ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

תחומי הלימוד שלנו

אייקון קטגוריה

טכנולוגיית מחשוב ענן נמצאת בצמיחה אדירה בשנים האחרונות והיא מאפשרת לנו להשתמש ולהתחבר לכל שירותי המחשוב באמצעות האינטרנט. בכך, טכנולוגיה זו חוסכת לארגונים משאבים רבים של תחזוקת חומרה ותוכנה. מקצוע זה נחשב לעתיד עולם הטכנולוגיה ויש בו פיתוחים רבים שהולכים ומתעדכנים בקצב מסחרר אשר מייעלים את העבודה והופכים אותה לפרוקדוקטיבית, בטוחה וזולה יותר.
אייקון קטגוריה

מתקפות הסייבר בארץ ובעולם הן המלחמה השקטה בעולמות העסקיים והביטחוניים, ולכן לא פלא שתחום אבטחת מידע הפך למבוקש מאוד בעולם ההייטק. עם הכניסה המאסיבית של מערכות אינטרנטיות מתקדמות ושילובם בארגונים, נוצרה מודעות לכל נושא אבטחת המידע, הרי ידוע כי זליגת מידע, פריצות אבטחה, דרישות כופר וכו', יכולים לגרום נזקים עצומים לארגונים. סייבר הינו עולם רחב וטומן בתוכו מגוון תחומים כדוגמת אבטחת תשתיות, הגנה, זיהוי מתקפות ועוד.      
אייקון קטגוריה

עולם ה-DATA נמצא בצמיחה משמעותית בעקבות גידול בכמויות המידע והנתונים בשנים האחרונות. ככל שיש גידול ומעבר רחב יותר לעולמות הדיגיטציה והאינטרנט, כך חלה עלייה גם בכמות הדאטה והתובנות שניתן להסיק. קורסי ה-DATA השונים ב-INT כוללים מגוון פתרונות אחסון, שליפה ועיבוד של נתונים.בין הקורסים שלנו תוכלו למצוא קורסי SQL, ניתוח מערכות, Big Data, Machine Learning ועוד.
אייקון קטגוריה

DevOps הוא אחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם ההייטק, וניתן לומר שאנשי DevOps מבוקשים ומחוזרים מאוד בתעשייה. DevOps היא גישה המורכבת ממספר רב של מתודולוגיות עבודה, ומטרתה לשפר את הפרודוקטיביות של תהליכי פיתוח וניהול הגרסאות. DevOps היא השיטה בה הופכים את התהליכים בין הפיתוח (Development) לבין המוצר (Operations) לתהליכים אוטומטיים יותר.
אייקון קטגוריה

היום, עם המעבר של כל השירותים לטכנולוגיים עולה הדרישה למעצבים דיגיטליים שידעו לעצב ממשקים לאפליקציות ואתרים בצורה שתקל על המשתמשים להפיק את המירב מסביבות אלו. במגוון הקורסים השונים ב-INT נלמד אתכם על תוכנות העיצוב המתקדמות ביותר של Adobe ונלמד אתכם כיצד להפוך דרך העיצוב גרפי ועקרונות ה-UX (חווית משתמש) את הממשק עליו תעבדו לאינטואיטיבי, מושך, חברתי וממכר.    
אייקון קטגוריה

Office הינו אוסף של אפליקציות מבית היוצר של Microsoft הכוללות מגוון פתרונות החל מעריכת מסמכים, יצירת והפקת דו"חות וגיליונות אלקטרוניים. בואו ללמוד קורסי Excel Power Point ועוד ושפרו את סל הכלים שלכם בתחום בכדי לייצר פתרונות טובים יותר ולשפר את הפרודקטיביות של העבודה שלכם!
אייקון קטגוריה

עולם פיתוח תוכנה הוא עולם רחב הנחלק לשפות תכנות שונות ומגוון פלטפורמות. כל שפת פיתוח מכילה מגוון פתרונות עצום ומיועדת לשימושים שונים. בקורסי הפיתוח של INT תוכלו למצוא קורסים שונים, ברמות ידע שונות, כך שתוכלו למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם ובו לשפר את היכולות שלכם. קורסים כמו Java, Python, PHP, Node.JS ועוד...
אייקון קטגוריה

בדיקות QA מהוות מרכיב חשוב בתהליך פיתוח תוכנה ונועדות להבטיח בקרת איכות במסגרת תהליך האפיון והפיתוח של המערכות. בתהליך זה ישולבו תהליכי עבודה רציפים השומרים על יציבות ומאפשרים לטכנולוגיה המתפתחת לתפקד כראוי. בודק תוכנה משתלב בכל שלבי פיתוח המוצר, החל משלב התכנון, האפיון, הפיתוח ועד השקת התוכנה/האפליקציה/הממשק או המוצר. עולם זה נחלק לבדיקות ידניות ובדיקות אוטומטיות ומשלב גם יכולות תכנות. במגוון קורסי הבדיקות ב-INT תוכלו להרחיב את הידע שלכם ולהתעדכן בכלים האחרונים ובשיטות העבודה הנכונות ביותר.
אייקון קטגוריה

אנו מתמחים במגוון סדנאות והכשרות של מיומנויות רכות ומיומנויות ניהול אשר יעזרו לכם לצמוח, ללמוד ולהשתפר במסגרת התפקיד הניהולי שלכם ולהעניק לכם כלים פרקטיים כמו ניהול קונפליקטים, מו"מ, ניהול זמן, ניהול עובדים, ניהול בעולם החדש ועוד.
אייקון קטגוריה

עולם התשתיות והתקשורת הוא לב ליבו של הארגון.מנהל רשת דואג שהרשת בארגון תתפקד בצורה יעילה, אמינה ובטוחה והוא הגורם המקצועי שמטפל בכל מה שנוגע למחשבים בארגון. בעידן של היום עם המעבר המהיר לענן ווירטואליזציה, קשת הפתרונות בתחום זה עוברת שינויים ולכן חשוב תמיד להתעדכן וללמוד מה חדש, איך מייעלים את התהליך ולהיות מעודכן בטכנולוגיות האחרונות בתחום. ב-INT תוכלו למצוא את קוריס התשתיות המתקדמים ביותר כמו למשל קורס CCNA, Advanced Linux ועוד.  

מכללת INT מקבוצת ההשכלה
הגבוהה בעולם - GUS

מציעה לעובדים שלכם הכשרות
מקצועיות ברמה בינלאומית!

ליצירת קשר והתאמת הקורס לארגון שלך>>

INT מובילים את עולם ההכשרות לארגונים כבר למעלה מ-20 שנה

מכללת INT מציעה מגוון קורסים, סדנאות והשתלמויות בעולמות הטכנולוגיה וההייטק לארגונים, המותאמים באופן אישי לצורכי הארגון ודרישותיו. המכללה כיום מכשירה עובדים בתחומים מגוונים, החל מחברות טכנולוגיות, בנקים, חברות וסוכנויות ביטוח, משרדי ממשלה, חברות סייבר ועוד.

לרשותכם קורסים מובנים וייחודיים בתחומי ההייטק המבוקשים ומתקדמים, לצד אפשרות לבניית סיליבוס ייעודי בהתאם לדרישות הארגון, אופי העובדים והמטרות הרצויות. אפיון ובניית הקורס נעשה על ידי מנהל תיק לקוח ובשותפות מלאה עם מקבלי ההחלטות והמנהלים. המטרה היא לבנות קורסים קצרים, ממוקדים ומקצועיים.

המכללה מונה מעל 100 מרצים מומחים, כולם ללא יוצא דופן מגיעים מלב התעשייה ובעלי ניסיון מעשי בשטח, מה שמבטיח לימוד פרקטי, מקצועי וממוקד. צוות INT מתאים לכל ארגון מרצה ייעודי בהתאם לאופי התכנים המועברים.

המכללה מהווה מרכז הדרכה מוסמך של חברות התוכנה המובילות בעולם, ובמסגרת זו מעניקה INT לבוגריה הכשרות והסמכות מוכרות מטעם ארגונים בינלאומיים.

מכללת INT היא חלק מקבוצת ההשכלה הגדולה ביותר באירופה GUS, ועל-כן נהנית המכללה מכל הידע העדכני והמגמות הבינלאומיות בשוק ההכשרות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

 

חברות רבות כבר הבינו...מכללת INT מלווה אתכם בפיתוח העובדים ומביאה לחדשנות בארגון שלכם!

לוגו בנק אגוד
לוגו בזק
לוגו פרטנטר
לוגו בינת
לוגו סיבר ארק
לוגו חברת חשמל
לוגו מקס
לוגו מנורה
לוגו נס
לוגו רד
לוגו סיסנט
לוגו
לוגו אמאן
לוגו משרד ראש הממשלה
לוגו הוריזון
לוגו קוקה קולה
לוגו אלעד מערכות
לוגו תל אביב יפו
לוגו גב מערכות
לוגו רזל
לוגו הפניקס
לוגו רשות מקרקעי ישראל
לוגו אחריי
לוגו מלם
לוגו מרטנס הופמן
לוגו רשות מסים בישראל

הצוות של INT כאן לסייע לך בהפיכת העובדים בארגון לפרודוקטיבים, שמחים ויעילים יותר :)

שלום ואזנה

שלום ואזנה

VP Business Development

לינקאדין
אורן נמט

אורן נמט

B2B Manager

לינקאדין
טלי אונגר

טלי אונגר,

Operation Manager

לינקאדין

נוי גרינוולד,

B2B Account Manager

לינקאדין

Certifications שנותנים יתרון משמעותי בתעשייה!

לוגו מיקרוספוט
לוגו סיסקו
לוגו saleforce
לוגו משרד הביטחון

הכשרות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הארגון.

  קורסים לארגונים Tailor Made


  השדות המסומנים ב-* הינם שדות חובה

  בדיקה

  תמיד כיף לעבוד עם מכללת INT. הם תמיד מסודרים, נותנים שירות נהדר, מציעים מגוון רחב של קורסים וגם העלות הוגנת. בפן האישי, אני אוהבת לעבוד מול INT ולהוציא ביחד קורסים לעובדים בחברה.

  רננה קלמן | Sysnet Group
  consist

  אני עובדת עם המכללה כבר שנה שלישית ברציפות, צוות מקצועי, עונה לכל בקשה, שאלה, נותן פתרונות יצירתיים ודואג תמיד שנהיה מרוצים, תמיד עם חיוך ורצון לסייע!

  מעיין גולן | Consist
  מירב גלבוןע לקוחה

  ממליצה בחום על הקורסים של מכללת INT, הרבה מעובדי Consist השתתפו בקורסים שלהם, פרונטליים ואון ליין והיו מאוד מרוצים. אני מרוצה מהשפע ומבחר הקורסים ממנו ניתן לבחור לכל עובד ועובדת קורס המתאים לצרכים המקצועיים שלהם. החל מבדיקות תוכנה וכלה בשפות תכנות, ניתוח מערכות, ניהול פרויקטים ועוד.

  מירב גלבוע | Consist

  אתמול הסתיים קורס "טכנולוגיות בהדרכות ארגוניות" עבור צוות נאמני ההדרכה בהנהלת בתי המשפט. המדריכה הייתה סבלנית ובעלת ידע רב, העבירה את הכל החומר ואפילו עם תוספות! ההדרכות היו מועילות, כל העובדים הרגישו כי הקורס השנה היה מועיל ואפקטיבי ביותר לצרכי הארגון והשינויים העדכניים. תודה עמוקה למכללת INT על "תפירת התכנים" לארגון שלנו.

  סיגל יבין | מערכת בתי משפט

  מניסיוני מול INT בשנה וחצי האחרונות, אני מקבלת שירות אנושי ומהיר ברמה גבוהה, המענה איכותי ויעיל גם לבקשות מאוד מורכבות. אני מקבלת מהעובדים המון פידבקים מעולים על מרצים טובים ותכנים איכותיים.

  קרן | אלעד מערכות

  אני רוצה לשבח את הקורסים שהועברו אצלנו מטעם מכללת INT. החל מהשלב הראשון של הכנת ההדרכה מול הגורמים המקצועיים בחברה ועד להובלה וליווי צמוד של הצוות שעזרו וסייעו בכל דבר ועניין. העובדים ציינו לשבח את רמת המקצועיות והערך המוסף בהדרכה ועל כך תודה!

   

  רותם קסלר | כללית

  אני מעריכה מאד את העבודה המשותפת שלנו ושל מכללת INT. לאחרונה יצא לנו לאפיין הדרכות לקהלי יעד שונים. רוצה לציין את המקצועיות שלכם, בבחירת המרצים, זיקוק התכנים ובסופו של דבר והכי חשוב, Delivery בלתי מתפשר. כל זה באווירה טובה, שירות מצוין ויחסי אנוש נפלאים.

  גל אראל, בזק בינלאומי

  לקביעת שיחת ייעוץ חינם