ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

הגדרות תפקידים בתחום הסייבר

INT College
סייבר הגדרות תפקיד

תחום הסייבר מתפתח בקצב מואץ לנוכח האיומים הרבים מצד האקרים וארגוני טרור בעולם הקיברנטי. מדינת ישראל נחשבת לפורצת דרך בעולם הסייבר, שכן לאורך השנים הוקמו בה מרכזי פיתוח של חברות רב לאומיות מובילות, ביניהן מיקרוסופט, ומדי שנה קמות עשרות חברות סטארט-אפ חדשות המתקדמות בפיתוח פתרונות וכלי הגנה לעולם הסייבר ואבטחת המידע. בגלל הפיתוח המואץ בתחום יש מגוון משרות בסייבר המיועדות לבעלי ידע ורקע מתאים. כדי להשתלב במהירות ובקלות במגוון משרות נחשקות בעולם הסייבר כדאי לדעת כי מכללת iNT- המוסד לטכנולוגיה ולחדשנות, מציעה קורס מקצועי בהיקף של 288 שעות לימוד אקדמיות.

מגוון משרות בסייבר הממתינות לאיוש

חברות השמה רבות מפרסמות מגוון משרות בסייבר והן מחפשות מועמדים מתאימים בעלי ידע מקצועי וניסיון בתחום. הגדרות תפקידים בתחום הסייבר משתנות בהתאם לסוג המשרה ומאפייניה, יש משרות לחברות הזקוקות למפתחים מוכשרים ויצירתיים, בעוד חברות אחרות מנסות לגייס מומחי סייבר לקשת רחבה של תפקידים, בין השאר לתפקידי מפתח כמו ייעוץ והטמעת פתרונו נגד התקפות סייבר והגנה על מערכות מידע, בודקי תוכנה, מיישמי כלים ופתרונות בעולם הסייבר, מומחי אבטחת מידע והגנה על שרתים ומערכות מידע, אבטחת מידע ארגוני, מומחים ללוחמת סייבר ועוד.

הכרות עם שיטות התקפה והגנה בעולם הסייבר

כאשר בוחנים לעומק מהן הגדרות התפקיד של מומחה סייבר מגלים כי עליו לשלוט במערכות הפעלה, ניהול שרתים והגנה על מערכות מידע, ניתוח מתקפות סייבר, ניהול רשתות מחשבים ותקשורת ועוד. יש מבחר משרות בסייבר המחייבות גם ידע בסיסי בתכנות כדי לשפר את ההגנה בפני מתקפות ואיומים שונים, ולצרכי בדיקת תוכנות, איתור חולשות באבטחת מידע בארגונים וכדומה.

כדי למצוא עבודה במהירות בעולם הסייבר, מומלץ לתאם גישה עם יועץ הלימודים של מכללת iNT, כך ניתן להבין מדוע קורס סייבר של מכללת iNT נחשב לאחד הבולטים והנחשבים ביותר כיום בארץ. הקורס נועד להכשיר מומחי סייבר, שכן במהלך הקורס רוכשים ידע מקיף במגוון נושאים רלוונטיים לעולם הסייבר, מפתחים ראיה רחבה כדי להבין כיצד להגן על תשתיות ארגוני ומערכות מידע בעולם הסייבר, ורוכשים ניסיון מעשי בתחום.

מאחר ויש מגוון משרות בסייבר והצפי הוא כי התחום ילך ויתפתח בעתיד הקרוב, נוצר מחסור באנשי מקצוע לאיוש המשרות הפתוחות. מכללת iNT מכשירה מדי שנה מומחי סייבר חדשים על מנת להוביל את התחום ולסייע בהגנה על המרחב הקיברנטי בארץ ובעולם, וכדי להגן על פרטיות המשתמשים, למנוע זליגת מידע לידיים לא נכונות, לשפר את מערכות ההגנה בפני איומים ומתקפות שונות ברשת וכיוצא בזה.

הגדרות תפקיד במגוון משרות בסייבר נפוצות

כאמור, יש מגוון משרות לא מאוישות בסייבר והדרישה לאנשי מקצוע בתחום רק הולכת וגוברת. מכללת iNT מציעה קורס מקצועי ומקיף להכשרת מומחי סייבר, הקורס מספק מענה למבחר משרות בסייבר בענף ההייטק ולמגוון משרות נוספות של אנשי סייבר, בהתאמה מושלמת להגדרות התפקיד של החברות המובילות בארץ.

הקורס להכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע מספק מענה למשרות כגון מנהלי אבטחת מידע CISO, במסגרת תפקיד זה נדרש ידע בתחום התשתיות ו/או בתחום הפיתוח, רקע ו/או ניסיון מעשי ביישום הגנות סייבר וכלים מקצועיים רלוונטיים נוספים. לתפקיד מפתח כגון קצין או מומחה אבטחת מידע ארגוני ולתפקידים של מומחה ללוחמת סייבר, דרישות התפקיד הן רקע בתחום הרשתות, כלים לאבחון חולשות במערכות מידע ובתשתיות של ארגונים, ידע וניסיון עם כלים בתחום הסייבר ועוד.

מכללת iNT עורכת מבחן כניסה וריאיון אישי לפני הקורס, על מנת להכשיר את אנשי המקצוע הטובים ביותר, בהתאמה להגדרות התפקיד של מגוון משרות בסייבר, בארץ ובעולם.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם

    שיחה עם נציג

    דילוג לתוכן