ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

הסבה לסייבר

INT College
הסבה לסייבר

מדינת ישראל נחשבת לסטארטאפניישן וידועה כמעצמת סייבר. נציין כי מתוך 17 חברות סייבר בינלאומיות – 5 מהן ישראליות ומוכרות ברחבי העולם כמו סייבריזן, צ'ק פוינט, סייבר ארק, פאלו-אלטו ואימפרבה ועוד עשרות סטארטאפים המעסיקים מאות עובדים ברחבי העולם.

אם כך, לא פלא שדווקא עכשיו רבים מעוניינים לבצע הסבה לסייבר, הרי לא מדובר על מקצוע הייטק קלאסי כמו תכנות, אלא תחום המלווה באדרנלין ואקשן יומיומיים, הכוללים איתור פרצות אבטחה, ניסיונות פרצה, פיתוח הגנות ועוד מגוון משימות מאתגרות הרחוקות שנות אור מתכנות קלאסי.

רוצים גם לעשות הסבה לסייבר? גלו האם אתם מתאימים!

רבים סבורים שקשה מאוד להתקבל ללימודי סייבר ויש צורך לדעת תוכנות רבות, אך לא כך הדבר. קורס סייבר מתאים למי שמחפש לעשות הסבה לתחום המאתגר ביותר בעולם ההייטק וגם למי שרוצה להתחיל ללמוד, גם ללא ידע קודם. כדי להתקבל לקורס סייבר, עליכם  לדעת אנגלית ברמה טובה ולעבור מבחן התאמה לקורס. לאחר הקבלה, תעברו מכינה שתאפשר לכם לקבל את כל הידע הדרוש כדי להתחיל ללמוד.

במידה והנכם מעוניינים לבצע הסבה לסייבר ממקצועות ההייטק השונים ולהגיע ליכולות משמעותיות ומספקות ברמה האישית, תוכלו לקבל פטור ממכינת הסייבר הייעודית של הקורס. מסלול זה יתאים למועמדים בעלי שנת ניסיון בניהול רשתות/ תקשורת או בוגרי קורס "MCSA ניהול רשתות" של מכללת iNT שיתחילו ללא מכינה. בקורס לומדים תוכנות קוד שיוכלו לשמש גם לתפקידי פיתוח נוספים בתחום הסייבר כמו JavaScript, Python, HTML ועוד.

הסבה לסייבר בכל גיל

בשל הביקוש המטורף למיישמי סייבר, ניתן בכל גיל לבצע הסבה לסייבר, הרי בסופו של דבר מה שמשפיע על הקבלה לתפקיד הוא היצירתיות והרצון להיכנס לתחום המאתגר. מועמדים בכל גיל יוכלו להשתלב בתפקידים מאתגרים, הרי בסופו של יום היכולת האישית תנצח את מגבלות הגיל ואם יהיה מישהו ממש מוכשר וטוב בתחום, סביר להניח שימצא עבודה גם אם גילו יהיה מעל רוב שאר המועמדים.

למה בכלל להסב מקצוע לסייבר?

  • משכורות גבוהות –השכר הממוצע עומד על 25-30 אלף שקלים, ועולה מידי שנה בין 1.5-5%, שזהו שכר גבוה באופן משמעותי משאר תחומי ההייטק.
  • משכורות שעולות ככל שצוברים וותק – ככל שצוברים ניסיון, השכר עולה ומגיע גם ל- 35 ו- 40 אלף שקלים בחודש. כמובן שאפשר גם להתקדם לתפקידים בכירים יותר עם השנים.
  • תחום חם ומבוקש – מתקפות סייבר מהוות איום של ממש על סקטורים רבים כמו עסקים, ארגונים ממשלתיים, חברות ציבוריות ופרטיות ועוד. מיום ליום האקרים נעשים מתוחכמים יותר, ולכן דרושים אנשים יצירתיים שידעו להילחם בתופעה בדרך חכמה.
  • כל יום הוא אתגר חדש – התחום מאתגר מאוד, מלא בריגושים וכל יום הוא אקשן בפני עצמו, ולכן הוא לא מתאים לאנשים שמחפשים להעביר עוד יום במשרד, אלא למי שמחפש מקצוע מרתק ומלא באתגרים.
  • תנאים מעולים של חברת הייטק –  מלבד השכר הגבוה, ישנם בונוסים, אופציות,  משכרות 13, כרטיסי אוכל וכל ההטבות והפינוקים השמורים לעובדי הייטק.

לא משנה איזה באיזה תחום אתם, תמיד אפשר לשאוף קדימה ולבצע הסבה לתחום מרתק ומלא באדרנלין.

רוצים גם להתקדם לתחום מבוקש, מאתגר ומתגמל בעולם ההייטק?

יאללה, בואו נדבר >>>

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן