ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

מה עושים עם פייתון – שימושים לשפת הפיתוח פייתון

INT College
פייתון

שפת פייתון היא שפה כללית ושימושית מאוד. אחד היתרונות שלה הוא שניתן ליישם אותה במגוון גדול של משימות, וחברות ענק בשוק משתמשות בה וביניהן גוגל ואינסטגרם. מה עושים עם פייתון ומה הופך אותה לשפה מבוקשת ופופולרית כל כך?

למה שפת פייתון שימושית כל כך?

שפת פייתון מושתתת על יסודות שפת C ולכן פופולרית מאוד, אך היא גם מכילה מנגנונים אוטומטיים שהופכים אותה לנוחה וקריאה ולכן חוסכים כתיבה נרחבת של קוד. זוהי גם אחת הסיבות לכך שהיא מתאימה למתחילים חסרי ניסיון. עוד יתרון שהופך אותה לשימושית מאוד הוא שהיא שפת קוד פתוח ולכן ורסטילית לשימושים שונים. השפה, שפותחה בסוף המאה הקודמת, ביקשה לפשט  שפות תכנות אחרות ולהפוך את תחביר השפה לקריא ואינטואיטיבי יותר.

מה עושים עם פייתון?

כאמור, השימושים לשפת הפייתון הם רבים, וניתן למצוא את השימוש בשפה בשפע של פלטפורמות וסוגים של פרויקטים. אז מה אפשר לעשות עם פייתון? לפניכם השימושים העיקריים והמבוקשים ביותר.  

פיתוח WEB

אתרי WEB פופולריים בנויים בשפת פייתון, שהיא ידועה כשפת צד-שרת יעילה ובעלת יתרונות כמו אפקטיביות, אבטחה טובה, שימוש חוזר בקוד, ספריות הרחבה ועוד.

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות, כמו פיתוח של אתרי WEB, הוא תחום מבוקש שלא מפסיק לצמוח. פיתוח אפליקציות עם פייתון מאפשר יצירת אפליקציה דינמית ורבגונית בתחומים רבים, ובמיוחד אם מדובר בטכנולוגיה שמבצעת עבורנו ניתוחים פיננסיים – מערכות בנקאות, מסחר, קריפטו, תחזיות פיננסיות, ניתוח מצב פיננסי וכדומה.

בינה מלאכותית – AL

תחום בינה מלאכותית הפך לפופולרי מאוד, וחברות רבות מפתחות מוצרים העושים שימוש ביכולות אלה. שפת הפייתון היא שחקן מרכזי בפיתוח של תוכנות בינה מלאכותית, בין היתר בזכות ספריות ייעודיות לתחום שמסייעות למפתחים בעבודתם.

Data analysis

חוץ חברות גדולות, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, מתמודדות עם כמויות גדולות במיוחד של מידע, ממנו הן רוצות להפיק מסקנות ולגזור משמעויות. בדיוק לכאן נכנסת שפת הפייתון שמתמחה בעבודה עם בסיסי נתונים ענקיים והופכת את המשימה לפשוטה הרבה יותר, דרך יצירת מסננים והצגת המידע הרלוונטי והמדויק ביותר. בדומה לתחום זה, השפה מאפשרת לבצע כריית מידע בצורה אפקטיבית דרך פיתוח של מוצרים שמסוגלים להתמודד עם כמויות גדולות של מידע.

אוטומציה

מה עושים עם פייתון בנוסף למה שכבר סקרנו? אוטומציה! שפת הפייתון היא חלק מרכזי גם בתחום הבטחת איכות. באמצעות הפיתון ניתן לכתוב סקריפטים שמאפשרים בדיקות אוטומטיות לתוכנות שנמצאות בתהליכי פיתוח או בבדיקות לאיתור של תקלות.

פיתוח מערכות Embedded

כמעט בכל מוצר חשמלי משובצת מערכת מחשב – מטלפונים פשוטים ועד למטוסים. שפת הפייתון משמשת לפיתוח של סקריפטים לטובת מערכות משובצות מחשב באותם מכשירים הפועלים באמצעות חשמל. מדובר באחד התחומים החמים ביותר בתעשיית ההייטק.

עריכת Excel

שפת פייתון מאפשרת לערוך נתונים במאות גיליונות אקסל, במיליוני ערכים, בלחיצת כפתור אחת. מסיבה זו גם כלכלנים וחברות פיננסיות עושים בה שימוש.

הסתקרנתם? הכנסו לעוד פרטים על קורס פיית'ון

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן