ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

מה מחפשים בכירי התעשייה? הקורסים שיכינו אתכם לתעשיית ההייטק הישראלית

INT College

ראשי התעשייה זקוקים לעובדים איכותיים, אבל כדי להתקבל צריך להבין על מה הם שמים דגש. הקורסים הבאים יכינו אתכם להתמודדות על מקום בתעשיית ההייטק בישראל, ואפילו יאפשרו לכם לבלוט על פני אחרים

השתלבות בתעשיית ההייטק בישראל פותחת דלתות למגוון משרות רחב, ומעניקה אפשרות להכיר ולבחון תחומי עיסוק מרתקים. נוסף לסיפוק המקצועי, ישנם גם אספקטים נוספים שהתחום ידוע בהם, החל מאפיקי הקידום והפיתוח האישי ועד לתנאי השכר. ואם מוסיפים את העובדה שמדובר בתעשייה היציבה ביותר בשוק של היום, מובן כיצד היא הפכה למטרה של עובדים כמעט בכל שכבת גיל. החל מחיילים משוחררים, דרך בוגרי תואר ראשון ושני ועד לעובדים שיצאו לחל"ת ומעוניינים בהסבה מקצועית.

אלא שכדי להתקבל אל החברה שאתם חולמים עליה, צריך להגיע עם הרקע המתאים. בתקופה שבה הפרקטיקה מתעלה על התיאוריה, בכירי התעשייה לא בהכרח מחפשים את בעלי התארים. המועמדים שמסומנים על ידם לחיוב הם אלה שמשלבים בין הידע וההכשרה המתאימים לבין ניסיון רלוונטי. שילוב מבוקש מהסוג הזה מושג באמצעות קורסים מקצועיים, המעניקים ללומדים רקע נדרש, כלים מתקדמים ורלוונטיים, וכמובן גם התנסות בפרויקטים שונים כבר במסגרת השיעורים. 

הקורסים שיכניסו אתכם לתעשייה

מאחר שעל כל משרה בהייטק מתמודדים מועמדים רבים, קיימת משמעות גדולה מתמיד לשאלה מה למדתם והיכן. כך שאם אתם רוצים להיערך באופן האופטימלי ביותר, אלו הקורסים שיעניקו לכם את הכלים הנחוצים.

Full Stack Developer ­– הפלטפורמות האינטרנטיות של היום משתנות ומתעצבות ללא הרף, וגם הטכנולוגיה בתחום עוברת שינויים רבים. Full Stack הוא תחום מרתק ומבוקש במיוחד, הנחשב לאחד מהנחוצים ביותר בתעשייה שפועלת בסביבה כזו. הוא מעניק ללומדים אותו כלים מרכזיים ומתקדמים לתכנון ובניית אתרים ואפליקציות בצד לקוח ובצד שרת, לצד פיתוח תוכנות מורכבות. לאורך הקורס הסטודנטים לומדים שפות מובילות לפיתוח צד שרת, ומתרגלים עבודה עם מסדי נתונים. ועם סיום הלימודים, מפתחי Full Stack זוכים לעבוד בסביבות העבודה החדשניות ביותר, ולקחת בחלק ביצירת גרסאות ופיצ'רים מתקדמים.

QAבין הקורסים המבוקשים ביותר בתחום. בודקי תוכנה אחראים לאבטחת האיכות של תוכנות ומערכות רבות, ולכן מהווים חלק מרכזי בכל תהליך פיתוח תוכנה ונחשפים לטכנולוגיות המתקדמות ביותר. כל חברת הייטק שמפתחת תוכנה ושירותי מחשב, זקוקה לבודקי תוכנה איכותיים. בנוסף, בודקי קורס QA יכולים להשתלב גם בחברות פרטיות רבות ובארגונים גדולים. הקורס מלמד אותם כיצד מבוצע תהליך הבדיקה לכל אורכו, מהתכנון והאפיון של המוצר, דרך הפיתוח ועד להשקה.

אז החלטתם מה ללמוד, אבל מה לגבי ה"איך"?

פרמטר מרכזי שמבדיל בין מועמדים למשרות המובילות בהייטק הוא כאמור הניסיון שהם מגיעים איתו. בחברות הגדולות לא מתמקדים רק בשכבת הידע התיאורטי, אלא מחפשים גם את האקסטרה. כך שבוגר קורס טרי שסיים את הלימודים בהצלחה, עלול להיתקל במכשול משמעותי בדרך לעבודה הראשונה שלו. כדי להשיג יתרון בשלב הזה, חשוב לבחור במוסד לימודים ששם דגש לא רק על התיאוריה אלא גם על הפרקטיקה.

ב-INT, המרכז הבינלאומי ללימודי הייטק וחדשנות, גם מי שמגיע ללא רקע בתחום הבדיקות או הפיתוח יכול ללמוד בקורסי הכשרה שיכניסו אותו לתעשיית ההייטק. כדי להעניק ללומדים יתרון על פני בוגרים אחרים, חלק מרכזי מכל קורס מוקדש לעבודה עצמית, עבודה בקבוצות ופרויקטים שמגדילים את תיק העבודות. קורס ה-QA של INT למשל, מורכב מ-394 שעות אקדמיות, ש-80 מתוכן הן שעות פרויקט. לומדי Full Stack, עוברים 392 שעות אקדמיות שמתוכן 66 מוקדשות לתרגול עצמי. בנוסף, כל לומד מבצע גם פרויקט גמר מקיף.

כשהתחומים המבוקשים פוגשים את דרך הלימוד הכי מתקדמת

לצורך התמחות בתחומים המבוקשים בתעשייה, בוגרי הקורסים של INT לומדים מהמרצים המובילים בענף. כל מרצה מכיר היטב את התעשייה מבפנים, ולכן מבין בדיוק מה הבכירים מחפשים ועל מה לשים דגש. שיטת הלימוד ב-LIVE מאפשרת לכל לומד להרגיש חלק מסביבת ההייטק כבר מהרגע הראשון. זה נעשה בזכות שילוב בין הרצאות לבין עבודה בקבוצה, תרגול מרחוק, קידום פרויקטים אישיים ואפילו יכולת להתייעץ עם מנטור מלווה באופן אישי.

אופן הלימוד המתקדם מקנה לבוגרים יכולות מעשיות, מעשיר את הידע שלהם והופך אותם למועמדים מובילים על כל משרה בתחום. כך שאם גם אתם רוצים לעשות צעד ראשון בעולם הייטק, להתמחות בטכנולוגיות המובילות ולהצליח להתקבל למשרה שתמיד רציתם, ב-INT יעניקו לכם את הכלים המקצועיים ביותר. מהיום הראשון בקורס ועד ליום הראשון במשרד. עדיין לא נרשמתם למחזור הקרוב? עכשיו זה הזמן להבטיח את מקומכם.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן