ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

סיפורי הצלחה

עידן סטודנט

עידן גולן

עידן גולן, 27, ב"ש: "המרצים היו ברמה מאוד גבוהה, מבחינה תאורטית ומעשית וממש הרגשתי שלמדתי בפועל ממרצה שבחיי היום יום שלו חי ונושם את הנושאים וזה יצר אצלי הרגשת מוטיבציה ללמוד ולדעת עוד, הם ידעו מה שואלים בראיונות עבודה והיו הכי "תכלס" שאפשר. כאשר הגעתי לקורס הרקע שלי היה מאוד בסיסי, הכרתי את עולם הטכנולוגיה וסביבת מחשב, אך מעולם לא פיתחתי אתר. כשחיפשתי קורס מקצועי ראיתי את השם של INT כמ הפעמים ונתקלתי בהרבה תגובות חיוביות ובוגרים רבים שכבר השתלבו בתחום ולכן החלטתי להירשם. אני ממליץ באופן אישי להירשם לקורס ב-INT ולקבל תמורה בהתאם".

שירן סויסה

שירן סויסה

שירן סויסה, 26, גבעתיים: "סיימתי קורס מיישמי הגנת סייבר במכללת INT בחודש דצמבר 2020 ומספר ימים לפני סיום הקורס מצאתי עבודה כתומכת טכנית במקום שנקרא VOICENTER- שמפעיל שירותי טלפוניה בענן לעסקים. הדבר שהכי תרם לי להצלחה בקורס זה הכלים ללימוד עצמי שהמרצה דואג להכניס לכל שיעור ואני חושבת שזה אחד הדברים המשמעותיים ביותר לקורס בפרט ולחיים בכלל. הבחירה בסייבר הייתה מקרית לגמרי וזה קרה כשהגעתי ליום הפתוח במכללת INT. המטרה בכלל הייתה לשמוע על קורס QA אבל אז המרצה של קורס סייבר נכנס כדי לספר על התכנים ועל התעשייה ומשם הכל כבר היסטוריה. אני מגיעה מתחום הפיננסים, ב-6 השנים האחרונות עבדתי בחברת אשראי. בחרתי ב INT בעיקר כי הבנתי שיש כאן מרצה ברמה גבוהה שלפי התוכן שהציג בפני ביום הפתוח הבנתי שגם התוכן כזה ובאופן אוטומטי זה יצר אצלי מוטיבציה אדירה. ממליצה בחום לכל מי ששוקל ללמוד סייבר, להגיע ליום פתוח ב INT כבר יבינו לבד על מה אני מדברת?"

טל מרום

טל מרום

טל מרום, בן 34 , ראשל"צ: "מצאתי עבודה בחברת בינת בתור אנליסט SOC כחודשיים לפני סיום קורס סייבר. הדבר העיקרי שתרם לי להצלחה זו משמעת עצמית, דבקות במטרה, מתן עדיפות עליונה ללימודים ולזמן לימוד על פני כל דבר, והמרצה שלי אליה הלוי. החלטתי ללמוד בגלל שרציתי לעשות הסבת מקצוע מניהול ושירות ותחום ההייטק הינו תחום רחב שתמיד בתנועה ומאתגר. רציתי משהו שאיננו מונוטוני ושתמיד יהיה לאן להתפתח. בחרתי במכללת INT לאחר סקר שוק והרבה פגישות ייעוץ שלא עשו עליי רושם ודווקא אתם הייתם מאוד מקצועיים. אני מרוצה שבחרתי ב-INT ובאמת שאני מרגיש ששיניתם לי את החיים".

נורברט ליבור

נורברט ליבור: "למדתי במכללת INT במסלול סייבר והתקבלתי לעבודה בחברת IMPERVA וזאת בזכות כל הכלים שהמכללה נתנה לי. ההדרכה בקורס הייתה מאוד מקצועית ואני מאוד ממליץ לכם להגיע למכללה. עבדתי כ-20 שנה בתחום המבטח עד שנרשמתי ל-INT ועשיתי את השינוי הכי משמעותי. היחס האישי במכללה, המרצה המקצועי והכיתה הקטנה, הם שעושים את ההבדל".

מור רבי

מור רבי: " אני למדתי במכללת INT קורס יישום SAP ERP. הקורס היה מעניין, מעשיר ובהחלט אקח אותו הלאה איתי. ממליצה לכל מי שמעוניין ללמוד את התחום ללמוד במכללת INT. המרצים תמיד זמינים, קשובים ועונים לכל השאלות ומלווים לאורך כל הקורס".

יצחק

יצחק, 22: "באתי ללמוד ב-INT דרך המלצות ולמדי עם המרצה אליה הלוי בקורס סייבר ואבטחת מידע. אני לא מגיע מתחום ההייטק אבל מאוד מאוד התחברתי לתחום. ממליץ לכל מי שמעוניין להיכנס לתחום להירשם למכללת INT. יש שם מרצים אלופים ומקצוענים".

שימי ליברמן

שימי ליברמן, 31, מושב בני נצרים: "למדתי קורס MCSA&CCNA במכללת INT בקמפוס ב"ש. באמצעות הקורס מצאתי עבודה בתחום ניהול השרתים בחברת Matrix. הכל בזכות המרצים בקורס שמגיעים מהתעשייה, הם מבינים את הדברים לעומק ויודעים להעביר את זה גם לתלמידים. הקורס היה עם יחס אישי לכל הסטודנטים, יכולנו לשאול שאלות ותמיד קיבלנו מענה. אני בטוח שאם תלכו למכללת INT גם תקבלו את היחס האישי ואת כל הכלים להצלחה".

רז נגרין

רז נגרין, מושב נווה-ירק: "חיפשתי קורס שמתעסק גם בעולמות ה-AWS, ה-Jenkins, ה-Kubernetes ועוד והגעתי למכללת INT. במהלך הקורס למדנו את הכלים הכי רלוונטיים בשוק: כלים שהם גם לאוטומציה וגם לניהול חבילות וניהול של רשת בצורה מיידית. עם תחילת הקורס התחלתי לחפש עבודה…והתקבלתי. התקבלתי לחברה בשם Lemonade. הודות למכללה למדתי באמת דברים רלוונטיים, הקורס הזה הוא הכי רלוונטי ונחשב בשוק ובלעדיו לא הייתי יכול להתקדם לידע שלי בתשתית אוטומטית וחדשנית. כל הסטודנטים שהיו איתי בקורס הם מאוד טובים וכולנו עברנו תהליכי מיון, לא כל אחד מתקבל. מי שמתלבט – תבדקו במכללת INT".

ליאור רן

ליאור רן, 28, הרצליה: "הגעתי למכללה באמצעות המלצה של חבר, הוא היה מאוד מאוד מרוצה מהקורסים שהוא עבר פה והוא אמר לי שאני חייב לנסות את זה. במהלך קורס DevOps שלמדתי במכללה למדנו המון המון פן מעשי והמרצה שלנו הביא מטען אדיר לש ידע. הכלים שקיבלתי בקורס תרמו לי לזה שהתקבלתי לעבודה חדשה בתפקיד שהוא מאוד חשוב. למדנו את הכלים הכי חשובים ב-DevOps כמו Deployment ו-Continuous Delivery ועוד. כבר אחרי חודשיים בקורס מצאתי את המשרה שלי בחברת Forcepoint האמריקאית שמייצרת פתרונות אבטחה לארגונים גדולים. בלי הקורס הזה לא הייתי מגיע לאיפה שאני נמצא היום".

אלעד שטמבר

אלעד שטמר

אלעד שטמר, 36, מושב בצפון: "סיימתי קורס פייתון בהצטיינות באוקטובר 2020. לפני זה עשיתי גם קורס הכנה למקצועות ההייטק ב-INT. מה שהכי תרם לי להצליח בקורס זה תרגול. ככל שהתאמנתי יותר על מה שלמדתי ככה נהייתי מתכנת חזק יותר. החלטתי ללמוד פייתון בשביל כניסה לעולם התכנות בגלל שזו שפה יחסית קלה ללימוד והיא נותנת הבנה כללית על עקרונות התכנות. בחרתי במכללת INT אחרי שיחת טלפון שבה קיבלתי תחושה אנושית מאוד ולא מסחרית. הבנתי שמדובר במכללה משפחתית ותומכת".

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן