ליצירת קשר

לימודי הייטק ב-INT LIVE

תחומי הלימוד שלנו

אייקון קטגוריה

מחשוב ענן הינה אחת המגמות הבולטות בעולם הקורסים המקצועיים בשנים האחרונות. ככל שעולם פיתוח התוכנה נע לכיוונים של תשתיות אלסטיות, רשתות מבוזרות ומאובטחות ושירותים – כך נעשה השימוש בפלטפורמות ענן שכיח ומשתלם יותר ויותר. גם ארכיטקטורות הפיתוח העדכניות (Micros).
אייקון קטגוריה

עולם הסייבר הינו אחד מהמרכיבים המשמעותיים ביותר המלווים את הפיכת העולם למקוון. חדירת המיחשוב והאוטומציה לחיינו נשענת בראש ובראשונה על מידת האבטחה הגלומה בה. בשל כך התפתחו להם אפיקים רבים ומגוונים המתכתבים עם עולם אבטחת המידע בינהם: אבטחת תשתיות, פיתוח קוד מאובטח, אבטחת רשת, זיהוי מתקפות וניהול התקפות סייבר ועוד.
אייקון קטגוריה

עולם ה-DATA וה-DB קיבל תנופה משמעותית בשנים האחרונות וזאת עקב גדילת כמויות המידע באופן קיצוני (Big Data). עולם זה עוסק בהתמודדות עם DATA במרבית היבטיו, כולל פתרונות אחסון, שליפה ועיבוד מהיר של נתונים. דור חדש של מסדי נתונים שהתווסף למבנים הרלציונים וידוע בכינויו כ-NoSQL, משמש כיום בעיקר להתמודדות עם מידע לא מובנה ועם כמויות עצומות של אינפורמציה בה מתאפיין העידן המודרני.
אייקון קטגוריה

DevOps היא השיטה בה הופכים את התהליכים בין הפיתוח (Development) לבין מסירת ותפעול המוצר (Operations) לתהליכים אוטומטיים. בצורה זו מתאפשר מקסום של Project Agility, התאמה מרבית לשינויים בשוק ולעדכונים בקצב מהיר, תוך שמירה על איכות האספקטים השונים של הפרויקט (כמו ביצוע Monitoring או ניהול גרסאות). אנשי DevOps מקצועיים מובילים לייעול התהליכים בין הפיתוח והאופרציה, למהירות עבודה ועקרונות שעומדים בדרישות השוק המתעדכן תמידית.
אייקון קטגוריה

כיום, עדיין רוב האינטראקציה המודעת שלנו עם האינטרנט נעשית באמצעות אפליקציות ושיטוט באתרים. המשמעות היא שישנו כוח אמיתי בבניית ממשקי משתמש אשר יספקו ללקוח חוויה טובה ורצון להפוך למשתמש חוזר או משתמש קבוע.
אייקון קטגוריה

Office הינו אוסף של אפליקציות מבית היוצר של Microsoft שמטרתו לספק פתרונות משרדיים דיגיטליים. הפתרונות כוללים מגוון של פתרונות החל מעריכת מסמכים וכלה באחסון נתונים, הפקת דו"חות וגיליונות אלקטרוניים. בואו ללמוד קורסי Excel, Power Point ושאר אפליקציות Office עם המומחים של ג'ון ברייס.
אייקון קטגוריה

פיתוח תוכנה הוא עולם רחב הנחלק לשפות תכנות השונות והמצליחות בפיתוח אפליקציות כיום. כל שפת פיתוח היא עולם בפני עצמו ומכילה מגוון פתרונות עצום שהוא הרבה מעבר לפיתוח תהליכים לוגיים ותחביר. כיום ארכיטקטורות הפיתוח מוטמעות בפתרונות הניתנים על ידי השפות השונות ומאפשר פיתוח מהיר ויעיל. כמו כן, ככל שהעולם נע לכיוון אוטומציה – כך נדרשות יכולות מגוונות יותר של פיתוח.
אייקון קטגוריה

עולם בדיקות התוכנה מהווה מרכיב הכרחי בתהליכי פיתוח ומספק רשת הגנה לאיכות המוצרים והגרסאות. עולם הבדיקות מכיל סוגים שונים של תחומים החל מבדיקות ממשקי משתמש, בבדיקות ביצועים' בדיקות מערכתיות ועוד. עולם זה נחלק לאחרונה לבדיקות ידניות ובדיקות אוטומטיות, המשלב בתוכו גם יכולות תכנות. תחום זה מתפתח ומתרחב ככל שהאפליקציות נעשות מורכבות יותר וככל ששחרור גרסאות הופך אינטנסיבי יותר.
אייקון קטגוריה

עולם התשתיות והתקשורת עוסק הן בפתרונות הקלאסיים הכוללים מערכות הפעלה, הגדרת רשתות תקשורת בהיבטים של חומרה ותוכנה. עם זאת, בשנים האחרונות ישנה תנועה מתמדת לפתרונות תשתית ותקשורת מבוססי ענן. וירטואליזצית מחשבים, תקשורת מבוססת לוגיקה, יישום פתרונות אבטחת נתונים – כל אלו נמצאים הן בכלי On-Premise והן בתשתיות ענן.

מכללת INT מקבוצת ההשכלה
הגבוהה בעולם - GUS

מציעה לעובדים שלכם הכשרות
מקצועיות ברמה בינלאומית!

ליצירת קשר והתאמת הקורס לארגון שלך>>

INT מובילים את עולם ההכשרות לארגונים כבר למעלה מ-20 שנה

מכללת INT מציעה מגוון קורסים, סדנאות והשתלמויות בעולמות הטכנולוגיה וההייטק לארגונים, המותאמים באופן אישי לצורכי הארגון ודרישותיו. המכללה כיום מכשירה עובדים בתחומים מגוונים, החל מחברות טכנולוגיות, בנקים, חברות וסוכנויות ביטוח, משרדי ממשלה, חברות סייבר ועוד.

לרשותכם קורסים מובנים וייחודיים בתחומי ההייטק המבוקשים ומתקדמים, לצד אפשרות לבניית סיליבוס ייעודי בהתאם לדרישות הארגון, אופי העובדים והמטרות הרצויות. אפיון ובניית הקורס נעשה על ידי מנהל תיק לקוח ובשותפות מלאה עם מקבלי ההחלטות והמנהלים. המטרה היא לבנות קורסים קצרים, ממוקדים ומקצועיים.

המכללה מונה מעל 100 מרצים מומחים, כולם ללא יוצא דופן מגיעים מלב התעשייה ובעלי ניסיון מעשי בשטח, מה שמבטיח לימוד פרקטי, מקצועי וממוקד. צוות INT מתאים לכל ארגון מרצה ייעודי בהתאם לאופי התכנים המועברים.

המכללה מהווה מרכז הדרכה מוסמך של חברות התוכנה המובילות בעולם, ובמסגרת זו מעניקה INT לבוגריה הכשרות והסמכות מוכרות מטעם ארגונים בינלאומיים.

מכללת INT היא חלק מקבוצת ההשכלה הגדולה ביותר באירופה GUS, ועל-כן נהנית המכללה מכל הידע העדכני והמגמות הבינלאומיות בשוק ההכשרות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

 

חברות רבות כבר הבינו...מכללת INT מלווה אתכם בפיתוח העובדים ומביאה לחדשנות בארגון שלכם!

לוגו בנק אגוד
לוגו בזק
לוגו פרטנטר
לוגו בינת
לוגו סיבר ארק
לוגו חברת חשמל
לוגו מקס
לוגו מנורה
לוגו נס
לוגו רד
לוגו סיסנט
לוגו
לוגו אמאן
לוגו משרד ראש הממשלה
לוגו הוריזון
לוגו קוקה קולה
לוגו אלעד מערכות
לוגו תל אביב יפו
לוגו גב מערכות
לוגו רזל
לוגו הפניקס
לוגו רשות מקרקעי ישראל
לוגו אחריי
לוגו מלם
לוגו מרטנס הופמן
לוגו רשות מסים בישראל

הצוות של INT כאן לסייע לך בהפיכת העובדים בארגון לפרודוקטיבים, שמחים ויעילים יותר :)

שלום ואזנה

שלום ואזנה

VP Business Development

לינקאדין
אורן נמט

אורן נמט

B2B Account Manager

לינקאדין
טלי אונגר

טלי אונגר,

Operation Manager

לינקאדין

נוי גרינוולד,

B2B Account Manager

לינקאדין

Certifications שנותנים יתרון משמעותי בתעשייה!

לוגו מיקרוספוט
לוגו סיסקו
לוגו saleforce
לוגו משרד הביטחון

הכשרות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הארגון.

  קורסים לארגונים Tailor Made


  השדות המסומנים ב-* הינם שדות חובה

  בדיקה

  תמיד כיף לעבוד עם מכללת INT. הם תמיד מסודרים, נותנים שירות נהדר, מציעים מגוון רחב של קורסים וגם העלות הוגנת. בפן האישי, אני אוהבת לעבוד מול INT ולהוציא ביחד קורסים לעובדים בחברה.

  רננה קלמן | Sysnet Group
  consist

  אני עובדת עם המכללה כבר שנה שלישית ברציפות, צוות מקצועי, עונה לכל בקשה, שאלה, נותן פתרונות יצירתיים ודואג תמיד שנהיה מרוצים, תמיד עם חיוך ורצון לסייע!

  מעיין גולן | Consist
  מירב גלבוןע לקוחה

  ממליצה בחום על הקורסים של מכללת INT, הרבה מעובדי Consist השתתפו בקורסים שלהם, פרונטליים ואון ליין והיו מאוד מרוצים. אני מרוצה מהשפע ומבחר הקורסים ממנו ניתן לבחור לכל עובד ועובדת קורס המתאים לצרכים המקצועיים שלהם. החל מבדיקות תוכנה וכלה בשפות תכנות, ניתוח מערכות, ניהול פרויקטים ועוד.

  מירב גלבוע | Consist

  אתמול הסתיים קורס "טכנולוגיות בהדרכות ארגוניות" עבור צוות נאמני ההדרכה בהנהלת בתי המשפט. המדריכה הייתה סבלנית ובעלת ידע רב, העבירה את הכל החומר ואפילו עם תוספות! ההדרכות היו מועילות, כל העובדים הרגישו כי הקורס השנה היה מועיל ואפקטיבי ביותר לצרכי הארגון והשינויים העדכניים. תודה עמוקה למכללת INT על "תפירת התכנים" לארגון שלנו.

  סיגל יבין | מערכת בתי משפט.

  מניסיוני מול INT בשנה וחצי האחרונות, אני מקבלת שירות אנושי ומהיר ברמה גבוהה, המענה איכותי ויעיל גם לבקשות מאוד מורכבות. אני מקבלת מהעובדים המון פידבקים מעולים על מרצים טובים ותכנים איכותיים.

  קרן | אלעד מערכות

  לקביעת שיחת ייעוץ חינם