.

משך הלימודים
170 שעות, מתוכן 120 שעות פרונטאליות, בנוסף ל-50 שעות עבודה עצמית.

למי הקורס מתאים?
קורס Python מתאים למי שמעוניין להשתלב בתפקיד מאתגר ומבוקש מאוד בתעשייה, גם לחסרי רקע בפיתוח המעוניינים לרכוש כלים ולפתח פלטפורמות ואפליקציות בשפת Python.

תנאי קבלה
*לא דרוש ידע קודם בתכנות
• אנגלית ברמת 4 יחידות.
• ידע בסיסי בעבודה מול מחשב.
• מבחן פנימי של מכללת INT.

אפשרויות תעסוקה בתום הקורס
כמפתח במשרות פיתוח בחברות המפתחות פלטפורמות, אפליקציות, כלי ניטור למערכות, פיתוח micro-services או לעבוד כעצמאי ולהעניק שירות לחברות כפרילנסר.

כמה מרוויח מומחה Python?
מפתח ג'וניור מרוויח 16-17 אלף שקלים וסניור סביב 32-35 אלף שקלים.

שאלות ותשובות על קורסי הייטק מומלצים

האם צריכים תואר ראשון כדי להיכנס לעולם ההייטק?

– ממש לא! כיום כ- 20% מעובדי הייטק בישראל אינם בעלי תואר ראשון, אלא בוגרי קורסים מקצועיים. ניתן לנחש שאחוז גדול מחזיק בתואר שאינו רלוונטי לעולם ההייטק.

האם יש צורך בידע בתכנות כדי להשתלב בקורסים?

– לא בהכרח. במרבית הקורסים לא נדרש ידע קודם, כיוון שניתן לעבור מכינה כתנאי לקבלה לקורס. המכינה מעניקה כלים ורקע לחסרי ניסיון, ולאחר מכן ניתן להתחיל ללמוד במסלול רגיל.

האם נדרשת אנגלית ברמה גבוהה כדי להתקבל ללימודי הייטק?

– מרבית הקורסים דורשים אנגלית ברמה גבוהה, אך גם משתתפים בעלי אנגלית בסיסית יוכלו להשתלב בחלק מהקורסים וללמוד את המונחים תוך כדי.

האם ניתן ללמוד ב – LIVE בגלל המצב?

– ברור! מכללת INT פיתחה מערך למידה ב- LIVE, עם אותם מרצים מיומנים, אותם תכני לימוד ובכיתות שדומות מאוד למערך למידה פרונטלי.

האם מקבלים הסמכה בתום הלימודים?

– וודאי. מכללת INT מעניקה לבוגרי הקורסים תעודת הסמכה, המאפשרת להם להציגה בראיונות עבודה.

איך אוכל לדעת איזה תחום לימוד מתאים לי?

מכללת INT מאפשרת לכל אחד להתייעץ עם מומחה לימודים מוסמך, על מנת להתאים את הקורס לאופיו. במהלך הייעוץ תקבלו הכוונה מלאה, תוך פירוט כל האפשרויות.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם