ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

שירות לסטודנט

 כאן תמצאו תשובות לשאלות חשובות. אם לא מצאתם תשובה, תגללו עד למטה, כתובת המייל ומספר הוואטסאפ שלנו מחכים להודעות שלכם 😎 אנחנו מבטיחים לחזור אליכם מהר ככל האפשר 🌠 במקסימום תוך 2 ימי עסקים.

נאלצת לפספס שיעור? אל דאגה! כל השיעורים בקורס מוקלטים וזמינים לצפייה דרך מערכת הלמידה:

כל המצגות, חומרי הלימוד והקלטות השיעורים זמינים לצפייה דרך מערכת הלמידה Google Classroom. כשבוע לפני תחילת הקורס יישלח אלייך למייל ובו קישור התחברות למערכת.

השיעורים המקוונים במכללת INT מועברים דרך התוכנה ZOOM. כשבוע לפני תחילת הקורס, יישלח אלייך מייל מרכזת הקורס אשר מכיל את כל פרטי הקורס, במייל זה יצוינו, בין היתר, פרטי הכניסה לכיתה הווירטואלית- קישור הכניסה יעביר אותך אוטומטית לשיעור דרך האפליקציה/ התוכנה ZOOM, כמו כן, ישנה אפשרות להיכנס לשיעור דרך מספר הפגישה והסיסמא אשר יצורפו גם כן למייל.
פרטי הכניסה הם קבועים, הכניסה תתאפשר כ10 דק' לפני תחילת השיעור.

במידה והביטול/ הקפאה מתבצעים לפני מועד תחילת הקורס- יש לפנות ליועצת הלימודים מולה נרשמת לקורס.
במידה והביטול/ הקפאה מתבצעים לאחר תחילת הקורס-יש לפנות בתכובת המייל הבאה למחלקת השירות: [email protected]

 

לאחר קבלת ציונים סופיים על פרויקט הגמר/ מבחן סיכום קורס ופרסומם בקבוצת הוואצאפ ובמערכת הלמידה, תישלח אלייך תעודה דיגיטלית דרך המייל בקובץ PDF, במקביל, התעודה תשלח להדפסה בבית דפוס.
נציג מטעם המכללה ייצור איתך קשר טלפוני כאשר התעודה תהיה מוכנה ותוכל לבוא לאסוף אותה מהמכללה.

למכללה יש מערך השמה אשר מסייע בכתיבת קו"ח וכן מספק עזרה והכוונה במציאת עבודה. פנייה לצוות ההשמה של המכללה תתאפשר לקראת סיום הקורס. ניתן להשאיר פרטים בכתובת הדוא"ל הבאה וצוות ההשמה ייצור איתך קשר בהקדם: [email protected]

 

חומרי הלימוד, הקלטות השיעורים וכן מבחנים ועבודות עולים למערכת הלמידה Google Classroom. כשבוע לפני תחילת הקורס יישלח אלייך מייל ובו קישור למערכת הלמידה, לחיצה על הקישור תעביר אותך לחלון כניסה לחשבון הגוגל שלך. לאחר הכנסת הפרטים תועבר ישירות ל Google Classroom, שם תוכל לצפות בכל חומרי הלימוד. מנקודה זו תינתן לך גישה חופשית מכל מקום לחומרי הלימוד של הקורס (דרך הדפדפן/ אפליקציה) בכניסה דרך חשבון הגוגל שלך.

ציונים על מבחנים ועבודות מתקבלים עד 14 יום מתאריך ההגשה ויפורסמו בקבוצת הוואצאפ של הקורס ובמערכת הלמידה. ניתן להגיש בקשה למועד ב' לאחר פרסום הציונים ע"י שליחת מייל לרכזת הקורס לכתובת המייל הבאה:[email protected]

את שיעורי הבית אתם מגישים במערכת הלמידה בחלק ייעודי בממשק בו ניתן להעלות את הקבצים.

ראו הסבר:

ההקלטות עולות עד 72 שעות מסיום השיעור ב-LIVE.

הגישה למערכת הלמידה שלך תישאר פתוחה ל-3 חודשים ממועד סיום הקורס.

לו"ז הקורס וסילבוס הקורס זמינים לצפייה במערכת הלמידה. כמו כן לפני תחילת הקורס תקבלו את הלו"ז ישירות למייל האישי איתו נרשמתם למכללה.

כן, יש לעדכן את רכזת הקורס ובמידה והחיסור מאושר הוא לא ייחשב בספירת החיסורים.

לא, ישנה חובת נוכחות 85% משיעורי הקורס. בנוסף, במהלך השיעור חשוב מאוד להשתתף ולשאול שאלות במידה ומשהו לא מובן.

אם יש לכם עוד שאלות שלא מצאתם עליהן תשובה בעמוד הזה, כתבו לנו בוואטסאפ 📱 למספר 055-5539338 או באימייל ל- [email protected]

ונחזור אליכם מקסימום תוך 2 ימי עסקים.

טל יחזקיא – 055-5539338, ימים א'-ה' 9:30-18:00

עדי שילה – 055-5580257, ימי א'-ה' 13:00-20:30, יום ו' 9:00-13:00

או במייל: [email protected]

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    השדות המסומנים ב-* הינם שדות חובה