ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

קריירה בהייטק – סיימת את השירות הצבאי? זה הזמן להתחיל ללמוד

דנה ציפרוט
קריירה בהייטק

השתחררתם כרגע ואתם מתלבטים מה לעשות? תנו לנו להציע לכם כיוון חדשני ומקורי אשר ייתן לכם יתרון תחרותי על אחרים ויאפשר לכם איכות חיים גבוהה – קריירה בהייטק. במקום להתלבט בין עבודות מזדמנות כדי לחסוך כסף לטיול הגדול לבין הרשמה כבר עכשיו ללימודי תואר אקדמי, כיוון יותר יעיל, משתלם ונכון למציאות הנוכחית הוא למעשה ללמוד מקצוע כרגע, ורק לאחר מכן להתפנות לטיול בעולם ו/או ללימודי התואר האקדמי שאתם רוצים.
בחירה במסלול ייחודי זה של לימוד מקצוע מבוקש ומתקדם לפני הלימודים האקדמיים עצמם, תאפשר לכם זמן לבחור מה אתם באמת רוצים ללמוד באקדמיה אך בעיקר תקנה לכם מקצוע שתוכלו לעסוק בו במהלך הלימודים האקדמיים ואשר ייתן לכם יתרון בשוק העבודה על פני מועמדים אחרים בני גילכם.

הכשרה מקצועית רלוונטית ומבוקשת בזמן קצר

עולם הטכנולוגיה מתפתח ומשתנה כל הזמן והצורך באנשים מוכשרים קיים כל הזמן, זה בהחלט כולל גם צורך באנשים בעלי הסמכה מקצועית רלוונטית אך שעדיין אין להם תואר אקדמי ורוצים בכל זאת קריירה בהייטק. עבורכם, החיילים המשוחררים, מדובר על אפשרות קורצת במיוחד מכמה וכמה סיבות. רכישת מקצוע הרלוונטי לשוק העבודה, אשר יש בו ביקוש ואשר מתאים למציאות הטכנולוגית הדינמית. מסלולי לימוד ממוקדים וקצרים אלו מאפשרים לכם לרכוש מקצוע של ממש, בתקופה קצרה יחסית ועם דגש על פרקטיקה – מה שבתורו מאפשר השתלבות מאוד יעילה ומהירה בשוק העבודה וכמובן הכנסות הרבה יותר משמעותיות לעומת עבודות "סטנדרטיות" של חיילים משוחררים וסטודנטים.

לימודים על חשבון הפיקדון

יתרון נוסף של רכישת מקצוע רלוונטי לפי הלימודים האקדמיים המלאים והארוכים ואפילו לפני הטיול הגדול בחו"ל, הוא בכך שתוכלו לרכוש את המקצוע הזה בחינם! ברוב המקרים ניתן לממן את הלימודים המקצועיים בעזרת הפיקדון לחיילים משוחררים – לטובת מטרות כגון אלו הוא מיועד הרי.
זה מוריד במידה מהותית את ההתלבטות הכלכלית לגבי לימודי מקצוע מבוקש אחרי הצבא. הפיקדון יממן את שכר הלימוד ואתם תוכלו ללמוד בשקט מקצוע שיחזיר את ההשקעה במהירות מפתיעה שבזכותה תוכלו לפצוח עם קריירה בהייטק .

למה לא ישר ללכת ללמוד תואר?

על פניו תוכלו לשאול מדוע "לבזבז את זמנכם" על קורס מקצועי – ממוקד, יעיל ומבוקש ככל שיהיה? אך שאלה כזו מתעלמת מנתונים חשובים על שוק העבודה והאקדמיה בישראל ועל היבטים לגבי התנהגות אנשים. לפניכם כמה סיבות מדוע כדאי בהחלט לשקול לימודי מקצוע טכנולוגי מבוקש ולא מיד לקפוץ למים עם הרשמה לתואר אקדמי ישר אחרי השחרור מצה"ל.
כך תוכלו לחשוב, להרגיש ולהתלבט יותר זמן ובאופן ממוקד ונכון יותר מה אתם באמת רוצים ללמוד באופן אקדמי.

 • רכישה מקדימה של מקצוע טכנולוגי מאפשרת רמת הכנסה ופרנסה גבוהה ונוחה יותר במהלך תקופת הלימודים וכך לא תצטרכו לעבוד כמלצרים, מתדלקים, עובדי חקלאות וכן הלאה.
 • עבודה במקצוע שלמדתם באופן מקצועי תקל מאוד על החיים במהלך הלימודים האקדמיים הארוכים והמורכבים יותר.
 • כניסה מוקדמת לשוק העבודה – אפילו אם תעצרו קצת כדי לטייל בחו"ל או אם תחליפו מקצוע אחרי לימודי התואר – מקנה יתרון תחרותי מובהק. זאת גם מבחינת הידע והניסיון המקצועיים אבל גם מבחינת התחלת הפרשה לזכויות סוציאליות אשר תשפר את מצבכם בעתיד הבינוני והרחוק.
 • חיילים משוחררים שלמדו מקצוע רלוונטי ומבוקש ולא הלכו ישר ללמוד באקדמיה או לעבוד בעבודות ה"רגילות" של בני גילם, מכניסים משכורות גבוהות יותר ומעמדם בשוק העבודה מתעצב בצורה איכותית יותר, במיוחד לאלו הרוצים קריירה בהייטק.

להיכנס מוקדם לתחומים טכנולוגיים מתקדמים!

בחירה במסלול המקצועי לפני האקדמי או במסלול הטיול הגדול של אחרי הצבא מכניסה אתכם מוקדם לתחומים טכנולוגיים מתקדמים ומבוקשים מאוד. כך גם את תחליטו ללכת ללמוד לתואר אקדמי באותו תחום פעילות כללי, כבר תגיעו מוכנים ומבוססים יותר.

תחומים לדוגמא שניתן ללמוד במסגרת לימודי הייטק / קורסים מקצועיים שיכולים לסדר לכם קריירה בהייטק כוללים למשל:

 • קידום אתרים ושיווק דיגיטלי
 • בדיקות תוכנה
 • ניהול רשתות תקשורת ותשתיות
 • פיתוח תוכנה ואפליקציות
 • גרפיקה ועיצוב
 • מערכות מידע עסקיות – דוגמת SAP
 • ניהול בסיסי נתונים.
 • בינה עסקית
 • אבטחת מידע וסייבר
 • שליטיה ובקרה

כל אחד מהתחומים האלו, כמו גם רבים אחרים, מציגים ביקוש אמיתי וגדול לאנשי מקצוע צעירים, מוכשרים ומוסמכים. גם לצרכים התפעוליים השוטפים וגם כדי להכשיר בחברות עתודה מקצועית לשנים הבאות.

אז אם בדיוק סיימתם את השירות הצבאי ואתם מתלבטים מה לעשות – מסלול קריירה בהייטק במכללת iNT הוא פיתרון מעולה!

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

  שיחה עם נציג

  דילוג לתוכן