ליצירת קשר
whatsapp
לימודי הייטק ב-INT LIVE
טלפון

כמה באמת מרוויח איש סייבר?

ירדן חיון
איש סייבר

רוצה לדעת כמה מרוויח איש סייבר? מעוניין לדעת מהי משכורת איש סייבר ומדוע כדאי לך ללמוד את התחום ? מכללת iNT מזמינה אותך לתאם פגישת הכרות עם יועץ לימודים כדי לקבל מידע על מסלול ללימודי הכשרת מומחי סייבר, קורס מקצועי ומעמיק המעניק את כל הידע והכלים הנדרשים כדי לעבוד בעולם הסייבר בארץ והעולם כולו.

כאשר מעוניינים לענות על השאלה מהי משכורת איש סייבר כיום בתחום אבטחת המידע, תחום ההולך ומתפתח במהירות עצומה, כדאי לדעת כי על פי נתונים שנאספו משוק ההייטק הישראלי עולה כי משכורת איש סייבר ממשיכה לעלות בהתמדה בשלוש השנים האחרונות בשיער של 1.5% עד 5% מדי שנה, וזאת לאור הביקוש הרב למומחי סייבר ואבטחת מידע. עם שכר התחלתי של 15,000-20,000 ₪ בחודש אפשר להבין מדוע צעירים רבים בוחרים ללמוד קורס סייבר ומדוע בוגרי הקורסים של מכללת iNT נחטפים לעבודה ונהנים מתנאים טובים.

משכורת איש סייבר ממשיכה לעלות בגלל הביקוש למומחים

מכללת iNT – המוסד לטכנולוגיה וחדשנות, מציעה קורס מקצועי ומקיף להכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע, בהתאמה לדרישות השוק העדכניות ביותר. סגל המרצים של מכללת iNT מונה כ-80 מרצים ואנשי מקצוע מכל עולמות ההייטק, אבטחת מידע, תכנות וכדומה. הקורס נועד להכשיר את הדור הבא של מומחי אבטחת מידע וסייבר ולאפשר לבוגרים להשתלב במקומות העבודה המבוקשים ביותר. בוגרי מכללת iNT זוכים לתעודת גמר מוערכת מטעם מוסד הלימודים, התעודה מהווה כרטיס כניסה ישיר למיטב החברות והארגונים במשק הישראלי.

שכר התחלתי של 20,000 ₪ אינו דבר של מה בכך, כאשר יש לזכור כי משכורת איש סייבר עולה באופן משמעותי בהתאם לניסיון המקצועי ולוותק בענף. לאחר 2-4 שנות ניסיון בעולם הסייבר מומחים יכולים לקבל העלאה משמעותית וליהנות משכר של 25,000-30,000 ₪, ולאחר 5-8 שנים משכורת איש סייבר עולה ועשויה להגיע לשכר חודשי של 32,000 ₪ עד 38,000 ₪.

זינוק בשכר של מומחי אבטחת מידע וסייבר

בשנים האחרונות מתקפות הסייבר רק הולכות ומתגברות, השיטות של ההאקרים ארגוני הטרור בסייבר הולכות ומשתכללות, ומולם ניצבים מומחי סייבר יצירתיים שתפקידם להגן על מחשבי הארגון והמידע המאוחסן בהם נגד המתקפות הרבות והאיומים ההולכים ומתגברים. בשל הביקוש הרב בשוק למומחי סייבר ואבטחת מידע חל זינוק משמעותי בשכר של מומחי סייבר. עם זאת, חשוב לדעת כי בעולם הסייבר ישנה דרישה לא רק למומחים וליועצים אלא גם לחוקרי Malware, מנהלי רשתות בעלי ידע בהגנה מפני מתקפות סייבר, ארכיטקטים של אבטחת מידע, מיישמי אבטחת מידע בארגונים ועוד.

משכורת איש סייבר משתנה בהתאם לתחום העיסוק, מקום העבודה, ותק בענף, ניסיון מקצועי, ידע והכשרות בתחום וכדומה. מנהלי רשתות בעלי רקע בסייבר יכולים לצפות לשכר התחלתי של 8,000 ₪ בחודש, ולאחר 2-4 שנים השכר שלהם קופץ ומגיע ל-9,000 עד 15,000 ₪ בחודש.

מומחי סייבר זוכים לשכר הגבוה ביותר, ובגלל המחסור בכוח אדם מיומן בעולם הסייבר המשכורות קפצו מעלה בשנים האחרונות. בוגרי מכללת iNT במסלול להכשרת מומחי סייבר נחטפים במהירות,  כאשר לעתים הם מוצאים עבודה מאתגרת ומעניינת בארגונים מובילים במשק תוך שבוע עד 3 שבועות וזוכים לתנאים מעולים.

דרישה גבוהה למומחי סייבר

מדינת ישראל, הנקראת בפי רבים סטארט-אפ ניישן, שולטת בשוק הסייבר העולמי. חברות רבות מפתחות פתרונות וכלים למתקפות של ארגוני הטרור וההאקרים, וגם בגלל המתקפות הרבות נגד מוסדות וחברות בישראל, יש ביקוש רב למומחי סייבר. ככל שהביקוש לאנשי מקצוע גדול יותר כך משכורת איש סייבר בשוק עולה מעלה. בוגרי קורסים להכשרת מומחי סייבר ואבטחת מידע בעלי תעודה מטעם מכללת iNT נחטפים במהירות לעבודה, וזוכים למשכורות מצוינות ולתנאים מעולים.

לקביעת שיחת ייעוץ חינם