ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

מהו מיישם הגנה בסייבר?

INT College
מיישם סייבר

ישראל נחשבת בעיני העולם כמעצמת סייבר, ונראה כי לא מעט מדינות מרחבי העולם לוטשות עיניים לפיתוחי הסייבר, דבר המעצים את הביקוש למשרות בתחומי הסייבר על כל סוגיהם. מנגד, ככל שהעולם הטכנולוגי ופיתוח המערכות מתקדמים, כך הדרישה להגנה מפני איומים גוברת ובאופן טבעי מתבקשת, הרי מישהו צריך להגן על האפליקציות, המערכות, אתרי האינטרנט, חנויות אונליין המידע ברשת וכו'.

לא בכדי ישראל נחשבת למעצמת סייבר בעולם, ואם נרד לפרטי פרטים נגלה כי 4 מתוך 17 חברות סייבר בינלאומיות הן ישראליות, שרבים מכם וודאי מכירים כמו צ'ק פוינט, סייבר ארכ, אימפרבה, פאלו-אלטו ועוד עשרות סטארט-אפים המתברגים אט אט בצמרת. לכל אלה נוסיף את כ- 40 מרכזי פיתוח סייבר הממוקמים ברחבי הארץ של מעצמות בינלאומיות כדוגמת פייפאל, סימנטק, מייקרוסופט ועוד.

 בנוסף, ישראל היא מהחלוצות בעולם שנכנסה לתחום הגנת הסייבר ובצעה זאת בראייה ממלכתית על ידי חקיקה ורגולציה, והקדישה משאבים רבים כדי לזכות בתואר הנחשק "מעצמת סייבר".

מיישם הגנה בסייבר צה"ל

אבל לא רק בתחום העסקי, מסתבר שישראל נחשבת למעצמת סייבר גם בכל הקשור לצה"ל, וההוכחה לכך היא הגיוס המאסיבי לתפקידי מיישם הגנה בסייבר בצה"ל בחיל התקשוב. תפקידו של מיישם סייבר בצה"ל מרתק מאוד והוא למעשה אחראי על פיתוח והטמעת אמצעי הגנה למניעת פרצות אבטחה לכלל המערכות של צה"ל . רק נציין כי הצבא ממן למתאימים קורס מיישם הגנה בסייבר והוא מתאים לבעלי פרופיל 45 ומעלה ודפ"ר 60. מובן שיש לעבור תחקיר בטחוני ובסופו של דבר להתקבל על פי שיקולים נוספים של הצבא, אך בהחלט מדובר על הזדמנות להיכנס לתחום מאתגר ומבוקש גם באזרחי.

מיישם הגנה בסייבר שכר

תחום אבטחת מידע וסייבר השכר גבוה מאוד עקב הביקוש, ויחסית כבר מהשנה הראשונה בתפקיד, כלומר ג'וניור ללא ניסיון מרוויח טוב. טווח השכר של מיישם סייבר נע בין 12,000 שקלים ויכול להגיע ל- 35,000 שקלים לחודש ואף יותר. הפער בין ג'וניור לבין סניור הוא בהחלט גדול, ולכן מבינים מכך שיש לאן לשאוף וכמובן להתקדם לתפקידי סייבר בכירים יותר.

טבלת שכר מיישם סייבר:

  • ג'וניור עם ניסיון של עד  שנתיים מרוויח 12,000-15,000 שקלים בחודש.
  • 3-5 שנות ניסיון, השכר קופץ ל – 16,000-19,000 שקלים בחודש.
  • 6 שנים ניסיון ומעלה מגיעים ל – 20,000-26,000 שקלים בחודש.
  • בדרג ניהולי ניתן להרוויח – 35,000 – 30,000 שקלים בחודש ואף יותר.

באילו חברות ניתן לעבוד כמיישם סייבר?

הביקוש למיישמי סייבר נמצא בשיאו, ולכן נוצר מחסור ההולך וגדל לאנשי סייבר מקצועיים בשוק העבודה שיפתחו כלי הגנה מפני איומי סייבר למיניהם. זו הסיבה שאפשרויות התעסוקה של מיישמי סייבר הן בלתי נגמרות, והם יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בחברות סייבר, בארגונים ממשלתיים, בחברות הייטק, בסטארט-אפים, בחברות המפתחות כלי הגנה מפני איומים, בבנקים ובכל ארגון הזקוק להגן על המידע מפני פרצות אבטחה.

קורס מיישם הגנה בסייבר

אם גם אתם מחפשים מקצוע מאתגר ומבוקש מאוד בשוק העבודה, תחום הסייבר הוא בהחלט הכיוון הנכון. עם מנת להיכנס לתחום, אין צורך בתארים מפוצצים, אלא לעבור קורס מיישם סייבר שבסופו תוכלו כבר להשתלב בתפקידים נחשקים ומאתגרים ולהיות הדור הבא של מגני הסייבר בישראל ובעולם!

להצצה בתכנית הקורס >>>

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן