ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

מה זה פייתון

INT College
מה זה Python

פייתון היא שפת פיתוח פופולרית מאוד בעולם, והיא צומחת בקצב המהיר ביותר מאז שנות ה-90. השפה מבוססת על קוד פתוח, מה שהופך אותה לקלה יחסית ללמידה וליישום. כדי להבין עד כמה מדובר בשפת פיתוח פופולרית ונחשקת, נציין שמנוע החיפוש של גוגל מבוסס עליה ואפילו אפליקציית אינסטגרם. אחד היתרונות בשפת פייתון הוא הרב-שימושיות שלה;  משתמשים בה למגוון רחב של צרכים:  פיתוח אתרים ואפליקציות, בינה מלאכותית, ניהול שרתים, יצירת ממשקי משתמש, פרויקטים מדעיים והנדסיים ועוד.

מה מאפיין את שפת הפייתון?

שפת הפייתון היא שפת קוד פתוח. זהו מודל המאפשר פיתוח תוכנה בשיתוף פעולה בין מתכנתים, כשקוד המקור נגיש ופתוח.  בשיטה זו, כל מי שחפץ לקחת חלק בפיתוח – יכול. היתרון בכך הוא שתמיד ניתן לעבוד על הפרויקטים עם אנשים נוספים, ללמוד מהם ולקבל מהם עזרה, וכשמתחילים פרויקט חדש – ניתן להשתמש במודולים הקיימים ברשת ובכך לחסוך משמעותית בזמן. בניגוד לשפות תכנות רבות, אשר נחשבות "ייעודיות" לתחום מסוים ואפילו למטרה מסוימת, שפת הפייתון נחשבת בעולם ל-General Purpose Language, כלומר לשפה גמישה מאוד, שניתן לעשות איתה כמעט הכל – פיתוח אתרים, פיתוח משחקי מחשב ואפילו פיתוח של אלגוריתמים למכוניות אוטומטיות.

למה פייתון משמשת?

שפת פייתון מושתתת על יסודות של שפת C הוותיקה, עם מספר שינויים שהופכים אותה לפשוטה יותר ולחסכונית בזמן. לצד זאת, לא כדאי להתבלבל – מדובר בשפת קוד מדהימה וחזקה, שמסוגלת לביצועים מרהיבים. היא נחשבת לכלי חובה בתחומי ה- big data, data scienceובינה מלאכותית וניתן כאמור למצוא אותה בשימוש נרחב במגוון תחומים. שימוש בולט בשפת הפייתון הוא לצורך אוטומציה של תהליכים. לדוגמה, שינוי ערכים במאות גיליונות אקסל. זוהי הסיבה ששפת הפייתון משמשת גם אנשי מקצוע כדוגמת כלכלכנים.

מהם היתרונות בשפת הפייתון?

 • שפה רב-שימושית שמשתלבת במגוון פרויקטים מסוגים שונים
 • שפה קלה מאוד ללמידה ומתאימה לחסרי ניסיון
 • ניתן להשתמש בפייתון כמעט על כל מערכת הפעלה: חלונות, לינוקס, מחשבי Mac, שרתים, מחשבים ניידים ושולחניים
 • לצד הביקוש והעבודה המרובה, יש קהילה גדולה מאוד של מפתחי פייתון – גם בארץ וגם בחו"ל, מה שמאפשר הפריה הדדית
 • יש ביקוש רב למפתחים בשפת פייתון, והשכר מהגבוהים בתחום

למי מתאים ללמוד פייתון?

לימודי שפת פייתון מתאימים למתחילים ואפילו לחדשים בעולם התכנות, שמחפשים דלת כניסה רצינית לתפקיד מבוקש ומתגמל בשכר ובתנאים. בנוסף, גם אם אתם מתכנתים מנוסים בשפה אחרת, שפת פייתון יכולה להעשיר מאוד את ארגז הכלים שלכם ולאפשר לכם מרחב תמרון גדול יותר בפרויקטים ובמשרות שאתם יכולים לקחת על עצמכם.

קורס פייתון במכללת INT

קורס פייתון במכללת INT מכניס אתכם לעולם ההייטק דרך הדלת הזוהרת והמתגמלת. במהלך הקורס, לומדים את המבוא והיסודות לשפה, מסדי נתונים, רשתות תקשורת, פרוטוקולים וכתיבת סקריפטים ומסיימים בפרויקט מסכם.

 • היקף שעות: 142 שעות אקדמיות, מתוכן 40 שעות למידה מעשית
 • תנאי קבלה: אנגלית ברמת 4 יחידות ומעלה, ידע בסיסי בעבודה מול מחשב, מבחן קבלה פנימי

לעוד מידע על קורס Python הקליקו כאן!

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

  שיחה עם נציג

  דילוג לתוכן